Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
16. sep 2009

hihihi- musim takto bo keddam usmievacikatak ma toruti inde 😀

traktor
16. sep 2009

viem,ze je nato este skoro ale rozmyslali ste nad tym, ked pride ich cas, budete pouzivat chodak, ci nie.

lucim
16. sep 2009

ven cmuuuuuuuk, ked aj cez den nakukas, tak hod len pozdrav a uvidis, kolko citacov tu je . 😉

vendulacky
16. sep 2009

lu, cmuk....myslíš, že spustím lavinu? 😀 treba ozkušať.. 😀

ale už fakt jako jdu....

inneska
16. sep 2009

traky...no ja som chcela používať, ale potom z neho detičky baletia, chodia stále po špičkách...aj neterka tak teraz cupká a kamoškin malý asi do 2,5 roka tak chodil, čo ho nemohli naučiť na celú nohu...tak sa budem snažiť ho nepoužiť 🙂

inneska
16. sep 2009

ven..aj ja často nakúkam, ale ked nikoho, tak nepíšem 😀 a niekedy napíšem, tak sa hned aj zo 4 mamulky objavia a debata v plnom prúde 😀

lucim
16. sep 2009

ven 😀

inneska
16. sep 2009

traky..ty máš aké skúsenosti s chodítkom?? 🙂

traktor
16. sep 2009

ven vzdaj to, naco by si isla, ostan tu ved o chvilku zaciname novy den... 😀

lucim
16. sep 2009

inn ja podobne 🙂
na choditko mam zatial nazor ze nie.

traktor
16. sep 2009

ja sompouzivala pri vsetkych troch, ale mali v nom pevne topanocky, a chodili normalne...chodit mi zacali simonka presne na 9 mesiacou, miska 9 mesiacou a 2 tyzdne a patko 10 mesiacou a tyzden. teraz by som chcela vyskusat bez chodaka tak uvidime....

traktor
16. sep 2009

ja som mala takyten nastavitelny chodak, takze bol vzdytak nastyveny, ze nozky boly uplne na zemi a deti sa museli akoby postavit a boli nutene pouzitcelu nozku...uz som videlaaj dieta ktore v chodakuakobi vyselo,a len spickami sa odrazalo....no a terazo chodaku vobecnerozmyslam,tak uvidime ako nam to pojde..

inneska
16. sep 2009

ja chodítko kupovať nebudem, ak by som chcela, tak si požičiam 🙂

inneska
16. sep 2009

traky...podla postupnosti by mal maťko začať chodiť okolo 11 mesiaca 😉

lucim
16. sep 2009

kamoska prave ide zacat pouzivat traciky .... na 9mesacneho. som na nich zvedava.

inneska
16. sep 2009

neterka má rok a zatial nechodí...len ked ju držia za ruky 😅 a sesternicina malá presne na rok začala cupkať sama 🙂

inneska
16. sep 2009

gačky na 2 tračky 😀

traktor
16. sep 2009

uvidime, aje zaujimave ze dievcata maju skoro vovsetkom rozdiel 2tyzdne,/bez plienok, chodenie, rozpravanie...

traktor
16. sep 2009

ono velmi zalezi aj od samotneho babetka napriklad nasa simonka bola veeeelmi zive babo, skoro, sedela, skoro rozpravala.....take zive striebro...ale kazde dietaje ine...a ja nemam rada porovavanie....moje sedi a tvoje este nie?....kazde dieta je ine, a su to nase pokladiky...svet sa nezruti, ked bude sediet, chodit, ....aj neskor 😉

traktor
16. sep 2009

no idem ja spat,bo zajtra este spadnem do rury, ked budem piect kolaciky, tak dobru noc slniecka moje, male i velke, zajtra dopisania, papa 🙂

lucim
16. sep 2009

traky preeesne ako hovoris .. ja mam priklad z maminho rozpravania ... ja som bola v lozeni, chodeni popredu, a brasko ako typicky chlapec pozvolna, neskor. a musela mojmu otcovi vysvetlovat, ze bracho je normalny, len ja som bola prilis hrrrrrr. 🙂

inneska
16. sep 2009

určite každé bábo je iné...tak sa tešme na tie naše zázraky, čo budú predvádzať 😀 a vraj diečatká sú šikovnejšie 🙂

inneska
16. sep 2009

traky..dobrú nocku 😉

lu..šak píšem, že baby sú šikovnejšie 😉

a idem aj ja...klipkajú mi oči...a o 9 už chcem vypadnúť k dokinu k tomu čurologovi 🙂 DOBRÚÚÚ 🙂

lucim
16. sep 2009

tak dobru nocku dievcatka a ich mrnuskovia. 😵 😵 😵

leniccka
17. sep 2009

bre ranko,
vy este spite???? 😕

josifek
17. sep 2009

krásné raníčko sluníčka přejeme 😵
Inesko krásné videa 😵 😵 😵 Erik je krásný chlapeček k nakousnutí 😀

babyzuzana
17. sep 2009

bree ranko, my uz sme hore hodinu a celu noc sme nespali
lahla som o pol 1, o 7 sme uz boli hore = pocet plienok 5 😖

leniccka
17. sep 2009

no tak mala odpadla na gauci, aspon som sa stihla oclovecit v kupelni bez zbytocneho odbiehania pre podanie cumlika 😉
dnes to nevyzera ani na vychadzku, ked tak leje, nahovorim tatika poobede aspon do shopingu alebo do tesca, aj ked malej uz nemozem kupovat bo ma tolko veci ze nevynosi 😀 😝 a peniazky sa nejak rychlo kotulaju z mojho uctu ☹

babyzuzana a to ste tolko krat kakali???? my sme sa vcera konecne po 10 dnoch, no take sme boli obe spokojneeeee 😵 😵

lucia32
17. sep 2009

ahojte babulky...ako sa máte? my po starom, malinká je nacucnutá na maminke a ručky sú jej najoblubenejšie miesto 😀 a od včera večera sa 4x pokadila 😝 😀 , jedla som naše hrozno...pár strapčekov, ale už 2 noci sa budí až 4x v noci...ach jo 🙄 , neviem, či okrem kadenia ju od neho nebolelo bruško...dnes už nepapám...

babyzuzana
17. sep 2009

ano, my kakame do kazdej plienky, niekedy sa to neda ani nazvat kakanim... 😉 a ked bol hore skoro kazdu hodinu preto tolko plienok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre