Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
3. nov 2010

dobru noc princezne, aj ja uz mozem ist, matko je dotankovany, pa paaaa 🙂

lucia32
4. nov 2010

Ahojte babulky, odber krvičky máme zasebou, ako plačkalo 😢 moje malé dievčatko a ako sa bránilo 😅 sestrička vravela, že akú má ona velkú silu 😅 ale máme to za sebou...pusinka už trošku lepšie, ale to tá mastička s kortikoidmi 😝
Idem popozerať tie vaše linky...naš ocino ma zrušil so stoličkami a stolíkom, na pôjde máme malý okrúhly drevený (drevotrieskový stolík ), zreže nožičky na jej veľkosť... a malé stoličky také tie školkarske, tak mám vraj kúpiť farby a natrieť a pomalovať 😵 vraj dalšie haraburdy nám netreba a aj proti kuchynke je, vraj dalšia haraburda 😝 to je tak, ked tretie dieťa, máme toho vela 😲 ...ale tu kuchynku snad presadím 😀 a knižky môžem 🙂

laurajana
4. nov 2010

ahojte...akoby som sa nudila https://www.modrykonik.sk/fotoblog/laurajana/al...

@lucia32 Lucka my sme včera boli s Laurinkou na krvičku do dvoch skúmaviek jej brali a tá zas dostala nálepku, že "statočný pacient" lebo ani necekla, všetko okolo ju zaujímalo ale ihla a krvička nie...sranda...každé dítko je iné...si mi pripomenula idem volať o výsledky 😉
Lucka aj my tak uvažujeme čo sa týka hračiek majú toho detičky dosť, tak to máme o to zložitejšie čo a ako...oblečko čo potrebujú majú...tak uvidíme, snáď nejaká drobnosť spraví radosť 😉

laurajana
4. nov 2010

@lucim krásne knižky...začínam nazerať do Vašich "darčekov" aby som sa inšpirovala 😀

lucia32
4. nov 2010

@laurajana potom sa to po čase odnáša na pojd, alebo nosí do škôlky 😀 tam som dávala knižky a plyšáky ked deti šli do školy 😉
A prečo vám brali krvičku? Na tú imunitu?

laurajana
4. nov 2010

@lucia32 áno aj CRP aj imunitu...CRP v poriadku (tak sú to fakt zúbky) a len sme chudokrvný, takže malá berie maltofer ako Mattiasko...a imunita testy budú tak za 5 alebo 15 dní - s tou chudokrvnosťou pôjdeme o 3 mesiace na kontrolu...tak sa uvidí. Ale ja som brala železo pri tehu u Mattiho aj u Laurinky...takže asi je to v génoch...
...plyšáky moc do škôliek nechcú...no čo sa týka iných hračiek v pohode, tiež to tak riešim, veľa schovám a po čase sú vzácnejšie, veď vieš...čo oko nevidí 😉

lucia32
4. nov 2010

@laurajana pekné vecičky máte...aj ja som dosť teraz nakupovala, jak utrhnutá z reťaze 😀 ked sa budem " nudiť " pofotím 😝
Fakt plyšáky teraz nechcú? Ani opraté?
Chudokrvnosť je dnes bežný jav, aj ja som bola roky, Nataly nebola, ale dnes jej brali až 3 skumavky, tak budú aj pečeňové, aj železo, aj KO aj tie na BKM...
Snad budete okej a konečne sa to porieši, lebo také časté choroby ...žiadna sranda

laurajana
4. nov 2010

@lucia32 Lucka jasné, že opraté 😉 nie aspoň tu nie a nečudujem sa je to "lapač prachu" museli by to občas prať a tak...určite všetky možné hračky, len nie plyšáky a deti v škôlke aj u Mattiho sa už s plyšákmi vôbec nehrajú...teda v škôlke ani nie

ani3012
4. nov 2010

dajte plyšov doktorke...keď bude niekomu brať krv alebo čo,tak nech to tomu dieťatku dá 😉 to by nemal byť problém,naša rozdáva kindervajíčkové hračky
Inak ahoj ! 🙂

lucia32
4. nov 2010

@ani3012 ahooj...aj u kožnej sa Natuška hrala s plyšákmi, ale tam si ju doky " nevšímala" 😀

majkas
4. nov 2010

ahojki,

@laurajana to je ina kopa krasnych veciciek, aspon nemam depku ze toho mame vela 😀 a ten zupan sa mi paci, to ste kde kupili?

@lucia32 tak hlavne ze to uz mate za sebou a nech su aj vysledky dobre.
a ja si tiez mazem bradu kortikoidnou mastou tak sme teraz s Naty akoze dvojcata 😀

u nas su plysaky pekne na polickach take tie velke a male v takom boxe z ikei a je zakaz kupovat dalsie 😀 😀 😀

idem kukat feny, lebo segra si vybrala ako darcek fen tak sa idem do toho pustit

lucia32
4. nov 2010

@majkas Naty dostala asi len 3 plyšákov, zvyšok sú Biankine, pubertiacke darčeky na narodky 😀 už aj Edy si asi 4 adoptoval-pokusal...medziinými aj Natynkinu včielku od primátora....vrrrrrr 😠

lucia32
4. nov 2010

@majkas ja mám tento a som spokojná... http://www.pricemania.sk/katalog/starostlivost-... info z prvej ruky 😝 😀

majkas
4. nov 2010

@lucia32 luci sak aj u nas su 2/3 vsetkych plysakov darceky nase s mm co sme si davali v case najvacsej pubertiackej zamilovanosti 😅 😎

ani3012
4. nov 2010

naše plyš. hračky sú krásne poukladané v igel. vreci a v pivnici 😀 😀 😀

@lucia32 ako ste dopadli u kožnej ?

majkas
4. nov 2010

luci ale na tom sa asi neda nastavit teplota a sila fkania zvlast, ci hej?

ona mala podmienku len ze maly a vykonny, co je dost tazke najst, a asi nie len pri fenoch 😀 😀 😀
ale bola som dneska v nay pozriet a tiez som nasla jednu rowentu len musim ist po mobil lebo si nepamatam jaky to bol typ a v mobile mam foto z cenovky 🙂

ani3012
4. nov 2010

Na pustom ostrove stroskotajú muži vo veku 20, 30, 40 a 50 rokov.
Po bližšej prehliadke ostrova a okolia zistia, že na ostrove vedľa je skupinka stroskotaných žien
20-ročný mladík navrhne: „Joj chlapi, doplávame tam a budeme sa s nimi celý deň milovať.
30-ročný: “Nie, nie. Doplávame tam, pomilujeme sa a pekne piánko doplávame späť.
40-ročný:“ Ale veď ony môžu doplávať sem.
50-ročný: „Aha bacha, tam už jedna pláva, mrcha!“

lucia32
4. nov 2010

@majkas intenzita fukania sú 2 stupne, teplota nie 😝 od rowenty mám žehličku na vlasy s takými vymoženosťami...hlavne, že som teraz nakrátko a Bianka má vlasy rovné a Natálka skoro žiadne 😀

majkas
4. nov 2010

@ani3012 perfektny 😀 😀 😀

lucia32
4. nov 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ma dnes pekne zastupuješ...ja som zabudla 😝 moja vina, moja vina, moja prevelká vina 😔 😝 😀

lucia32
4. nov 2010

@ani3012 ...copy zo včera....tak kožné máme za sebou, vraj klasika od slín, ale vraj môže byť aj alergia na kravské mlieko, kedže som spomenula, že sme pred 3 m prešli na obyčko Bebu a potom na kravské, tie vyrachule môžme mať cca asi 2m..dostali sme kortikoidovú masť a Zartec a dnes sme boli na odber krvi, či nemáme alergiu na BKM ...a ešte máme vylučiť všetko čokoládové, že čokoladka to zhoršuje

ani3012
4. nov 2010

@lucia32 tak lepší prípad by bol,keby to mala z dudinky. snáď vyjdu výsledky dobre 😉
a ani aj som ani včera ani dnes nepísala kroniku 😝 tiež sa pokániam 😀 Idem na to teda

ani3012
4. nov 2010

Meniny oslavuje: Karol, Džesika, Jesika, Karola, Skarleta
Meniny oslavuje v ČR: Karel, Jesika, Karla, Mojžíš, Skarlet, Skarleta, Šarlota

tak tá Džesika ma teda dostala 😀 😀 😀 😀

majkas
4. nov 2010

@lucia32 a ktoru zehlicku mas? najdi link lebo to chce zase druha sestra 🙂 a btw tiez ma rovne vlasy asi che mat este rovnejsie 😀

lucia32
4. nov 2010

@majkas šikovný...vy si ešte dávate so súrodencami dary? My sme už dávno prestali 😀 Asi preto, že som 15 rokov z domu 😝

lucia32
4. nov 2010

@majkas jaj musím pohladať, lebo fen som našla podla farby... 😀

majkas
4. nov 2010

@lucia32 tak my sme este len 2 z domu, a traja ostali tak si este davame. aj ked uz tu boli navrhy... 🙂

lucia32
4. nov 2010

@majkas jj, časom vas to prestane baviť...lebo všetko darované je aj vracané, aspon u nás...a nikdy nevieš čo...a ide to aj do peňazí, že, 😝

majkas
4. nov 2010

darceky pre mm 🙂
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2690917
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2688353
a toto vyzera na taku sprostost ale co ked to bude fungovat? 🙂 uz to mam doma, a doslo to ruzove 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2612283

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre