Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
28. okt 2009

Jennka ahoj...gratulujeme aj k 4 mesiačikom, aj k prepichnutým uškám 🙂
Tak čo? Plakali ste? 😝

jennna
28. okt 2009

plákali...dianka v ordinácii a ja von... ☹

jennna
28. okt 2009

lucka a čo máte problém s natálkou... to často nespinká, či má len zlé obdobie,??

lucia32
28. okt 2009

Jenn...striedavo oblačno, teraz posledné 3-4 dni nám nechce večer zaspinkať, večer je už mrzutá a v noci sa často budí 😝

lucia32
28. okt 2009

Ale máme aj pekné dni, ked cez deň spinká aj po 2 hodinky...čo predtým pol hodina 😝 a noci, ked sa zobudí len raz a vstáva až o pol 7...vtedy sme všetci vyspinkaní 😀

inneska
28. okt 2009

hello 🙂 erik spinká, ja sa motkám a furt čosi robím...a treba mi sa pochystať na zajtra..ideme k svokre do soboty..

jennka...gratulujeme k 4 mesiačikom 😵 aj k náušničkám...tak ste to zvládli, už bude di fešanda veliká 😉

lu..aj nám sa striedajú lepšie a dobré dni(nepíšem horšie dni, lebo aj ked mrnkoce, tak je to ešte ok, nie je to také hrozné) 🙂

a doložila som nové fotos 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lucia32
28. okt 2009

Inn...je to malý smejo 🙂

jennna
28. okt 2009

inka...je krásny!!!

inneska
28. okt 2009

dakujem babulky..práve leží vedla mňa holatý na podložke, moj eričko🙂 a gúla sa mi z jednej strany na druhú 😀

lucim
28. okt 2009

innn je zlatunkyyyyyyyyyy smejko 🙂

samayka
28. okt 2009

ahojte mamušky.

boli sme prihlásiť elušinku na to plávanie. bude to super. v utorok o 15:00 sa čvachceme 🙂

ona to prihlasovanie celé prespala, s tatinkom vonku - lebo tam bolo teplo ako v saune.

inak sme mali krásny dník, malá fičala jak zajko-duracelko. chúďa moje, čo sa jej stalo - strašne sa rozkecala na luster, mám tam zavesenú takú drevenú mačku a keď sa do lustra cinkne tak mačke lietajú nohy na všetky smery - no a eluš to miluje a výska a kecá.. a dnes jej zabehla slinka ale tak až jej slzy vybehli a štikútku chytila... a chcela ešte niečo povedať a štik.. a štik.. a od vtedy neprehovorila.. až teraz. kecá s tatinkom v obyvačke. krááásne zvuky odtial idú...

cmuuuk jenka a dianka - aj vy už ste dievčatko?

inka - erik je krááásny ... cmuky - a tatinko náš povedal že to by bolo pre elušku... tak som ho usmernila že matejkovi sme sa slúbili už skôr, ale že veď nech si vyberie sama 🙂)))))))))

brinzulka
28. okt 2009

ahojte zabure...uz dva dni chodime po nakupoch...a moj mm a david slapu 6hodin-chvalim ich za to...
chcela som napisat...ze sme kupili super pancusky malemu u Batu za 3,50eur...co si myslim super cena...

jennna
28. okt 2009

ešte som prišla nakuknúť... malá už spinká...

zuzi....aj ja som kúpila krásne pačuchy malej...z vnútra sú froté také hrubšie...od slovenského výrobcu... dvoje za 5euri.... ružové s jelenčekmi a svetlo-zelené s macíkmi... krásne... predávajú ich u nás v meste pod bránou.. 😉

jennna
28. okt 2009

inak k príkrmom som sa ešte nedostala.... ale už tretí deň jej dávam olizovať lyžičku, čo ja papkám...jogurtík a polievky... a len sa tak zalizuje... 😝 😀

jennna
28. okt 2009

asi sa všetci kúpkate a dudkáte..... škoda.... už ma nebaví tu kecať sama so sebou... prečo ja mám takú smolu vždy????

tak dobrú nôcku.... idem vystrieť hnáty... skuknem "panelák" a hajíííí

vinka
28. okt 2009

Ahojte babenky.Chytím tu ešte niektorú? 😀 😀 Ako sa máte? 😉 Ja rýchlo. 😀

vinka
28. okt 2009

Juj Jenna nestihla som ťa. ☹ ☹

samayka
28. okt 2009

ahoj vinka,

som čítala v téme s annag o tvojom probléme. ako si na tom teraz?? ja mám čosi podobné, mne jedno prsko občas odmietne a občas nie. ale je tam rozhodne menej mliečka... aj opticky je chúúúďa menšie 🙂))

vinka
28. okt 2009

No nekedy odmieta.Ale skúšame kto je viac tvrdohlavý. 😀 😀 Ale niekedy nechce tak jej dám tu plnejšiu a potom prehodím a pokoj. 😉 Ale dôležité,že sa kojíme. 😀

vinka
28. okt 2009

Samayka ja to mám presne tak isto.Aj opticky je menšie.Dokonca aj ráno je pravá naliata a lavá taká mäkká. 😝 Ale tečie z nej niečo. 😀

babyzuzana
28. okt 2009

ahojte, iba hlasim, ze sme este nekakali 😒 😒 😒
prosim je tu niekto este taky co nekakal viac ako 13 dni??? prosim radu!
ak sa nevykaka do zajtra mozno pojdeme lezat na kramare 😖

vendulacky
28. okt 2009

ahojky všem...

musím se přiznat....zhřešila jsem....podváděla jsem....ale ulevím svému svědomí a povím to i vám🙂

jedná se o farmville....dostala jsem krávu a dala jsem jí rovnou z gift boxu do "kravína" a ona z toho boxu nezmizela a tak jsem s jednou stračenou naplnila kravín, druhej, třetí.... 😀 😀 😀 😀 😝 a v gift boxu je furt a nezmizela...ale nemám místo na další kravín 😀 😀

možná vám to půjde taky, myslím, že jsem nechytla "nekonečnou krávu", ale jde asi o chybu v aplikaci..?

vendulacky
28. okt 2009

baby, snad to nebude tak hrozný a malej davídek se chová jako správné kojeňátko a nekadí...zkusila jsi něco vygooglit, jestli má někdo podobnej problém??

vinka
28. okt 2009

Baby a kojíte sa? 😕

vinka
28. okt 2009

Baby ja ti poviem,že moja ked sa nemohla vykakať navarila som na obed segedín.A potom serkala dva dní.u mňa to zabralo.Ale či to zaberie u vás to neviem.A skúsila si jesť hrušky? 😕Alebo ovsené vločky?

vendulacky
28. okt 2009

inneska dávala pít teplou vodu... Myslím, že to bylo, aby se eriček pokáknul..

traktor
28. okt 2009

zuzi... skusala si tu vodu, olej...musis skusat vsetko...mozu sa mu zauzlit crievka...nie je to sranda....do buducna pre kazdu viacako 5 dni necakat...a nech sa pise co chce...

josifek
28. okt 2009

Krásný večer sluníčka 😉
Baby zuz vím že Reilly přidala trochu švestkové šťávy do čajíka a prý to pomohlo 😉 Jinak zkus vypit ty možná to Davidka prožene když kojíš 😉

traktor
28. okt 2009

viem ze niektore baby skusali aj kompotovu stavu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre