Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
6. dec 2009

Ahojky gabi...
U nás Miki zatiaľ len od babiek, maminka včera masírovala šunky a ocik šiel na stromček, ešte nie je doma 😝
Staršie dostali sladkosti, Naty veľké h 😝 ...po mojej otázek , čo dostane Natynka... jedna babka zahlásila, že 5 €, a druhá, že darček pod stromček 😀
My im kúpime ovocko a sladké, pre Naty sa chystám nejaké príkrmy a šťavičky...tak ako aj ty...

lucia32
6. dec 2009

nina...dobré ránko...ako sa má Riško?

nina41
6. dec 2009

luci dobre ranko stale umrnčany,včera cez den spal iba hodinu,a Naty sa ma ako??

ozi
6. dec 2009

ninka, dík

my spíme teraz otrasne, doštyroch mesiacov, sme boli iba raz za noc hore, teraz aj tri razy 😝

lucia32
6. dec 2009

Natynka momentálka chrní...včera zaspala o pol 8, maminka za nou o pol 9, unavená, vymočená 😀 , boli sme hore o 1 a o 5 a potom až o pol 8...spinkala vedla mna v posteli, ocik bol preč...ale musela som ju točiť na bok a tlapkať po zadku, aby zaspala, lebo ona má zvyk...blbý...byť v noci hore aj hodinu 😝 A inak fajn...zdravučkí 🙂
Ocik dorazil, už máme jedličku a vraj obrovskú, no kde len ju dáme?

nina41
6. dec 2009

Riško chce byť stale na rukach,,v noci stava iba raz,,my budeme mať umely stromček 🙂

zaba2707
6. dec 2009

dobre ranko maminecky ... ozi gratulko a obrovsky cmucisko

my mame za sebou horsiu noc ... presne ako reval vcera po cely den tak reval hodinu po tom co zaspal ... este bol v kociku nechapem to on zrazu spusti taky rev ... ziadne take ze najskor mrnky mrnky on hned da taky ze obaja s drahym v strese co sa stalo ... no a pol tretej znovu a nie a nie sa utisit ... jest nechcel ... cumel si vypluval ... zobrala som ho na ruky tak asi po 10 min. revu sa nejako zacal postupne stlmovat ... zostal nakoniec ticho tak sme sa chvilu pestovali a odhodlala som sa skusit ho polozit este poriadne ani nelezal na posteli (samozrejme buva s nami v nasej) uz bol odpadnuty ... ja to fakt nechapem co sa mu toto deje 😒

zaba2707
6. dec 2009

my budeme mat zivy ale len taky malilinkaty lebo do 1i bytu sa velky ani nezmesti hihi

zaba2707
6. dec 2009

rozmrazujem kur. prsia ale netusim co z nich bude na obed ... vobec nemam bunky 🙂

lucia32
6. dec 2009

zabi cau...konečne dočítané, Naty ešte búva....
Aj naša malá minule také obdobie, len revy, revy, normálka na odstrel...my, nie ju 😀

lucia32
6. dec 2009

Naša búva väčšinou v kočiari........aaaaaaaaaaaa už je hore, spala vedla mna na gaučiku, na zahlavečku 😉

lucia32
6. dec 2009

Ožužlávam jej ručičku, tvári sa nechutne 😖 😀

zaba2707
6. dec 2009

luci a preslo to z nicoho nic ako to prislo??? lebo ja mam pocit ze mu nieco musi chudatku byt ale za ten svet neviem prist nato co je to

lucim
6. dec 2009

ahojteeeee.
zabi nam sa matko tiez zobudil pred polnocou so strasnym vreskotom, ani na rukach sa nedal utisit, pomojkat, zmenit polohu .... a bol to len obycajny hlad, nastastie. a zase sa v noci strhaval, zase som ho otacala na bok a dudlikovala.
a rano, ze sup k tatikovi pod perinu, mamina este dospi, no tuuuudle, pregulil sa ku mne a zacal mi prstickami kontrolovat tvar. 😀

na obed mame vcerajsi segedin, len knedlu dorabam ... prave teraz miesim cesto. 😝 a na ranajky som spravila babovku.

stromcek budeme mat umely, a na buduci rok mozno poriesime krajsi, asi tiez umely, to bude matko viac vnimat. 😉

zaba2707
6. dec 2009

nam miki doniesol via pohoriky 🙂 240mi a hracky jedna od fisherprice taka hracia opica 🙂 potom taku dlhu kvetinu plysovu tu uz mame nad postielkou a maly na nu kukal jak na prizrak 🙂 a potom taku plysovu lopticku 🙂 mne a mm samozrejme sladkosti 🙂

lucim
6. dec 2009

nooo, my sme sa napchali sladkosti a matkovi nic, len cokoladove mlieko ma odo mna ... tusim idem vylovit nejaky darcek, nech nie som krkavcia matka. 😉 ale vlastne - vcera som mu do vanicky darovala plastovu misku, taaaaak sa s nou vyhral, aj s rybickami, aj vodu olizoval. 😉

lucim
6. dec 2009

zabi - nooo, zaspal na cecku , cize preslo to. ale nebolo to prvy krat. vcera mal tiez mrzutko kusok dna.

zaba2707
6. dec 2009

ja sa v pondelok asi zastavim u nasej dokiny a porozpravam sa s nou aj o tom srani jeho aj o seckom ze co nato baba povie

zaba2707
6. dec 2009

ja to fakt nechapem .. a sere ma ze mu neviem nijako pomoct ...kurna co som to za matku ked neviem co je vlastnemu decku

lucia32
6. dec 2009

papali sme banánik, chutí jej, viac ako polovica 😉 , grclo sa jej 😀
žabka...no celkom ešte neprešlo, ale je to oveľa lepšie...
lucik ahoj...Maťko mnamkový...baculkovatejšia verzia mojej Natynky...sa mi podobaj, nemôžem si pomôcť...či len mne sa to tak vidí???? 😀

ozi
6. dec 2009

zaba, dík 😉

my sme tiež mrzutko, to asi zo soplíkov 😖

zaspáva, ale musela som ju dať na balkón, ešteže nemá teplotku, chúďatko moje malé ☹

ozi
6. dec 2009

lucim, ahojky 😉

lucim
6. dec 2009

ozi ahoooj, a sasulienke vsetko naaaaaaaaaaaaj 🙂

lucim
6. dec 2009

VZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz cc fv

aj matko gratuluje . 😉

ozi
6. dec 2009

Ď 😉

Akurát zabúvala na balkóne, slniečko moje, som ju bola kuknúť,tak ešte kukala a zachvíľu som bola, tak už buvkala 😵 ,

zaba2707
6. dec 2009

aeste Fifo dostal dva nove cumle aventy lebo tie majz kariky na retiazky ... dufam, ze nebude velky problem si pre neho na ne zvyknut doteraz sme pouzivali zn. MAM

voskovka
6. dec 2009

ACHOOJTE....mikulaško chodil u nas na dvakrat večer od babiek a dnes od nas...poobede mame o tretej mikulaška v meste,tak ideme s drobcami....
posielame pusinky....papa

zaba2707
6. dec 2009
zaba2707
6. dec 2009

spoime samozrejme v kociku ... davam tomu 25 minut schvalne to stopnem

lucim
6. dec 2009

lu, no, moyno sa aj podobaju 😀
zabi fifo mikulasovy, zlatik 🙂 snad ho to vrzgotanie prejde. nie su to tie dasienka?
cau vosky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre