Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traky
20. okt 2009

a my sme spachtosi 😀 😀

josifek
20. okt 2009

Jojo jo Karamelka a Matějíček 😀 😀 😀 😀

lucia32
20. okt 2009

a už sme spachtoši 😀

josifek
20. okt 2009

luc 😀 😀 😀 😀
kuki další dárek pod stromek pro synovce 😀 😀 😀 😀
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4162138

lucia32
20. okt 2009

Josi zaspinkala o pol 9, ale predchvíľou sa prebrala, oči ako veverička, tak som ju vzala k sebe na MK a zalomila, už spinká...ešte o 10 mliečko...ideme trenovať spinkanie cez noc...

josifek
20. okt 2009

supr Luci 😵

riusik
20. okt 2009

bry vecer 😵
ze alexandra veeeelmi pekne dakuje za blahozelania k 3mesiacikom 😵
neviem presne miery, co ma mrzi, mozno skocim k dr, nech ju premeria a prevazi, ale pred dvoma tyzdnami mala 5600g a 61cm (dvojnasobok porodnej vahy a 10cm na vrch)

zaspala o pol siestej a spi. som zvedava dokedy... a co potom. povodne som ju chcela budit, ale bola tu kamoska a sme sa zakecali, tak som ju nechala tak.

lucia32
20. okt 2009

Josi...paráda...my sme tiež mali, ked mal syn asi 6 😀

josifek
20. okt 2009

Riusko vítej do klubu spachtoškůůůůů
😉

riusik
20. okt 2009

a samozrejme, zabka aj filipkovi vsetko naj 🙂

lucia32
20. okt 2009

riusik...no toto? kde vy na ten spánok chodíte 😀 😀

riusik
20. okt 2009

lu: zasa spi cely den 🙂 ale dnes zasa chvilu plakala - chcela spat prave vo chvili, ked tomasko bol u dr, P nemohol byt doma, tak musela s nami... ale bolo to iba chvilku, dr popocuvala, sestra pichla do nohy a bolo... hned ako som pohla s kocikom, zalomila....

vinka
20. okt 2009

Ahojte babenky.Ešte ste tu?Riusik ak som dobre pochopila tebe spí krásne malá?Joj ta mne neuveritelne.Nieže zakríknem.A ked nespí tak sa sama hraje s rúčkami bez slova. 😀

josifek
20. okt 2009

Vinka já tu sem stále pokud nejsme naprocházce a nebo nemakám 😝 😀

lucia32
20. okt 2009

A zas sme boli hore 😝 a už o5 spinkáme 😔 😉

lucia32
20. okt 2009

Sa lúčim, idem kuki Housa...brú nôcku 😉

zmurkaz
20. okt 2009

Ahoj kočky - že neviete kto som 😀 😀 😀 - som si vlas umyla, džungľa síce preriedená nie je, ale deti spia o 106 ... a Jurko dnes dal 39,3 ..... to akože teplota ... malá opäť nerevala.... no a tak si tu žijeme... nepretržite 😀 😀 🙄 🙄 😔

zmurkaz
20. okt 2009

Tak nič - idem si ľahnúť .... pa 😉

vinka
20. okt 2009

No aj ja ked nemám čo robiť tak som tu.Len tu nie som velmi často. 😀

josifek
20. okt 2009

babulenky já jdu kuknut na Ano šéfe a jdu pak hají zítra mě čeká rachota 😉 dobrou nocku cmuky cmuky cmukkkkk 😵

zaba2707
20. okt 2009

riusik dakujeme krasne a tak isto aj malej alex vsetko len to naj

lucim
20. okt 2009

filipko a alexandra, do snickov vam zelam vsetko naaaaaaaaaj. 😵

je tu nejaka nocna smena?

zaba2707
20. okt 2009

babusky chcem sa spytat ci niektora poznate take nieco co nas Filip robi uz presne stvrty vecer. dve noci sme mali take ze o pol druhej sa zobudil a bol hore do pol piatej nechcel byt v postielke ani vo vajicku ani na nasej posteli ani na rukach proste nikde ... a stale mrncanie prechadzajuce do placu ocicka mal ako cinan co by uz uz spinkal ale nie a nie sa ulozit ... o pol piatej som ho dala do kocika a tam po dlhsom boji nakoniec zaspal. No a dva vecery mame take ze okupany napapany vykakany vyprdkany v suchej plienke odgrgnuty proste vsetko ako by malo byt a zasa to mrncanie prechadzajuce do placu a je fakt jedno ci ho mam na rukach a cicikam ho alebo je vo svojej postielke alebo v nasej a uz ani kocik nezabera proste nevie zaspat a ja som zufalka z toho uz ... myslite ze je to ok alebo mam s tym ist k dokine???

alexarisko
20. okt 2009

Zabkaaaaaaaaa ja uz to mam s malou asi dva tyzdne a myslela som ze su to zuby, ale cera doktorka povedala ze este neidu, ze mala ich mozno citi ale to este potrva,tak ma potesila ze mi nevi povedat co s nou je

zaba2707
20. okt 2009

ahoj lucimka dakujeme krasne aj ked som zufalko z tych nasich vecerov a noci
inak cez den uplne super zaspinka sam a hoci kde ... ja tomu fakt nechapem

zaba2707
20. okt 2009

fuuuu alex tak to nie je bohvieco ... ja osm vlastne vcera sla aj k nasej dokine .. kvoli tomu ze sa mi zda ze ma maly vela spolikov .. a ze sa jej rovno spytam aj na toto ... no ale ked som vliezla do ordinacie tak som zistila ze nasu zastupuje nejaka stara a to bol des normalne som odchadzala vytocena ... isli sme so spolikmi a jedine co mi kazala bolo kupit si stoptusin ci ako sa to vola a davat mu 3x5 kvaapiek proti kaslu ... ktory okrem ineho vobevc nema

zaba2707
20. okt 2009

tak ja neviem jednu tu noc uz bolo okolo stvrtej som si veru aj poplakala .. unavena a zufala ... ako mu len drobcovi pomoct

lucim
20. okt 2009

zlatinka nase, nech vas ti mali nespavci netrapia, samy teraz mala nieco podobne tusim .

zaba2707
20. okt 2009

ty kokso ale to z nicoho nic teraz lezi v kociku a to od 20,12 je plne pripraveny buvat .. samozrejme este poriadne nespi ... ach jaj

zaba2707
20. okt 2009

idem hodit sprch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre