Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
26. dec 2010

Ahojte 😵 😵 😵
My sme všetci chory,ale aj tak je super,ta radost v detskych očkach 😵

lucia32
27. dec 2010

Ahoooojte...sa ozývam ...u nás všetko dopadlo supééér, len na net nebolo času, bráška slávil 30-tiny, tak sme to mali pestrééé...na Štedrý deň Naty ani nespala, zmohlo ju až večer po 21.00 😀

lucim
27. dec 2010

ahojte zlatinka, 😵
my sme obehli cast rodiny - martin a bojnice vybavene, bolo fajn, hlavne u braska - sme si robili punc a kecalkovali a tesili sa z deti.
matko od radosti nevedel,s cim sa najskor hrat, vsetky darceky sa mu pacia. 🙂 fotky mozno dodam, ked tu bude vacsi
klud.
rano sa drobcek zobudil s horuckou - inak mu nic asi nie je, ale slinta ako bernardin, knuci, tuli sa, asi zase zub. len nic neje a nepije. dnes len trosicka zeleniny z polievky a stipku vody. aj mlieko odmieta. ale zato dobrovolne siel do postele a do 5minut zaspal,ziadny boj.
verim,ze aj vy ste sa kochali pohladom na tie rozziarene detske tvaricky pod stromcekom. 😉

lucia32
28. dec 2010

@traktor
Milá Ivka, na meniny na tvoj noštek posielam Ti sladký božtek.Aby sa ti dobre žilo,po čom túžiš,vyplnilo. Nech sa Ti splní každý sník,nech pri Tebe stoji anjelik.

😉

lucia32
28. dec 2010

Taktiež blahoželám aj @anavi85 a @sorciera24 ...všetko naj Ivky 😉 k dnešným meninám 😉

sorciera24
28. dec 2010

@lucia32 dakujem 😉

brusinka.pusinka
28. dec 2010

zdrqavíme všechny naše zlatíčka zlatnice a zlatníčky 😉, hlásíme že mám 5 zoubek stoličku nahoře v levo teda jen malinký kosek ale postoupili jsme na 5 zubůůů 😉
Všem Ivkám i my posíláme cmuk cmuk cmuk 😵

traktor
28. dec 2010

ahojte a dakujeeem 😉 a tiez gratulujem @anavi85 a @sorciera24 🙂
@lucim lucimka aoj, tak snad su to len zubky..potvorky ale vas trapia..a tesim , tesim na fotecky 🙂

zaba2707
28. dec 2010

ahojte bambulky aj za nas prajeme vsetkym nasim ivanôckam vela vela zdravicka a nech sa im plni vsetko po com ich srdiecka pistia cmukyyyyy od Fifa 🙂

lucia32
28. dec 2010

@brusinka.pusinka gratulka k 5. zúbku 🙂

brusinka.pusinka
28. dec 2010

@lucia32 děkujeme 😵

kristina1984
28. dec 2010

@brusinka.pusinka aj my gratulujema k 5.zubiku a nám sa tlačí už 16ty zubok lebo strkáme strasne prsty do pusinky

inneska
28. dec 2010

aj my z celého srdiečka gratulujeme meninkovým dievčatám @traktor @sorciera24 a @anavi babulky, hlavne nech ste zdravé a šťastné so svojimi zlatíčkami 😵 😵 😵

majkas
29. dec 2010

ahojte, aj my dodatocne gratulujeme ivankam k meninam, vsetko naj naj naj 🙂

a brusi gratulka k zubku 🙂 to ste nejako popreskakovali dvojky ked mate hned stolicku ale hlavne ze je a uz lezie von, karamelke sa bude dobre papat 🙂

u nas boli vianoce krasne, tami bola vzorne poslusna, aj pri stedrovecernom stole pekne sedela s nami cely cas, ochutnala skoro zo vsetkeho, pekne spapala zemiakovy salat (mala spraveny bez majonezy, cibule a uhoriek a strasne jej chutil) aj rybku len tak na masielku oprazenu, tak sme sa aj my tesili lebo sme to ani necakali, ze to bude take bezproblemove 🙂
no a darceky asi sme boli vsetci traja strasne poslusni lebo sa nam pomaly pod stomcek nezmestili 🙂 Tamarku najviac bavilo rozbalovat a trhat papier aj na nasich darcekoch a potom este kuchynka, to je top darcek 😀
a naucila sa chodit na cokoladu 😠 😀 😀

majkas
29. dec 2010
majkas
29. dec 2010

a tu je este vianocne upratovanie -chce to aj zvuk 🙂
http://picasaweb.google.com/kusnir.peter/Tamark...

majkas
29. dec 2010

a tu sme sa boli este pred tym nez sme ochoreli pohrat v Hopla - take ako hopsasa ale v danubii pri carrefoure, najoblubenejsia vec bazen s gulickami 😀
http://picasaweb.google.com/kusnir.peter/Tamark...

kristina1984
29. dec 2010

@majkas Krásne fotečky
🙂

kristina1984
29. dec 2010

a tu su naše vianoce

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia32
30. dec 2010

@majkas popozerala som fotečky i videjka, Tamarka je šikulka šikovná 🙂 A ako jej ta čokoládka na tvári pristane 😀
@kristina1984 Matej je už velký chlapec 🙂

kristina1984
30. dec 2010

@lucia32 To je a ako to strašne rýchlo uteká už si ani napametam aky bol malinky 🙂 🙂

kristina1984
30. dec 2010

@lucia32 To je a ako to strašne rýchlo uteká už si ani napametam aky bol malinky 🙂 🙂

lucia32
30. dec 2010

K dnešnému sviatku ...Dávidkom...prajeme len to NAJ na svete 🙂 Dávidko od @babyzuzana a Dávidko od @brinzulka

traktor
30. dec 2010

ahojte 🙂 Dávidko od @babyzuzana a Dávidko od @brinzulka vsetko najlepsie 😵
@kristina1984 pekne fotky a matej fesak velky 😉
@majkas tamarka je krasna..ona sa ti vie na tych fotkach uzasne tvarit, hotova modelka 🙂 😵
@inneska dakujem a ako sa mas , ty tehulka nasa 😵
@zaba2707 zabka dakujem..a ako sa mate? 🙂

brinzulka
30. dec 2010

velmi pekne dakujeme a prajeme vsetko naj dalej...

pekny vstup do r.2011 zelame

traktor
30. dec 2010

Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.

kristina1984
31. dec 2010

Šťastný Nový rok chceme Vám priať, aby človek človeka vždy mal rád, aby jeden druhému vždy viac šťastia prial, aby nový rok za to stál. Šťastný Nový rok 2011.........................

inneska
31. dec 2010

Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov..., ale nikdy nemeníme PRIATEĽOV!!! Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok prajeme... 😵 😵 hlavne vykročiť tou správnou nohou a mať úsmev na tvári a všetko bude tak ako má byť 😎

máme sa dobre, erik v pohodičke, choroby nás obchádzajú 😎 klop klop klop 🙂 u mňa tiež zatial všetko v poriadku .. no a práve som si spomenula, že som si mala ešte v pondelok volať o výsledky steru, čo som bola posledne 😅 no hlava deravá, tak až budúci rok musím 😀 @trektor ivka, mám sa ako som písala, a pýtala si sa ešte dávnejšie, na čo sa cítim, cítim na babu ako lusk 😀 pri chalanoch sa mi vždy pekne vyčistila pleť, teraz som oplieskaná všade 😀 😀 @lucia32 ja so si práve včera pozerala videá, ked erik začal loziť a cupkať, a ako mi tam vtedy v tej postielke v 6m začal skákať, div z nej nevypadol 😀 bol tam úplne iný ako je teraz...ani sa mi veriť nechcelo, že bol taký maličký...

a ešte na záver 😀 Nech bradavky stoja a srdcia plesajú,nech sa sviece topia a vtáci stávajú! Teraz, keď ku pahorku je len krok, želám ti dobrú súlož po celý nový rok!!

monr
31. dec 2010

Dievčence, všetkým prajem len to najlepšie do NOvého roku.

inn 😀

nina41
31. dec 2010

Do pohára šampanské,do srdiečka lásku,k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Všetko najlepšie do nového roku Vam prajeme 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre