Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. feb 2011

@brinzulka srdecne gratulujeeeeem 😉
@brusinka.pusinka krasne topanocky 🙂
@kristina1984 super tenisky 🙂 ..ja este chcem ist do deichmanu..maju zlavy..krasne topanky pre baby aj chalanov a cena , ze 6,90 🙂

ani3012
11. feb 2011

@traktor to fakt ? Tuším poviem mm a skočíme do BA s malou ešte dnes..uvidím,musme ísť gratulovať-bolo Gabriely

ani3012
11. feb 2011

@traktor som pozerala na net http://www.deichmann-obuv.sk/site/sk/catalog.ph... majú pekný výber aj z tých 7 eurových,len aby vôbec nejaké mali

traktor
11. feb 2011

@ani3012 ani fakt..tiez som kukala jak puk...fakt pekne..este som sa pytala predavacky, ci to naozaj 😀

traktor
11. feb 2011

@ani3012 u nas mali..aj ked pre dievcatka mali väcsi vyber..ale chalanske boli tiez pekne...myslim, ze si kazdy vyberie 🙂

sorciera24
11. feb 2011

hii, tak musim skocit k nam do Deichmanu...len u nas nikdy nemaju vela druhov...hadam nejake vyberieme... 🙂

ani3012
11. feb 2011

@sorciera24 veď ani u nás..teda v BA v Lamači 😠 to iba toť ,na východ sa tuším všetko vozí 😀

traktor
11. feb 2011

@ani3012 😀 😀 treba viacej pozmurkat a budu aj ku vam nosit 😀 😉 ..inak kto ste mickey a minnie, tak teraz ma tesco v ponuke krasne disney oblecko..tak po ceste do deichmanu si odskocte aj tam 😀

ani3012
11. feb 2011

@traktor 😀 😉

kristina1984
11. feb 2011

@zaba2707 krásny princ
Náš ma veľkost 13 - 13,5 a to bolo čislovanie tie adidasky 21 -21,5

vinka
11. feb 2011

@lucia32 a to je kolko rokov krištálova?
Ináč ahojte babule.A tehulky krásne tehulkovanie želám.Sa nemýlim však sú tu aj tehulky.Lebo čo píšem v regionálnej téme tak okrem mna je asi každá a jedna tehu 😀 😀 😀 No nám, to stačí už je nás dosť 😀 ako sa tu máte?Idem pokukať fotečky. 😉

traktor
11. feb 2011

@vinka Svadobné jubileá
1 rok: Bavlnená svadba
5 rokov: Drevená svadba
6,5 roka: Zinková svadba
7 rokov: Medená svadba
8 rokov: Plechová svadba
10 rokov: Ružová svadba
12,5 roka: Niklová svadba
15 rokov: Krištáľová svadba
20 rokov: Strieborná svadba
30 rokov: Perlová svadba
37,5 roka: Hliníková svadba
40 rokov: Rubínová svadba
50 rokov: Zlatá svadba
60 rokov: Diamantová svadba
65 rokov: Železná svadba
70 rokov: Milostivá svadba
75 rokov: Vyšperkovaná svadba
*****
ALEBO AJ :
*****
1. výročie bavlnené
2. výročie papierové
3. výročie kožené
4. výročie kvetinové alebo ovocné
5. výročie drevené
6. výročie železné
7. výročie vlnené
8. výročie bronzové
9. výročie medené alebo hlinené
10. výročie cínové
11. výročie oceľové
12. výročie hodvábne a batistové
13. výročie krajkové
14. výročie slonovinové
15. výročie krištáľové
20. výročie porcelánové
25. výročie strieborná svadba
30. výročie perlové
35. výročie korálové
40. výročie rubínové
45. výročie zafírové
50. výročie zlatá svadba
55. výročie smaragdové
60. výročie diamantové
75. výročie platinové

gabrielkabj
12. feb 2011

ahojky tak u nás je to železné výročie heh

baby je tu ešte taká čo dojčí lebo ja ešte áno ale len na obed na spanie a na noc na hajanie.....

a ešte chcem vedieť či idete niektorá na letnú dovolenku k moru so svojím drobcom, lebo my ideme čo si o tom myslíte dúfam , že to zvládneme... 😉

gabrielkabj
12. feb 2011

ináč moja Elluška váži 1O kg dosť málo že? Ale dokina to nerieši je vysoká ale chudučka ale málo papká tak asi aj pre to. Je tu ešte taký kostlivček? Už som čítala rôzné str lebo som bola tak trochen z toho nervóz ale už to nechávam tak...maximálne možno si vyžiadam krvný obraz.

ani3012
12. feb 2011

@gabrielkabj Gabi,my sme už boli s Evičkou v Taliansku a paráda..nebudete banovať...boli sme s autom ale s Patrikom,keď mal 1,5 roka sme boli lietadlom a tiež super 😉 Tak sa neboj a šup šup sa člapkať k vodičke 😵

Evička má 9,5 kg,som pozerala tabuĺku a je nad hranicou minima,takže dobre(a to som jej ani neodrátavala tie dva mesiace), takže aj malá Ella má peknú váhu 😉

gabrielkabj
12. feb 2011

@ani3012 tak som rada trochen si ma ukľudnila a mali by sme íst letecky do turecka

gabrielkabj
12. feb 2011

no musím bežať ellka fantuje prídem neskor papa

ani3012
12. feb 2011

@gabrielkabj vidíš,to som sa chcela opýtať,že ako sa správne píše zdrobnenina Elly ,Emmy
lebo Anna- Ani,Anička,Aninka....tam sa zdvojené n nedáva

sorciera24
12. feb 2011

@gabrielkabj my ideme na konci juna do Talianska, tiez mam trochu obavy,ale verim,z e to zvladneme 😵

gabrielkabj
13. feb 2011

@ani3012 oooooooooo Ani to som nikdy neriešila ale nech bude po tvojom 😀 tak teda Eluška 😵

gabrielkabj
13. feb 2011

@sorciera24 aj u nás je to Jún a idete letecky? Určite to zvládnete neboj.... 😉

sorciera24
13. feb 2011

@gabrielkabj nie, nie letecky, ideme len hore na sever do Lignana...to amme 800km.....ideme minibucom...resp. take vacsie rodinne auto to je 😉 za noc budeme tam, tak hadam ju maly prepsi, on rad spi v aute... na dlhsiu cestu by som si netrufla...a zatial ani na lietadlo...kym je maly..

ani3012
13. feb 2011

@gabrielkabj tak ja sa radšej opýtam,lebo u Paťka v škôlke mali Emmu ale písali Emmka,Emmuška..tak preto sa pýtam,že ako by to malo byť,aby som nepísala zle 😉

@sorciera24 tiež sme boli minulý rok sev. taliansko Caorle......cesta tam bola super,naspäť bola horšia aj Patrik aj Evička poplakávali. 😝

sorciera24
13. feb 2011

@ani3012 hej, viem, som videla tvoje foto...aj ten aquapark.....mne sa sever Talianska paci......no ono cesta anzad je pre kazdeho asi najhorsia... 😝

gabrielkabj
13. feb 2011

aj mne sa páči taliansko bola som raz autobusom v španielsku a povedala som si že nikda vecej

ale letecky alebo možno autom hej a sicília je krásna ešte som tam nebola ale kámoš bol a videla som foto...

lucia32
15. feb 2011

Drahý šéf:

Týmto dávam okamžitú výpoveď!

Dôvodom mojej výpovede je, že dnes ráno, keď som upratoval v pivnici mojej babičky som prišiel na to, že už nemám chuť pre Vás pracovať. 
Pozrite sa sám...

ani3012
15. feb 2011

@lucia32 waw ! 😀

kristina1984
15. feb 2011

@lucia32 waw super

traktor
15. feb 2011

tsssssss..aaaaale..take mame aj my doma... 😀 😀 😀 😀 😝

ani3012
15. feb 2011

@traktor veď viem,si pamätám,že ekď boli povodne,že si vravela,že musíš ísť zachraňovať majetok z pivnice ,že vám ju zatopilo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre