Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. jan 2011

ako ...az teraz mi doplo.. 😅 😕 ...s tymto modrym konom 😀 😀 😀 😀

lucia32
11. jan 2011

@traktor no ešte že tak 😀

brusinka.pusinka
11. jan 2011

@lucia32 krásná panenka ta Natálička tvoje 😵
@traktor ahojky no jasně já sice na konovi jsem ale asi málo píšem budeme se snažit víc slibujeme 😀 😀 😀 😵

lucia32
11. jan 2011

@brusinka.pusinka no dakujem ...a najviac ma hreje, ked mi povedia, že čistáááá mama...hlavne, ked robí somarinky...aspon jedno dieťa po mne 😀

traktor
11. jan 2011

@lucia32 lu pravda...naty je cista ty 😉
@brusinka.pusinka uz som babam pisala, ze aspon jeden vecer nech tu pridu a zaspomina na stare casy..poklebetime.. 😉

brusinka.pusinka
11. jan 2011

@lucia32 😀 😀 pravda 😀 😀 😀 😀 😀 pravda, u nás zase celá tatino hihihi 😀 😀 😀 po mě můj hodný velký synáček 😉 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
11. jan 2011

@traktor no večer nemůžu bléééé 😢 😢 😢 😢 nestíhám synátor okupuje kvůli škole a pak manža a já celý den hlavně robota 😉 😀

lucia32
11. jan 2011

@brusinka.pusinka no syn tiež na mna bije, ale tato to nepriznááá...

traktor
11. jan 2011

@brusinka.pusinka no jeden den ta musia uvolnit..toto je otazka zivota a smrti 😀 😀 ..a nase deti..to su miesanky..s kazdeho nieco..no besne su po mne 😀 😀 😝

brusinka.pusinka
11. jan 2011

@traktor pokusím se ale neslibuji hold co já tady slabá žena 😒 😀 😀 😀 😀 dva chlapy nepřeperu jěště vlastní 😀 😀 😀 😀

traktor
11. jan 2011

@brusinka.pusinka 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
11. jan 2011

@traktor jdu upéct vánočku v pekárně , snad je tím nacpu a bude 😉 večer dostanou kakao a vánočku a já se nakvartýruji na koně 😉 😀 😀 😀 😀 plán B, pustím jim plaistationa 😉 😀 😀 😀 😀

traktor
11. jan 2011

@brusinka.pusinka 😀 😀 😀 😀 😀 ja som minule robila domace rozky a makovky..nemam pekarnicku ale vysli super..a mnam..nestihla som upiect a uz nebolo 😀 😀 😀

traktor
11. jan 2011

a vianocku tiez musim skusit..este som nerobila..

brusinka.pusinka
11. jan 2011

@traktor jj supr u nás také mizí podrukama a jsem zvědavá na malou minule Vánočku jedla celý den a nechtěla nic jiného 😉 😀 😀 😀

traktor
11. jan 2011

@brusinka.pusinka prosim, napis mi ako robis vianocku..vyskusam 😉

brusinka.pusinka
11. jan 2011

@traktor podle této paní dělám v pekárně ale myslím že klidně udělej normálně v ruce 😉
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6007

traktor
11. jan 2011

@brusinka.pusinka dakujem 😉

brusinka.pusinka
11. jan 2011

@traktor 😵 😉

laurajana
11. jan 2011

@traktor žiadne umieranie traky 😀 a s koňom už vôbec 😀 😝

@lucia32 fešanda, riadne rastiete...

traktor
11. jan 2011

@laurajana 😀 😀 😀 ..mas krasnu profilovku 😉

laurajana
11. jan 2011

@brusinka.pusinka no uložila som si receptoš aj ja, lebo taktiež sme deň po Novom roku - teda Mattiasko bol celý deň na Vianočke 😉 😉 😉 ďď

laurajana
11. jan 2011

@traktor vďaka, som dnes mazala fotky, ma na FC Ani nalakala 😀

traktor
11. jan 2011

@laurajana boli prazdniny a deti sa nudili...

laurajana
11. jan 2011

@traktor naše sa nenudili... 😉 teda zima bola riadna, ale skôr sme boli vonku ako dnu, a vy ako? 😉

Vaše dietky už cikajú na nočník, či WC alebo nosia plienočky?! 😉

brusinka.pusinka
11. jan 2011

@laurajana jj naše malá je jedlík hold mám 3 žrouta doma 😀 😀 😀 😀 Fota nemažu vím o tom dlouho a většinou to jsou mladí smraďoši co nemají co dělat 😠 😠 😠
@traktor přesně jak píšeš mladí co nemají jinou zábavu 😉

brusinka.pusinka
11. jan 2011

@laurajana my střídavě jeden den celý bez plenky a druhý se jí nechce na nočník , zatím pul na pul nočník a plenka 😀 😀 😀 na noc plenečku určo 😉

laurajana
11. jan 2011

@brusinka.pusinka áno je to proste o tých ľuďoch, ale s tým nenarobíme nič, aj keby sme všade všetko pomazali... 😒

a čo sa týka plienok, veď ešte sú malé ale šikovné, super, my nočníček len skúšame, sem-tam sa zadarí 😉

traktor
11. jan 2011

@laurajana ani nasi sa nenudili..to tu na koni sa nudili deti..take pubertacky..to k tomu fotu..k plienkam..plienku mame..ale to premna..lebo mu ani nekazem..jeden cas bolo ze ani nemal..ale mne je to jedno....mam este male babo..neviem ci chapete 😅 ..ale tak nevadi 😀 ..bez plienky bude v lete, budeteplo.. 😉

brusinka.pusinka
11. jan 2011

@traktor jasně že cháááápem 😀 😀 😀
@laurajana jasně že je to o lidech a hold proč se uzavírat před blbcami když pár lidiček našlo i nás později Viď Ivko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre