Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
29. sep 2009

vidím, že všetky farmárčite, musím teda na to kuknúť aj ja 😉

monr
29. sep 2009

nás dneska čaká poradňa, ešte očnej pre antibiotiká, stále má v očku streptokoka. 😒

monr
29. sep 2009

Lucimkinkmu Vaškovi dodatočne všetko naj, včerajším,predvčerajším, dnešným narodeným len to dobré.
a aby som nezabudla na Mišky a Miškov všetko najlepšieeeeeeeeeeeee.

inneska
29. sep 2009

mon...ráničko 😉 nech dobre vybavíte všetkých doktorov 😉 a malej miške prajeme vela zdravíčka, lásky, mliečka a spokojných rodičov 😉 😉 😉 😉 😉 erik posiela pusinky 😲 😲

a aj malému miškovi od lusie prajeme všetučko len to naaaaaaaaaaaaaaj 😉 takisto cmukáme 😉

lucia32
29. sep 2009

bré ránko...

inneska
29. sep 2009

bré ránko lucka 😉 aká bola noc?

monr
29. sep 2009

Ďakujeme 😀
aj my posielame Eričkovi božtek.
utekám ožehliť mm vecičky do práce a potom ešte nakuknem.

lucia32
29. sep 2009

inn..no taká všelijaká...večer zaspinkala o pol 9, o pol 120 bola hore, však som aj mrkla na koňa 😀 , potom o 3 opäť...to sa ešte dalo, potom o 4.15, hore do 4.45, potom o 5.30 s revom, mojkotanie na ručkách, kakanie, bulenie a podobné opičky, zaspala v lehátku okolo 7 na 10 minút, potom opäť nosenie a zaspala o pol 8...

lucia32
29. sep 2009

o pol 12 😀 nie 120 😝

battole
29. sep 2009

pekny den maminky....u nas zamracene, ako u vas?, chcela som prat, tak asi to este odlozim... 😀

potrebujem kupit cestovnu postielku....mate nejake typy, pripadne, niektora na predaj?

battole
29. sep 2009

inac, zacinam mat problem s mlieckom,....mam ho malo....a mala by len jedla...co robit, ako urobit viac mliecka?

lucia32
29. sep 2009

batt ahoj...a kam chceš cestovať? 😀

battole
29. sep 2009

luci: kraaaasne supravicky 🙂

battole
29. sep 2009

luci: predsa do skoly.....

josifek
29. sep 2009

Krásné sluníčkové raníčko všem 😀

voskovka
29. sep 2009

ahojte,ženičky...my sme chori,ja mam hnisavu anginu,a davidko je tiež chory,a adamko takisto...
nešiel mi net,tak som tu nebola...
čo nove?

inneska
29. sep 2009

lucka...tak si sa zase moc nevyspala, či? 😅 a niekto je na adidas 😀 perfiš sú tie súpravky 😉

batt...aj u nás pod mrakom, ale už mám oprané(treba vyvesiť) ešte od večera 😝 s cestovnou positelkou neporadím, ked ideme k svokre, tak švagrina mi požičiava(zn. pierre cardin)ale nevyznám sa v nich 😅

voskovka
29. sep 2009

inak mame na vizitke...same dvoječky...hehe... 😀

inneska
29. sep 2009

batt...pi vela vody, mliečka, melty, vinei, papaj vela polievok, poprípade si kúp v lekárni ricinus comunis 5CH(5guličiek 3xdenne)mne osobne pomohli na mliečko 🙂

inneska
29. sep 2009

josi...krásne ránko aj tebe 😉

voski...tak vám prajem skoré uzdravenie všetkým, a kdeže ste čo nachytali?? 😠

inneska
29. sep 2009

ja idem vyvesiť to prádlo, bo aj pršať začne, kým sa rozhýbem(odlepím od koňa) 😀 😀

lucia32
29. sep 2009

inn...mm je zaťažený na Adidas, tak mu čančám dieťa 😀
Inak aj sebe niečo okukujem, bo ja fakt nemám čo nosiť 😖 , nosím tehu rifle 😀 , ešteže sú veľkosť 36 😝

batt: aha...hlava deravá, ved ty ešte študíruješ...a malinkú budeš brať so sebou?

lucia32
29. sep 2009

voskovka...komu ste čo urobili, že sa na vás všetko lepí??? 😲

josifek
29. sep 2009

Všem nemocným přejeme brzké uzdravení 😉
Všem oslavencům Vše nejlepší a nejkrásnější 😉 😵
Batt..... jak píše Ineska zkus víc tekutin občas po kojení jěště zbytek odstříkej, masíruj prsa ve vlažné vodě a pij kojo čaje denně 2x-3x 😉

voskovka
29. sep 2009

tak to neviem...ja som už z toho na prašky..dva tyždne je dobre a potom zase dačo...
davidkova oslava narodenin prebehla perfektne...všetci boli nadmieru spoločensky unavení.. 😀 .ja som si dala trochu modreho šampusu... 😝
je dosť možne že niekto bol pekne chory a nič nepovedal a my sme to dostali...:( 😒
potom hodim fotky do albača...
idem si dať jablko s ovsenymi vločkami...maly spinka,davdiko sa hra a ja idem trochaa očlovečiť byt,lebo včera sme len ležali v posteli..

battole
29. sep 2009

lucia: ano studujem a chcem malu bravat so sebou a vyzera to tak, ze budem musiet chodit na viac dni raz za tyzden - dva, takze budem potrebovat pre malu spanie. keby spala pri mne, tak sa nevyspime ani jedna.
josi: no vcera by som si nemala ani co odstriekat, lebo mala vseeeeeetko vypila a este chcela....no bola som zufala...
inn: vascinu praktizujem, ale som trosku prechladena, tak asi musim este viac vody...ale uz do mna nejde...ved vypijem kazdy den minimalne 4 litre a to nepocitam polievku a caro, a taketo veci popri piti vody - caju

reilyy
29. sep 2009

Včera večer jsme s mojí ženou vedli trochu hlubší rozhovor o různých
životních situacích.
Přišla řeč na eutanázii.
K tomuto citlivému tématu o volbě mezi životem a smrtí jsem poznamenal :
- Nechci aby jsi mě nechala žít v takovém stavu, kdy bych byl závislý na
přístrojích a živený tekutou stravou z nějaké flašky. Kdybys mě někdy takhle viděla, vypni ty mašiny co mě drží naživu.
- Ona vstala, vypla televizi, počítač i ledničku a vylila mi pivo do
Záchodu.

inneska
29. sep 2009

batt...skús ten ricinus comunis 😉

lucim
29. sep 2009

dobre raaankoooo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre