Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
26. nov 2009

ahojky lu..

no pyré už v brušku..za chvíľu sa pôjdeme dudkať...teraz akurát "tlačí"....je červená v tvári a má lesklé oči... 😀 ...moje zlatko...kakanička nám zatiaľ stále nesmrdká....len je trošku hustejšia...a kakáme asi tak tri krát denne...
cez deň jej dávam ešte HIPP džúsik s banánovou vlákninou....100ml vody Lucku a 50ml džúsik...

jennna
26. nov 2009

dnes som na nete hľadala detskú ohrádku na hranie a kúpacie vedierko...Dianka dostane pod stromček...a včera som jej v tescu kúpila mikulášsky obeček...je v ňom nádherná...musím niekedy pridať do albumu...len mám odpálený môj notebook...dúfam, že moje dokumenty sa zachránia...mám tam všééétky fotky.... 😠

lucia32
26. nov 2009

Jenn...my kakáme od príkrmov 2x 😀

jennna
26. nov 2009

a ozaj..ešte som kúpila tesco plienky zelené....sú fakt super!!! síce na pohľad obyčko...ale tvarovo a výplň čo saje ciku je super....osobne som s huggieskami vôbec nebola spokojná....ale beriem, že každý je za niečo iné>...

no idem ju prebaliť...dudkať...a asik von....

lucia32
26. nov 2009

zelené? tie som ešte nemala, len fialové a ocik raz kúpil modré...

josifek
26. nov 2009

Luci ty zelené jsou fialové 😀 😀 😀
Jenka my na nich také jedeme a neměnila bych 😀
ohrádku máme je v albumu a je to supr věc 🙂

hathor1231
26. nov 2009

teda baby,
akosi zaostavame. my stale len na ciciku,sem tam jej dam cajiku ale to si neda viac ako 5-8ml. 😅

mifinka
26. nov 2009

Teda.. K těm nosátkům by měli prodávat i nějaký svěrák na hlavu .. 🙂 celkem fuška ho odchytit, se kroutí jak žížalák.. Když je doma mm tak ho vezmu i vysavačem, ale když jsem sama tak mám strach aby jak se žížalí mi neuhnul a já mu tím neudělala cucfleka 😀 😀 takže radši pěkně pusou..
Já jsem na pemprskách a tak nějak nechci měnit.. Měla jsem huggies, ty byly absolutně na prd.. Známá mi koupila jakésik plenky z Alberta, ty byly jak beton.. Jsem dávala třeba jen jak se mi pokakal chvilu před koupáním.. Ale i ty pamprsky, co koupím, tak každý vypadaj jinak, i když jsou velikostně stejný, tak nevím co furt vymyšlajou, jedny jsou zelený druhý ne.. Ted už beru jen sleep and play, ty s aloe vera strašně lehce přečůral.. A celkem smrděly, a běda jak se to zkombinovalo s prdem 😀

lucia32
26. nov 2009

U lékaře:
„… slečno a kdo je otcem vašeho dítěte?“
„Pane doktore, když vás řízne cirkulárka, víte který zub to byl ?

jennna
26. nov 2009

josi...ohrádka super...a tých hračiek...

ja chcem takú skladaciu....aby nezavadzala v tejto našej kutici...a poprípade sa dá aj prenášať ako prenosná postieľka....

hath..to je v poho...niektoré baby dojčia "len" do 9mes....ja som začala prikrmovať od 4tého, lebo malá pýtala hrozne často papať a bola nespokojná...už sa to unormálnilo, papá každé dve hodky...sem tam potiahne aj 2,5... 😀

jennna
26. nov 2009

mifi...mne na huggieskach vadilo, že ked sa malá dočúrala tak smrad ako "slepačia polievka"....a tie teskáče zelené sú "presne" ako pampersky!!!! skús od dákej kamošky vypýtať zo dva kusy na skúšku..uvidíš!!!

josifek
26. nov 2009

Jenka jojo má hraček hromadu 😀 😀 😀 😀
mám velkou rodinu a každej přijde s hračkou tak se to hromadí 😝
Hator nezaostavaš my dali dnes poprvé mrkvičku 😉
Mifi já používám nosátko i sama s vysavačem a je v pohodě, malá se u něj řehní když se blížím k nosku 😀 😀 😀

jennna
26. nov 2009

josi...no ved simi má zajtra už 4mesiačky...tak sa patrilo....mrkvička mňamy mňamy...môj mm ked videl koľko stoja tie hotové HIPPky, Hamánky a Sunáreky.....skoro omdlel...ale ja im verím a viem, že dávam malej to najlepšie...ja veľmi nemám možnosť variť...v našich podmienkach...a takto mi to vyhovuje...ked už bude papať poriadne, tak jasné, že budem variť...ale zaťiaľ je to takto najlepšie...

mifinka
26. nov 2009

no já na něm měla hugg.. jen ty úplně startovací 1 a co mi vadilo bylo že vůbec nedržely.. Víš jako, kolem nožiček a tak. Prostě nevím, nesedly mě.. a ostatně ani mu bo jak kákl tak to šlo ven všudyma 😀 vrchem, bokama, spodem.. Eee, nebrat.
No já nikoho kdo by tescáče používal neznám.. ANi ostatně nevím kolik stojí .. Já beru pleny hlavně v makru, v normál obchodě jen když jsou v akci, a to mě vetšinou v makru vyjde 140 ks plen na 500 asi.. Já tam beru ty velké balení. A taky žužo kapesníčky vlhčené, tu jsem je nikde neviděla, zásobuju skoro všechny co mají děti, jmenují se baby wipes, 5x80ks a celé to balení stojí 120kč. úžasně voníííí

hathor1231
26. nov 2009

ja nevim,mne sa to zda priskoro a hlavne,ak neviem,z coho ma tu krv v plienke,tak to nechcem zhorsovat... zatim jej cicik vpohode staci,tak prikrm este neriesim...
ale prve lyzicky uz mam kupene 😅

mifinka
26. nov 2009

Josi tak to máš stěští, vojtas se spíná jen co vidí že se k němu blížím s hadičkou.. S ním dělá blbinky tak samé hehe, vezmu do ruk nosátko a máš vidět ten loupák co nahodí 😀

jennna
26. nov 2009

mifi..teskáče výjdu...0,16 centa...to jest..4.80ks...Skk....

jajona
26. nov 2009

Ahoj všetkým,

naším oslávencom veľa zdravíčka....

tak tu sa papá o 110 😝

inak Matúško nemal ešte okrem cicíka nič iné 😵 ani čajík

ozaj je tu vôbec niekto, čo neprikrmuje vôbec?

a čo hovoríte na toto: 8 mesačné bábo: hranolky, maslový chleba so šunkou, zapekaný rezeň so šunkou, osúch?

josifek
26. nov 2009

Mifi stojí v tescu199.90 v akci a 249 kč bez akce a je jich tam 64 ks a jsou výborné my je s Karamelkou používáme od narození a nejvíc nám sedly . Huggis divně smrděli jak píše Jennka a pampesky jsem koupila teď v akci a zdají se mi moc gelové a malá je hned pročurá ☹ Z DM jsme měli jen ty nejmenší plenečky v porodce, jinak nevím jaké jsou. a ubrousky používám jen venku a u doktora jinak vodu a ručník a mýdlo 😀 😀 😀 😀 i na náštěvě 😀 😀 😀

josifek
26. nov 2009

Jenka jojo malá už bude 4 měsíční od zítra 😝 😝 😝 Ahojky Jajo , jasně vždyť lucím a raky 100% nekrní ničím jen prskem 😝

jajona
26. nov 2009

to tak aspoň niekto 🙂
Matúškovi to zatiaľ stačí. papá tak každé 2 hodiny

plienky používame pampersky a raz som mala huggies - celkom sa dali. iné sme ani neskúšali. v decembri mi končí materská, tak som hovorila mm, že asi nejaké lacnejšie vyskúšame a on na to, že radšej jesť nebude, ako keby nemal malý pampersky. tak som strááášne zvedavá. inak v akcii sa celkom dajú. ozaj, neviete o nejakej?

mifinka
26. nov 2009

Josi tak podle té ceny se mi ani nevyplatí zkoušet 🙂 ono pokud teda já starý počář 😀 😀 počítám dobře tak vycházejí ještě dráž. Jo já jsem ted taky koupila to malé balení v kaufu, a tam je zas cosik přidaného tak jsou zelené 🙂 zatím mi ty sleep nepřečural ani překakal.
Tak když je pokakaný tak jde taky pod vodu, ale stejnak vždycky ještě přetírám ubrouskem. I když je plenka je počuraná. Jsme ubrouskový maniak 🙂 a na pusinu.. A tak všelijak..

riusik
26. nov 2009

jajo: aj moja alexandra pozna iba moje mliecko 😵

josifek
26. nov 2009

Mifi my do macra nejezdíme tak pro mě jsou výhodné 😀

zaba2707
26. nov 2009

dobry den prajeme oslavencekom vsetko naj aby sme na nich nezabudli 🙂

tak dnesna noc ma dohnala o 02:30 k Brufenovemu sirupu ... od pol jednej nie a nie ho utisit ... tak som to o tej pol tretej vzdala a dala sirup prehltol ho ... a o dve minute spal ako zarezany 🙂 tak aspon ze to pomohlo 🙂

boli sme sa vonku prejst ked je tak krasne 🙂teraz sme uz domka

Ani nas Filip zatial nic okem mojho mliecka a Nutrilonu nic ine nepapava ... zatial nedavam ani vodu ani caj ...

zaba2707
26. nov 2009

podla mna pokial nebude hlados a bude mu to takto stacit tak do toho 6. mesiaca mu ine ani nebudeme davat 🙂 ... ozik dnes sa maly Filip rozgulal a z chrbatika sa veselo prevracia na brusko ... naspat zatial vsak nie 😅

zaba2707
26. nov 2009

zub zatial ziadny tak uvidime do kedy to bude takto 😎 😎 😎

lucia32
26. nov 2009

Baví se dvě blondýnky:
„Tak jsem byla včera na těhotenském testu.“
„… a jsou těžké otázky…

Čauki príchodzie 🙂

zaba2707
26. nov 2009

😀

jajona
26. nov 2009

ahoj žaby: tak to ma mrzí, že ste nemali práve najlepšiu noc
a gratulujem k pretočeniu.

u nás sú už dosť dobré náznaky. už to hádam dlho nepotrvá a tú veľkú "riť" pregúli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre