Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
20. sep 2010

@brinzulka ajajajjaaaaaj, tie elektrospotrebice, to uz v dnesnej dobe nic nevydrzi 😒 ale to mate fajn, ze mas lepsi ucet ako A. ked ten vybielite. 🙂 dobre vyberte tu novu.

lucim
20. sep 2010

poznam veroniku? a ja viem, co je tej vasej chladnicke .... v novej kuchyni chce urobit priestor pre mladsiu kolegynu.

brinzulka
20. sep 2010

@lucim na jedine tak...opica chladnicka...a mame vybaveneho jeziska

brinzulka
20. sep 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/eli77/album/...
som si dovolila inspiraciu, ked tu tak pekne pletiete

ani3012
20. sep 2010

@brinzulka a tá Veronika je kto ? keď má narodeniny ...či to ma akože len tak ,že není júlovka a má narodeniny ? 😀 😀 😀

ani3012
20. sep 2010

@brinzulka tak už viem ! ďakujem 🙂
tak aj @nika251 všetko najlepšie k dnešným narodeninkám !
To treba čítať až zajtra.Keď už,tak aby ste boli s @lucim a so @zmurkaz na tom rovnako 🙂
A aby si bola v obraze,tak spolu s tebou oslavuje aj Zuzka a Lucka 😵 😵 😵

ani3012
20. sep 2010

@brinzulka a že obsah sa nenašiel.Tak neviem čo tam bolo

traktor
21. sep 2010

@zmurkaz
@lucim
@brinzulka @nika251 Veľa ďalších rokov,
veľa šťastných krokov,
veľa dobrých vecí
želáme Vam všetci. vsetko najlepsieeeee 🙂

monr
21. sep 2010

Dobré ránko, všetkým oslávencom srdečne gratulujem.

my sme mali dnes prvú noc po mesiaci, čo som sa vyspala, tá choroba miške dnes na spanie pomohla. Bola hore len 3 alebo 4 krát. a bez plaču. hurááááá. aspoň dnes

samy, vitaj doma

lucim, krásna čiapka.

nika251
21. sep 2010

Ahojte. Juj, sa bavim na vasom rozhovore na temu ,,Veronika,, 😀 😀 😀 . Brin - dakujem ti este raz aj tu, potesilo.

@traktor @ani3012 aj vam dakujem. Viem, ze sa tu moc neukazujem, ale dobre padne ze este tusite kto som 😀

PS: hlasime sa medzi 9 zubcov, aj ked tento bol porod. Normalne mu to tam nabehlo modro, potom akoby pluzgier, no hrozna 😖

traktor
21. sep 2010

..nas matko sa zacina rozkecavat...a to som este predvcerom dumala..ze to , akosi sa mu nechce...vcera vecer...na otazku kde ma auto, povie neni, ...dnes rano chces mliecko?..cem....a teraz mi ukazoval na skrinku, ze toto, toto...tak som ho zobrala na ruky a tam bol klucik,...tak hovorim...a haaaaaa ty chces klucik...a teraz chodi s klucikom hore dole a hovori si a haaa a haaaa 😀

traktor
21. sep 2010

@nika251 nika inak tie mena su dobre...ked niektora napisenormalne meno na fb tak nikdy neviem, ze kto to...ja uz vsetky poznam podla nickov..inak nie....ved aj na stretku kazdu tak volam 😀 😀 aj ked viem ich mena...tie nicky su pre mna lahsie 😀

lucia32
21. sep 2010

@brinzulka určite to bude termostat...aj nam tak nová Calexka ( asi 5 ročná) robila...hlavne namrazovala....vymenili sme, stál 600 Sk a už šlape dalších 8 rokov bez akejkolvek opravy...a že my máme šťastie na takéto pokazené...už 3. práčka 😝
@lucim meno je každý deň iné 😀 deti vybrali Rony, mm by chcel Achiless, mne sa páči Kyros...no šalát 😀

lucia32
21. sep 2010

Dobré ránko....
@lucim @zmurkaz @nika251 Je mi veľkým potešením, želať Ti v deň narodenín,
veľa zdravia, šťastia veľa, všetko, čo si srdce želá,
veľa lásky, spokojnosti, v celej ďalšej budúcnosti,
úsmev v tvári, radosť v oku, úspech v každom žitia kroku 🙂

traktor
21. sep 2010

@lucia32 😀 mi hovor daco..mame druhy sporak, tretiu pracku, druhu chladnicku...co nam odide najblizsie? a havo a meno..tak mu dajte tri mena ..bude ako slachtic 😀 😉

lucia32
21. sep 2010

@traktor to musí byť zlatéééé...ja každý deň kukám ako malá lieta a je to na neuverenie, že ešte nedávno len štvornožkovala 😀
@monr že 3 či 4x...mňa by ??? naša má teraz také obdobie, asi stolička, alebo??? nič len sa mrví, krúti riťušou a prd sa vyspíme 😝 lebo sa v noci presunie ku mne a do svojej postele nechce ísť...

zmurkaz
21. sep 2010

Dobré ránečko kočandy 😵 ...TAK DNES NAOSTRO OSLÁVENKYNIAM VŠETKO NAJ 😵 😵 😵 😵 😉

...a babulky MOOOOOOC ĎAKUJEM za gratulky 😉

monr
21. sep 2010

@lucia32 veď preto som písala, že len, inak posledný skoro mesiac je hore každú hodinku, niekedy aj pol, takže sa teším. a spáva s nami, tak je to zážitok.
mená dajte kľudne 3, bude to zaujímavé.

lucim
21. sep 2010

dobre ranko slnecnice 🙂
dakujem moc moc moc za nadherne zelanicka 😉
a my ame trojciatka? 😀 tak to mojim mladsim trojcatkovym sestrickam @zmurkaz a @nika251 zelam vseeetko vsetucko najkrajsie, zdravicko a rodinnu pohodicku, kopec lasky a vela dobrych ludi okolo seba. 🙂 🙂 🙂

lucim
21. sep 2010

ideme do obchodu, aby sme nakupili ingrediencie na smotanovu tortu, okolo 4-5 pridu kamosi. 🙂
potom ak vyda, este nakuknem.
vcera som sa nerozlucila, bo s velitelom bolo dalsie dlllhe uspavanie. asi zase spracovava kopec zazitkov, ked sam u nechce spat. 🙂 ale je zlatunky, moj matulinko vycmukany, uspavame sa bez boja, len dlho teraz.
@traktor gratulko ku kecalkovaniu, vitajte v kecalkovskom klube 😵 😵 😵

jooooj a este cosi som uz 2 dni zabudla zahlasit - mame vonku konecne dalsi zub - 7my v poradi . lava horna stolicka.

a aj my sme mali ist na 15mesacne ockovanie, ale som nas prave odhlasila, ja som trosku prechladnuta, matko obcas smrkne, tak radsej o 2 tyzdne. traky, ako sa vy mate? ziadna reakcia po?

lucim
21. sep 2010

@monr brrrrr, taketo spanky, tie som nemala rada, dufam, ze sa uz nevratia .... 😒 este vladzes
?

nika251
21. sep 2010

Lucim, zmurkaz, pripajam sa ku gratulaciam. Ved to sa len tak nevidi, trojcatka, maminy 😀

brusinka.pusinka
21. sep 2010

krásný den všem maminka a mimiňatkům 😵 😵 😵 😵 a všem oslavencům jěště jednou vše nej 😉

my máme blbý den zase máme rozbitou hlavu ☹ hold máme doma raubíře lítá skáče z nábytku a tak to dopadá . 😕 😒 😢 Mě bylo moc špatně jak jsem ji viděla celou od krve a plakat chudinku moji ale hold museli jsme dezinfikovat a zároveň utišovat, ale nakonec to vypadá jako malá boulička a malá tržná ranka no pozorujeme zda je vše ok , jinak letíme na pohotovost. Zatím je to raubíř lítá skáče a tancuje tu a není vidět krom náplasti na čele že je zraněná 😉 😉

monr
21. sep 2010

@lucim dá sa to, zvykla som si, síce sú dni, keď som nervózna, ale to hlavne vtedy, keď aj ja mám nejaké zdravotné problémy. Inak v pohode. Keby mi to nejako vadilo, tak ju odstavím. 😉
a nech vám s Maťulíkom prejde chorôbka.

@brusinka.pusinka fúha, taký úraz, drobátko malé, fúkame

brusinka.pusinka
21. sep 2010

@monr děkujeme moc no snad to bude ok, a nic se už nepřidá , hold je to divoch 😉 a jak se máte vy co Miška?

asparaguska
21. sep 2010

@brinzulka Všetko najlepšie... 🙂
@lucim Všetko najlepšie... 🙂
@nika251 Všetko najlepšie... 🙂

A ešte špeci gratulka Jajonkinmu Matúškovi k meninkám... Všetko naj... 🙂

Veľký cmuk posielame naraz... teraz... 🙂

@brusinka.pusinka joj moja, odľahlo mi ako som dočítala koniec. posielame liečivý fúkanček... fúúú...

monr
21. sep 2010

@brusinka.pusinka všetko bude ok, 😀
my celkom fajn, včera mala soplík a tepltoku, dnes zatiaľ nič, snáď to bude v pohode.

monr
21. sep 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre