Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
5. jún 2010

u nas jak vo filme..same hukacky...policajti, poziarnici....marnost..

ani3012
5. jún 2010

sa vykakali buchtičky na to všetko...neviem čo sa im nepáčilo ! 😠 😀
A s Evičkou sme absolvovali úspešné "kurz pálenia" tak k trúbe už nechodí 🙂 keď sa má popáliť,tak pri zodpovednej 😕 osobe 😀

lucia32
5. jún 2010

trakuš...ale je fakt, že to u vás leje, kolkokrát sme šli okolo, furt len lialo a lialo , nezávidím...a Torysa vo štvrtok bola vysoko...som len kukala 😝

lucia32
5. jún 2010

@ani3012 😀 chce to asi prax 😝
Myx sme včera zatopili v krbe, bo mala ten soplík a kolkokrát sme šli okolo pece tak sa kričalo pííííík ...teda všetci kričia okrem Natálky 😀

ani3012
5. jún 2010

som ich sfotila ako najlepšie som vedela-teda aby najlepšie ukázali 😀

lucia32
5. jún 2010

Ani však vyzerajú fajn...trošku vytiekli, ale to nevadí...treba asi hustejší džem 😉

lucia32
5. jún 2010

Všetkým Lauruškám len to naj k meninám....špeci Laurinke od Laurajana 🙂 a máme ešte 2 júlovky, Lauriky od leniccky a lenulle 🙂

traktor
5. jún 2010

takto to vyzera u nas...voda ide prudom, strasny smrad...domy som nefotila...vsetko je uzavrete, popaskovane.... 😔

nina41
5. jún 2010

Aj my sa pripajame všetko najlepšie k meninam 😵 😵 😵

traktor
5. jún 2010

ani sumne su..vsak aj lekvar bol na ne zvedavy 😀 😉 😵 ..fakt asi treba lenpraxa aj od lekvaru vela zalezi..ale aj tak budu mnam....lu torysa aj vcera bola vysoko, ale zacala klesat tak sme sa tesili ale vypustili ruzin a vsetko ide ku nam 😠

lucia32
5. jún 2010

@traktor je to strašné...čo dodať...chudáci ľudia...som včera pozerala správy, no des...jedny si stavali nový dom a zosunula sa im pôda pod domom, len rozobrať a stavať nanovo... 😅

lucia32
5. jún 2010

jj, som videla...radšej vypustia priehradu trochu, ako by sa mala pretrhnúť a narobiť ešte viac škody, ale aj tak je to des 🙄

ani3012
5. jún 2010

ja som nedávala lekvár ale nutelu-chcela som čokoládové.Ale teraz som ich posypala cukrom a som aj kukla na jednu trošku a vôbec nieje tvrdá ! Sú také krehké.

Ivi,strašne to u vás vyzerá...Ružin museli vypustiť,lebo ak by sa hrádza pretrhla,tak by bolo horšie

ani3012
5. jún 2010

@lucia32 sorry 😅 keď som písala príspevok,tak tvoj tu ešte nebol.sa opakujem

lucia32
5. jún 2010

Ani si len kukla? či aj kusla? 😀

traktor
5. jún 2010

veru , aj ja som to pozerala, ze nestihli ani skolaudovat...tolko sa nadreli a teraz toto....a este to len pride, ked ta voda opadne, ten bordel, spina, smrad...a komare...fuj to bude..

lucia32
5. jún 2010

ani...opakovanie matka múdrosti 😀

ani3012
5. jún 2010

šak aj okoštovala né ? 😝

tiež som videla ten domček a nielen ich ale veľa ich malo porobené nové fasády...človek na to šetrí a príde voda a všetko zničí....

nina41
5. jún 2010

@ani maš ten recept od traky,prosim ťa skopiruješ mi ho tu prosim

zaba2707
5. jún 2010

bambule hodte aj mne do IP ten recept ako vyzerali suprovo neviem ci by som to tak dobre zvladla ako ani ale za pokus by to stalo 🙂

ani3012
5. jún 2010

TRAKYNE BUCHTY NA PARE
pol kg polohruba muka, drozdie pol /na 1 kg muky cele/stipka soli, krystal cukor, vajco, olej , teple mliecko.....muku dame do misky v strede urobime priehlbinku a do nej rozmrvime drozdie, na drozdie dame asi 3 kavove lyzicky cukru zvysok cukru....8 kav lyz po bokoch, , .jamku z drozdim zalejeme mlieckom...ostatne mliecko si odlozime na bok...do muky / nie do dierky s drozdim...pridame stipku soli a dookola olej , vajicko...ked vidime,ze uz nam to drozdie naboptnava cize sa dviha dolejeme mliecko a miesime, miesime, miesime a mliecko prilievame podla potreby , kym sa nam cesto neodlepuje od nadoby...nechame nakysnut a potom robime buchty....ked robime kolac tak do cesta pridam este polku palmarinu..alebo iny tuk...buchty budu mekke ako oblacik...
ja naparujem takto mam 2 hrnce aby pasovali na seba...do stvrt hrnca dam vodu na hrniec utierku a na utierku gumicku z gati ...ked voda zacne vriet dam buchty...tak dalej od seba..podla velkosti bud 4 alebo 5 kusov...prikryjem hrncom a necham parit 10 minut...knedlik 15 minut....ked ich vyberiem pierkom ich potriem olejom

@nina41
@zaba2707

ani3012
5. jún 2010

@traktor tak ako to vyzerá teraz u vás? sme mali od teba inf.skôr ako z TV

traktor
5. jún 2010

😀 😀 😀 to som este nevedela dat na klavesnici ä ale uz viem, lucimka moja ucitelka 😀 😵 ...takze mäkke 😉 ...ani uz je to lepsie, voda klesaaaaa...sme boli teraz pozriet....a dakujem bohu, ze byvam dalej od miesta, kde je to fakt zle a kde je strasne vela vody...

ani3012
5. jún 2010

@traktor a vieš že ja som si to ani nevšimla ? 😉

traktor
5. jún 2010

ani napisala som to pre istotu, lebo uz som raz v teme pravopis ci ako bola 😀 😀 😀 😀 😀 ...tiez pre to ä

ani3012
5. jún 2010

ešte existuje ta téma? Viem,že som tam par krát nakukla-bolo to akurát vtedy,keď tam ktosi písal,že by to nemali robiť,takto zosmiešňovať ľudí,ale všimla som si,že nepíšu nicky.

ani3012
5. jún 2010

a inak z toho si nič nerob,oni to tam moc prežívajú 😀

ani3012
5. jún 2010

malá mi už spí! tak kde ste kto? 😕 😒

ani3012
5. jún 2010

vyhrala som milión ! huráááá ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
5. jún 2010

večer 🙂

tak preteky dopadli...že druhý od konca 😀 erik si každý meter a pol musel oddýchnuť, tak sme to spravili za 1:13min 😀 a aj tak som mu kúpila za odmenu bazénik, taký na vnútro, nech sa v ňom hrá..len sa práve luftuje, bo smrdí ako ďas 😝 a teraz mi spí už od 17...to bude večer 😝 do noci budeme hore...

@ani3012 buchty supeeer, musím aj dakedy vyskúšať 😝 a gratulka ku krôčikom 😵 a veru u nás to so zubami tka bolo, teraz nám vyšiel 8 zub po rovných 100 dňoch 😀

@asparaguska myslíme na vás,nech to až k vám nepríde 😅

@traktor a mm ako?? stále ho tobolí?? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre