Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
8. nov 2010

teraz citam ze zas tu uraduju sople, samayka tak nech ste cim skor fit a mozte sa hrat 😉

@nina41 aj ja na vas myslim, a drzim palce aj ked som tiez mimo obraz...

lucia32
8. nov 2010

@majkas už máš asi staré mlieko, vtedy to nejde rozpustiť 🙂

lucia32
8. nov 2010

@majkas mne mala vypije asi 5 fliaš po 160-180 ml...čiže okolo 800 ml denne 😉

lucia32
8. nov 2010

@majkas my sme pili Bebu a nebol problém...ale myslím, že to nebude v značke...sa mi zdá, že Simonka od brusinky pije Hami a nespominali nič také...možno zlá alebo stará vzorka 😝

majkas
8. nov 2010

luci este je stale v zaruke ale mozno ked to bola vzorka tak tam je nieco chybne.... dik za radu

idem sa vychystat na gyn prehliadku, papa

lucim
8. nov 2010

@majkas mne matko vypije 1000 az1300 za den, on pije dost, v 4-5 davkach. a lu ma mozno pravdu, mozno je to mlieko starsie, tak sa neda uplne rozpustit, my to hami 3 pijeme. obcas z neho matkovi odcucnem, nemam pocit, ze su tam hrudky, ale asi to nie je uuuuplne hladunka tekutina.

lucia32
8. nov 2010

@majkas 😀 aj ja som dnes ráno bola 😀 , len som sa nechválila 😝
My ked sme pili bebu, tak bola fajn, skoro bez tej praškovej príchute...teda skoro...jemnunký náznak tam bol, ale aj v káve sa dala vypiť 😀

lucia32
8. nov 2010

@lucim tak to je Maťko riadny borec.... 😉

lucim
8. nov 2010

@majkas a este som chcela - te tami je proste zvyknuta na mm , aj u nas boli zaciatky umelaku take po troske, chce to hlad a trpezlivost. dost dlho mu aj potom co si zvykol stacila davka 120ml. prijemnu prehliadku 😝

lucim
8. nov 2010

@lucia32 to vies,stale ma tuhu stravu len ako spestrenie, niekde tu energiu musi nacerpat. 😝

lucia32
8. nov 2010

@lucim tak to naša ako kedy...na sa vie pekne napapať...polievočku 200 ml rezankovú to normalka a zemiaky tiež miluje, tie zje plnú misku, určo cez 200 ml 😉 už máme 12 kilo 😉

laurajana
8. nov 2010

@lucia32 Lucka výsledky máme na komplet OK tak neviem...presne ako píšeš aj u nás je to ako vykašliavanie hlienov, no mne sa nepáči to chrčanie, dnes som o to volala - vraj tú alergo treba absolvovať a to sme preobjednaní na 7.12. aby vzali súčasne aj Mattiho aj malú a som rada, že nám ju vôbec vzala tá dr. v LV na alergo, lebo má plný stav a neprijíma už ľudí...som si vydýchla, tak nejak musíme prečkať, čo narobíme - zajtra zájdem asi pre to chrčanie nech mi povie čo to vlastne znamená, či nie je nejak "extra" zahlienená, veď odsávame počas dňa v kuse...

nina41
8. nov 2010

Ahojte 😵
V piatok ked som prišla domov z prace ,kubko sedel na wc a mal silne bolesti ,nemohol sa postavit z wc,volala som rychlu,tym to trvalo velmi dlho,tak nas zobrali do kubina tu ho vyšetroval primar z chirurgie hodinu a pol,zistili ,že ma v brušku tekutinu-krv,tak ho ihned previezli na aro do martina,bola som zanim v sobotu aj v nedelu,a v sobotu mi primar vysvetlil ,že ako to bolo,kubka kopol pri futbale spolužiak nechtiac do bruška a kubko bol poobede,tak telo dostalo šok,a strava mu ostala na lavej strave v brušku,,teraz mu budu robit v kubine dalšie vyšetrenia.

ani3012
8. nov 2010

@nina41 ahoj ! Tak máte doma "veselo" 😔 neviem teda,čo to všetko znamená pre Kubka,ale držím päste,nech sa to dobre skončí, chúďatko malinké ☹

nina41
8. nov 2010

@ani3012 v piatok mu ešte zistili niečo z obličkov

nina41
8. nov 2010

Dnes som bola v škole a že je diskutabilne,to mi povedala riaditelka či sa mu to stalo v škole

kristina1984
8. nov 2010

@nina41 Tak prajemeskoré uzdravenie a nech ste zdravučký.............. 🙂

kristina1984
8. nov 2010

@majkas Ahoj my sme teda od narodenia na umelom mlieku-Nutrilon a po rôčku sme prešli na Sunar a ide nám pekne rozpustiť.Teraz pijeme sunar 2x dene.Ráno pijeme 210ml a večer 240ml cez deň papáme už všetko.

kristina1984
8. nov 2010

Tak a Matko už spinušká.

nina41
8. nov 2010

@kristina1984 dakujeme

kristina1984
8. nov 2010

@nina41 Zato nemusíš ďakovať,hlavne nech je všetko v poriadku.

ani3012
9. nov 2010

dobre ránko júlovky ! 🙂

Meniny oslavuje: Teodor, Orest, Teo, Teodorik, Teodoz, Deodata, Tea, Teodora, Teodózia
Meniny oslavuje v ČR: Bohdan, Božidar, Darek, Orest

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň proti fašizmu a antisemitizmu (výročie Krištáľovej noci v Nemecku, protižidovského pogromu v noci 9. – 10. 11. 1938, desivým výsledkom besnenia príslušníkov SS, SA a rabujúceho a vraždiaceho nemeckého obyvateľstva bolo 91 obetí na životoch, stovky ťažko ranených a zničených viac než 7500 židovských domov, bytov a obchodov i 281 synagóg)
♦ Svetový deň slobody (vyhlásený americkým prezidentom G. Bushom v 2002; v ten deň 1989 padol Berlínsky múr)

monr
9. nov 2010

kuk
@nina41 skoré vyzdravenie Kubkovi.

a ostatným soplíkujúcim, kašľajúcim, či nebodaj inak chorým tiež skoré uzdravenie.

mišina spí, tak si ohrievam obed, šikovno zbaštím a potom šup k nej,

um u nás občas na večeru, tak 30-50 ml a toť všetko. stále mm, mliečkoholik malý. 😀

zmurkaz
9. nov 2010

kuki - aj ja len na skok - akurát obedujem - a mám na to zbežne 20 min 🙄
@monr ...tak aj u nás bol pokus s UM - ale keď dala 20 ml - tak som si povedala že to asi nemá ani zmysel - u nás pre Zuzanku tečie len voda 😕 😅 😀 😀 - to si akosi vyselektovala sama ... no a samozrejme moje mliečko 😅

lucim
9. nov 2010

dobry den, mame sa dobre, mate sa dobre? 🙂

lucim
9. nov 2010

a mame prvy uspech- v noci sme nemali davku mlieka, ani skoro rano. ponukla som zriedeny jablkovy dzusik, co ma teraz v oblube, len okostoval a nechcel dalej. sice sa potom do rana viacej vrtel a tulil, ale beriem to, ze je to na dobrej ceste. 🙂
... aj ja som prave obedovala. segedin. 😝

majkas
9. nov 2010

ahojte,

dakujem za vsetky odpovede ohladom mliecka, kupila som vcera krabicu sunaru, a pekne sa to rozmiesalo, asi to nase hami bolo fakt stare, aj ked stale v zaruke. dneska rano sice sunar nemal o nic vacsi uspech ako to hami ale trpezlivo budeme skusat dalej 🙂

@lucim luci pls a u vas asi ako dlho tvral ten prechod z MM na UM? a gratulujem k bezmliecnej noci 😉

@lucia32 no to vies, ze sa s tym treba pochvalit, sak kde inde sa uz mozem chvalit s takymi vecami ak nie na konovi? 😝 😝 😝 😀 sak nakoniec nejako som pretrpela, uz to mam za sebou, este objednat na sono a hotovo pre tento rok

@nina41 drzim silno palce nech sa kubkovi polepsi... a to s tou skolou ma mrzi, teraz nechce niest nikto zodpovednost, no comment ...

morningdew
9. nov 2010

@monr jeeej, no si predstav! tak to su rovnako stari. mile 🙂
ano, ano... je to fajn, mat takto moznost nakupovat od proficky ;) sulky je v tom ako doma 🙂
termin mam 5.12... totiz babulka je velka tak, ze by sa mala vtedy narodit... inak povodne mi vychadzal na 15.12... kazdopadne to bude krasny vianocny darcek... babulka nasa milena 🙂

zmurkaz
9. nov 2010

Ahojte kočky 😉 ...aha čo som našla 😢
správy zo 7 novembra... no otras! že ukradnú dieťa v obchoďáku, na WC ostrihajú a nadrogujú ... a našťastie sa nájde - inak.....

http://www.hoax.cz/cze/
http://www.hoax.cz/hoax/unos-deti-v-obchodnim-d...

tak pozor na detúšiky

zmurkaz
9. nov 2010

@lucim 😵 😵 😵 😵 😵 GRATULKA 😉 - my k takémuto úspechu máme ešte veľmo ďaleko 😅
@majkas - daj vedieť ako postupujete - bo my 0 bodov 😝
@morningdew a my sa tu vidíme asi prvý krát - tak vitaj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre