Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
30. aug 2010

@anavi85 ..a aké?..teda ak nechceš napísať - nepíš 😅

zmurkaz
30. aug 2010

@battole ..ale veď to celkom pekne vypijete 🙂 ...my nemáme trpezlivosť na pohárik - štýlom našej Žužu "ja sama" sa to veľmi nedá realizovať ... a keď som jej predsa len dovolila - tak krásne pije z pohárika - si to drží - ale preleje -ako hračka v kúpelni je to celkom dobré 😵

traktor
30. aug 2010

jaj kukli ste spravy...v devinskej zabil chlap samopalom 7 ludi a je aj vela zranenych...to co sa tu uz deje...kazdy den dake strasne spravy...
@nina41 ahoj 😉
@zmurkaz vsak super , ze spinkaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵
@anavi85 no aj mna by to zaujimalo..ale ked nechces....nemusis 😉 ...moj mm ma tu na vcelu...raz ho stipla , ked som ja bola v nemocnici, som mala rizikove tehu zo simi...a mal prist a neprisiel...ta ze kde je...a on lezal v druhej nemocke...ze prisiel v hodine dvanastej...on ma taku silnu alergiu...

traktor
30. aug 2010

..a pitie..ani matko nechcel vobec pit...ale vobec...pil len mliecko a teraz sa to zlomilo...zacal pit...a zacalo mu chutit tak, ze vo velkej 2litrovej flaske mal vodu , a tak pil... 😅 ..samozrejme, ze bol vzdy komplet oliaty, ale hlavne ze pil...a teraz mu to uz ide super...a pije aj z flase aj z pohara 😉

zmurkaz
30. aug 2010

@traktor ..iba som čítala ☹ 😠 ...a supiš - takto mi ešte snáď ani nespala 😵 😵 😵

zmurkaz
30. aug 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/qe7...

a som to skukla na markízackej stránke 😢 😢 😢

zmurkaz
30. aug 2010

jáááj - si tu dobre tapetujem 😀 😀 😀 - sa bojím aj pohnúť - čo mi nalá tak krááásne spinká 😵 😵 😵

traktor
30. aug 2010

zmurka , vsetky su krasne ale brala by som tie posledne ruzove, ..jednak dobra cena, jednak dobre vyzeraju a potom moze ich pouzit aj na bezne nosenie, aj k satickam aj k nohaviciam 🙂

zmurkaz
30. aug 2010

@traktor ..tie posledné zoberiem určite ... ale asi sa ulakomím ešte na jedny 😅 ..neviem či nie na tie z tých troch posledné - tie nové 😵

traktor
30. aug 2010

@zmurkaz tak si ich rychlo potvrd, kym ti ich niekto nevyfukne.... 😉

zmurkaz
30. aug 2010

@traktor ..práve som to urobila 😀 😀 😵 😵

zmurkaz
30. aug 2010

..som si akurát pozerala, koľko bude stáť skriňa do Žužu izby .... vyše 5000Sk 😖

traktor
30. aug 2010

@zmurkaz 😀 😀 😀 su fakt krasne, ..zuzi bude paradna 😵

traktor
30. aug 2010

@zmurkaz a aku chces?..vsak ukaz....

zmurkaz
30. aug 2010

Žužu sa zobudila ... pôjdem sa jej venovať ... je to od Tribyt žilina .... nemajú to nejako krásne na nete ... ale možno nájdem leták a odfotím ... Jurko má od nich celú izbičku a je supiš ...malej chcem také "drevo" ako má on len so sloňou kosťou a vymalovať na bledulilinko ružovo - ale zatiaľ by nám stačila tá skriňa 😀 😀

_Tak sa lúčm, - možno večer 😉

traktor
30. aug 2010

@zmurkaz 😀 😀 ....aj ja sa lucim, matko vstal, ideme papat a trosku vonku 😉

anavi85
30. aug 2010

@traktor
@zmurkaz
ahojte, no Petko ma alergii a alergii...smrtelnu na vajicka, tri kriziky na orechy, perie, prach, pel, vcelie pichnutie,
potom uz take co je len slabo - mlieko, srst, ....este ma astmu, selest a podla poslednych vysledkov aj vraj o dva litre kyslika menej v plucach....ale to uz nic nieje...najhorsie su tie vajicka a orechy 😒

sorciera24
30. aug 2010

@anavi85 ak ma Adko taku alergiu na vajce, v ziadnom pripade by nemal byt ockovany!!!! MMR vakcina totiz obsahuje vajecny bielok....ja len tak pre pozornost 😉

anavi85
30. aug 2010

@sorciera24 to ma moj drahy....Adusko zatial nemal alergiu, len ho chceme dat preventivne skontrolovat u alergicky

sorciera24
30. aug 2010

@anavi85 jaaj, teraz som to precitala,prepac....ale urcite ho dajte skontrolovat,ak to ma tato....aby to nemalo nasledky...

anavi85
30. aug 2010

@sorciera24 ved to, ze sa toho obavame....Petkovi to zistili ked mal pol roka, ale ved ono sa to moze prejavit kedy kolvek

sorciera24
30. aug 2010

@anavi85 ved to...a ako ti Adko reaguje na vajicka?...

anavi85
30. aug 2010

@sorciera24 normalka...prazenicu ma rad, ale omeletu ani bohovi 😀 ...my sme mu dali uz vsetko, no a nemal ziadnu zlu reakciu...sa mu zacinaju robit na tvaricke take fliaciky, tak ci to nemoze byt praskom na pranie/ sme kupili iny ako obycajne/

lucia32
30. aug 2010

Suma sumarum...preventívka u novej zubárky...4 nové kazy 😝 A to som si myslela, že ani jeden....sú svinky v medzizuboch...ooo vdaka Natálka 😀 a poslala ma na panoramatický snimok chrupu...tak neviem, je toto ten povestný skvelý prístup k pacientovi alebo môj chrup je na tom biedne???? Si robím prču 😲 😝 😀
Bianka má už len 3 mliečnaky a na jednom je kaz...ale inak skvelé zuby...žeby genetika???? 😅 Alebo maminkin skvelý prístup k hygiene? Jaj zas sa vynárajú spomienky na nášho " skvelého " detského zubára za totáča a opäť nič pekné 😅
Inak aj Miňo mal prvý kaz až v 13. roku, na mliečnom ani jeden....sa tak trochu chválim 😀 , škoda, že moje zuby nie sú na tom tak skvele 😝 Pozostatky z detstva 😝 teraz už toho moc nenarobím....

sorciera24
30. aug 2010

@anavi85 jasnee, tak ale ak nemal nic po vajickach...tak hadam to bude ok,ale dajte ho radsej skontrolovat....no,zmena prasku tak moze posobit...ja sa toho tiez obavam,este som prach nemenila,stale sme na Lovele, zatial sme nemali problem s pletou, tak hdam to tak ostane...

sorciera24
30. aug 2010

@lucia32 ako sa Risko narodil, tak som u zubara ako na hodinach klavira, takmer kazde 2 meisace s bolestou....takze aj mna Risko pripravil o par zubov 😀

lucia32
30. aug 2010

Jééé som prehliadla novú stránku....sorráč dievčence 😅

lucia32
30. aug 2010

@anavi85 ja už periem aký mi príde pod ruku a používam aj aviváž....ale tiež sa jej jeden čas robili na tvári také drsné suché miesta...lekárnička mi na to odporúčila Holtov krém...stojí niečo len cez 3€ a zabral...teraz máme zas okolo úst vkuse vyrážtičky, čo sa tolko slintá pri dudlovaní 😝

anavi85
30. aug 2010

@sorciera24 aj Petkovi sa spravia taketo fliaciky po celom tele ak zmenime prasok, ale teraz kupoval Petko prasok a kupil bonux...predtym sme mali batole, kvoli nemu...neviem ani preco kupil iny....tak uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre