Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
4. jan 2010

samy...dakujeme za pochvalku 😉 no na 4 sa len postaví, 4nožkovať ešte nevie...ale doslova sa plazí ako had...ruky natiahne dopredu a jednou nohou sa odráža a posúva dopredu 😀 a tá druhá noha je vytrčená dohora 😀 minule sa mi 2x za deň doplazil do kúpelky(asi 7m z izby to je) som ho naháňala 😀 beťára jedného..a do kuchyne mi chodí pravidelne poriadky k smetiaku robiť(tá je bližšie)

a zaťažený je na káble...tie ho priťahujú, vždy si nejaký nájde(asi preto, že sú čierne) 😀

inneska
4. jan 2010

no a dnes som objednala stoličku...odpísali, že je momentálne nemajú, že bude o 10 dní, tak musím čakať..peniaze som už poslala na účet a okrem toho je o 10€ lacnejšia ako v iných e-shopoch 🙂 tak musíme počkať 😒

samayka
4. jan 2010

aj tak ďakujem za radu, asi to vyskúšame ešte zajtra. ale nenormálne jej chutilo, tak by ma mrzelo keby jej vadil... ale čo už jej môže na zemiačiku vadiť?? hm hm hm...

ja sýkorku dávam na zem ale na takú deku z ktorej sa vie len odkotúlať.. my v paneláku máme predsa len podlahy chladnejšie, tak ju nechcem nechávať moc na parketách. ale za pokus by to stálo, lebo vrtinôžka naša robí riadne kotrmelce už, možno by skúsila aj plížením-plazením vpred 😀

inneska
4. jan 2010

samy...ja chcem dať zajtra samotný zemiak...tak uvidím, či sa aj nám zmení kakanička..ale ja byť na tvojom mieste, tak skúsim ešte raz...ak by bolo to isté, tak by som zavolala dokimu a spátala sa ho na to 🙂
a erik je len na zemi, tak má priestoru až až 😀 tak sa realizuje 🙂

idem si syna z vane vytiahnuť..s tatinom sa kúpu 🙂

lucim
4. jan 2010

kukuk
xxsa&yyyyyvvvvvv g,..gggghhbbmm

lucim
4. jan 2010

§§......

.Łllllllllllllllllôô

nedA POKOJA matulik kym vam nieco nenapise 🙂

lucim
4. jan 2010

samy nam sa kako upravilo, ako som dala inu zeleninku, nie spenat, tak to si mozno len traviaci trakt zvyka.

josifek
4. jan 2010

Samy uvidíš příště to bude ok, je to jen reakce nových příkrmů v organismu i Karamelka to mívala ale čím víc papkala tak to vymizelo a má stolicu normál 😀 teda občas oranžovko nebo po špenátku tmavě zelenou 😀 😀 😀
Jiak Erik je Inesko šikulka 😀 😀 😀 😀
Ahojky ostatní

lucim
4. jan 2010

mia pekne fotecky. 🙂

samayka
4. jan 2010

dakujem cibulky, vyskusam este zajtra.

teraz sa idem venovat sefovej, uz volaaaa 😀

josifek
4. jan 2010

Lu děkujeme 😉

a jak v práci 😉 ?

ani3012
4. jan 2010

josi aj tebe ide kôň tak pomaly?

vendulacky
4. jan 2010

inn, malej erik je takovej šikuláček, fakt zírám!! 🙂
Naše malá se překotí na břicho a ječí pač nemůže nazpátek...i když už se začíná točit na místě jak motovidlo🙂

Josi, ty jsi opravdu šikulka, mít tak tvou energii...na zahradu, vaření, pečení, zavařování....hodila bys mi ten receptík na cuketu, brambor a jablko? Kolik čeho? Máš ještě nějaký další dobrý recepty co dát malý? Zatím kupuju, ale chtěla bych sama mixovat...uděláš toho víc a mrazíš nebo jen tak akorát na den - dva?

samy, pak dej vědět jak jste dopadly, zkusila bych taky ;)

vendulacky
4. jan 2010

ani, je pomalej až mějde šlak trefit...

vendulacky
4. jan 2010

Kdo chce vajíčka, budu házet (teda jestli nějaký najdu 🙂)

ani3012
4. jan 2010

aj by som ti odpisovala,ale....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

A už sa aj malá prebrala-ju počujem cez vysielačku.Tak idem OFF a snáď sa ten kôň polepší....
Prajem dobrú noc(možno si v noci zapnem PC,keď Evička nebude chcieť spať)

vendulacky
4. jan 2010

ani, přeju at evik spinká a ty taky ;) brou

vendulacky
4. jan 2010

tak já jdu so sprchy, ještě se ozvu...

lucim
4. jan 2010

moje dieta spinka od 9tej. unavila som ho vo vani, on sa tam aj pregulava z bruska na chrbat a kopeeeeeee. 🙂
dnes sme dostal dalsi vianoc.darcek, 4 auta FP, matulik prekladal jedno za druhym, a potom sa radsej hral s kartonom od tych aut. 😀 mam aj 2 videjka v mobile, ale nemam teraz asi sil davat to na net.

inneska
4. jan 2010

ven...zato erik na chrbátiku nepoleží ani 5 sekúnd..a na bruchu vydrží ležať aj hodinu v kuse..aj radšej spáva na brušku 🙂

inneska
4. jan 2010

ooo a predchvílkou som objavila druhý zubčeeeek 😵 😵 😵 😵 síce zatial len špička je prerezaná, ale ono to už pôjde 😎

lucim
4. jan 2010

in parrraaaadddaaaaaa 🙂 🙂 🙂

majkas
4. jan 2010

ahojte,

inn tak to mas teda riadne sidlo doma 😉

luci tak to budes mat rano budicek ked uz teraz spinka 😉 ale aspon mas kludny vecer 😉

no a my sme dneska vecer zase kakali s placom, tolko kakania za den sa mi s Tami vobec nespaja, som si myslela ze po rannej nalozi ma uz prazdne brusko, ale ona sa pokakala este aj naobed, to som nasla v plienke a nebol ziadny plac a vecer jak keby u rezali ☹ ale kakcka bola normalna, rano trocha viac mrkvickova

lucim
4. jan 2010

inn som nepochvalila, aky je to lezunisko ten ericko. jeeej 🙂
cau maji.
dufam ze sa taminkino brusko rychlo zoznami s prikrmami, ze si zvykne ... snad sa jej to ustali. chuuudatenko. nestipe ju z toho aj rituska? 😒
mne dnes matko po brokolici zatial nekakal a uz spi. ???

traktor
4. jan 2010

ahojte, majka co s tymi nasimi detuchami...aj nasa nevesticka ma problem....ze solidarny su ...jeden ako druhy....tak nech su ale radsej v niecom inom....to mojmu dnes vysvetlim, tak topovedz aj ty tamarke, heeej? 😀 😉

traktor
4. jan 2010

in ten erik je super, a uz druhy zub.....? tak na stretko pridete uz riadne zubaty.....verim ze matko pride aspon z jednym ... 😀 😀 😀

traktor
4. jan 2010

a lucim ahoj 😉

lucim
4. jan 2010

ahojcek traky. 😉

vendulacky
4. jan 2010

inn, malá spinkala na bříšku, když byla menší..ted se zvedá na ruce a načuhuje, dokud jí to přestane bavit..nejlepší je obranný způsob - nohy ruce nahoru a jen se tak pohupuje na břiše a ječí, že to nikam nejde🙂) Ted se mi občas stává, že v babyfonu pláč, jdu do ložnice a malá na břiše 😀 😀 Svět se hroutí, bo malá neví kudy kam🙂)
Jinak super inn, že bude erik taky zubatec🙂 Naše má už pořádný raťafáky, jí tam svítí jak myšce hryzalce🙂
lu, tak to je paráda, že už spinkáte ;) A kartony a igelity jsou úúúplně nejvííc!! 🙂)

majky, co to? já myslela, že už jste OK..

inn, házím vaja?

vendulacky
4. jan 2010

brý večír traky🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre