Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
5. jan 2010

to to

ani3012
5. jan 2010

Ahojte babuľky.Dnes nemáme detičky k mesačninkám a tak len na rýchlo meninky:

Meniny oslavuje: Andrea
Meniny oslavuje v ČR: Dalimil

Evička je povyhadzovaná,nechce papať,boli sme aj u doktorky a že zatiaľ je to OK.Natierať Tanno hermal a ten fenistil. Zhadzovali sme aj stromček,tak roboty až až.Nemám čas,som teraz sama s Evkou doma a ta len na rukách(ani som nedočítavala... 😒)
Je bez teplotky ale inak dosť mrzutá.Neplače iba pri mne.Tak pekný večer Vám prajem 🙂

josifek
5. jan 2010

Ani ahojky Posíláme Evičce velké pohlazení a pusku 😝

josifek
5. jan 2010

Babuly co dáváte čerstvé ovocíčko jako my tak je fajné využít odšťavňovač my máme šťávičku i přesnídavku v jednom 😀 😀 😀 😀 malé to moc chutnááááááá 😝 😝 😝

inneska
5. jan 2010

helou helou 🙂

no tak dnes sme skúsili zemiak...ešte som do neho krvopotne odstriekala mm...a čo myslíte, čo bolo?? jasne, že sa mi na to vyprdol a ani pol lyžičky nezjedol..akúrát sme obaja boli až za ušami od zemiaku 🙄 tak sme skúsili dať brokoličku, čo sme včera kúpili...čuduj sa svete, zbaštil celý pohárik(125g)a ešte aj bolo málo 😎 zajtra skúsim dať ešte raz zemiak...a ked nie, tak ho namiešam s mrkvou 🙂 alebo bude brokolica 😀

majkas
5. jan 2010

sorac, mala sa zobudila tak som za odmlcala

josi my akurat objavujem caro odstavovaca, sme si kupila po vianociach v akcii 🙂

josifek
5. jan 2010

Majky my máme dva jeden starší a druhý z minulého roku a ten je supr v předu vyjde supr čistá šťáva malé ředíme s kojo vodou a v zadu supr pyré je jasné že to musí být ovoce oloupané 😉 😀 😀 😀 😝 😝 😝 i syn papká a jen čeká co mu malá pyraňa nechá 😝

josifek
5. jan 2010

Ineska no hold ví co je dobré Eriček 😀 😀 😀

inneska
5. jan 2010

ja práve pečiem šunkové trojuholníčky, traky u nedávno dávala recept 🙂

josifek
5. jan 2010

my máme zelňáky k večeři 😀

inneska
5. jan 2010

vytiahla som druhý plech ... z prvého ochutnala a je to mňamkaaa 😝 😝 😀

josi...jemu chutí to, čo treba kupovať 😀 zemiakov plná pivnica a on ich nechce? 😀 ale príde im na chuť, dúfam 😅

inneska
5. jan 2010

ako sa zobudil pred pol hodkou, tak je akýsi umrnkaný...tak idem k nemu, ešte prídem 🙂

zaba2707
5. jan 2010

tak bola som Fifovi zarobit mlieko a spravila som mu len 120 tak ked to dojedol kuka na mna ci to je uz vsetko chvilu protestoval ale supla som ho do kocika a uz buva ratam takych 30 min. maximalne. Som zvedava aka nas caka noc. Vecer zaspi v kociku tam je klud ale okolo 23.00 sa vzdy zacne mrvenicovat a ked ho prelozim na velku postel prave sme dospali. Dnes ho mozno necham v kociku uvidime co bude ... ja uz som taka zvedava ako sa bude ksychtit Filip pri prikrmoch hihi ... jeden cas nechcel do pusy nic okrem mlieka vodu caj alebo kvapky vsetko podrzal v puse a po chvili vyplul. teraz zasa papa fenistil tak ze otvori sam pusu a rovno do nej mu to kvapkam tvari sa chuda strasne ale poslusne otvara pusku 🙂

josifek
5. jan 2010

Inesko však právě toho se jěště najíííí 😀 😀 😀 😀
Žabka no neboj možná tě překvapí a bude pusinku krásně otvírat jak vrabčák 😀 😀 😀

majkas
5. jan 2010

no idem aj ja k malej, tiez je nejake umrncana

voskovka
5. jan 2010

tak vitajte v klube umrnčanych...moj dnes bojuje takisto... 😒

samayka
5. jan 2010

ahojky

tak my máme dnes za sebou druhý zemiak a bez kakajdýýýýý... teda kaka bola ale nie zelená. uff ale mi odlahlo... a celkom jej chutilo... máme aj nejaké videjká, len to musím stiahnuť a natiahnuť
😀

a my sme dnes v klube rehotajúcich sa a objavujúcich. dnes sa mi prikotúlala do kuchyne. ona nelozí ako erik, ona sa premiestňuje 🙂 ako Hudiny 😀 😀 skrátka zrazu bola v kuchyni.. som skoro odpadla z nej.

traktor
5. jan 2010

ahojte, a kedze tu dnes nikto neoslavuje, tak gratulujem vsetkym, ze sme sa tu na konovi stretli a mozme si pisat, a radit a tesit sa a obcas i smutit, ...skratka ze sme... 😀 😵 😵 😵 😵

traktor
5. jan 2010

...a povie mi niekto, preco mi na FB kazdy gratuluje k narodkam, ked ja dnes neoslavujem? ci mi tam nieco svieti, len ja to nevidim? 😅 😕

samayka
5. jan 2010

akože nikto neoslavuje??

adkaaa - vššeettkkooo najlepšie k meninám 😉 😉

traktor
5. jan 2010

tak sa ospravedlnujeeeeem adka vsetko najlepsie 😀 😵 😵 😵 ....ako mi toto mohlo uniknuuuut...uz starnem abo co... 😕 😀

samayka
5. jan 2010

ale traky, aj tak si to pekne napísala 🙂 za to dakujem ja asi pokazde, ked mam nejaky problemik.. ale aj ked nemam a rozosmejete ma a skratka dakujem cibulky moje ze vas mam 🙂)) tak nech nam to takto pekne vydrzi... ziadne odchadzanie do inych tem, aj keby niekto tehulkoval, my si to s nim pekne zopakujeme!!!!!

inneska
5. jan 2010

tak sme si práve rozložili gauč na ktorom spávame, tak máme hotové letisko na spanie 😀 ale inak sa v izbe už ani pohnúť nedá 😅

samy...tak som rada, že zemiak chutí a že je kako ok..my sme dnes so zemiakom neuspeli..ale brokolica to vyhrala, tá šmakovala 🙂

traky...v pravo dole ti vždy ukazuje, kto má narodky...tak tam už si, ale je tam napísané, že štvrtok...tak ti chceli popriať popredu 😉

a aj od nás adke gratulkujeme k meninkám 😵 😵

inneska
5. jan 2010

samy...aj erik sa občas hrá na hudiniho...schová sa mi pod stolík a ja môžem hladať 😀 ale vždy ho nájdem pri kábloch 😀

traky...to vieš, že ked budem zase tehu, tak si to zopáknete so mnou...snád nebudem trhať partu 😉 a dúfam, že aj ostatné 🙂

traktor
5. jan 2010

in a preco mi ta stale neukazuje...teda nesvietis na zeleno?a ani to mi neukazuje kto oslavuje....ach jo....

josifek
5. jan 2010

čauky zase mi jede kůň jak kdyby měl v gaťách nasmoleno 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Traky já už předem ve čtvrtek jedu do rachoty tak abych nezapoměla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ineska no hold co se v mládí naučí pak ho třeba bude živit, elektroinženýr malý 😉 😵 😵 😵

inneska
5. jan 2010

veru...vonku primrza, tak aj koň mrzne...

traky...zatial som neprišla na to, prečo ma tam nevidno...a vlatne mne ani nejde odoslať niečo cez ten chat...a nemáš tam v pravo kolonku Udalosti a pod tým by to malo byť..ak to nevidíš, je tam zobraziť všetky, tak na to klikni a potom sú tam dalšie 4 záložky a poslená je narodeniny..tak na to klik a vypíšte ti všetkých kto oslavuje 🙂

josi...sama som zvedavá, čo z neho bude 😀

lucim
5. jan 2010

ahojte hudiniovci a andrejky a slnecnice. 🙂

blani2
5. jan 2010

Ahojte bambulky, já vás jdu jen pozdravit. Nikdy jsem neměla pevné nervy a na toho dnešního kulhajícího koně už tuplem ne! 😠 🙂

Josi, moc díky 😉

Rius, přidávám se k tobě 🙂 My jsme taky plně kojení. První příkrm plánujeme příští sobotu. Kubík má podle našeho vážení doma necelých 9 kg, tak rozhodně hlady netrpí.

Samy, super že se kako upravilo. Byla by škoda, kdyby brambory nesedly. Taková základní dobrůtka. Už se těším na papu videjka 🙂 a to překvápko s návštěvou Elušátka v kuchyni musela být prča ... a ty kde se tu bereš
😀

Inn, s tím místem v bytě mi povídej. My jsme byt plně přízpůsobili Kubíkovi a tak tu na těch svých 44m čtver. stále přeskakujem plyšáky a krtky a kousátka a .... ale hlavně že je dítě spokojené

My jdeme zítra na půlroční kontrolu. Čeká nás i třetí pneumokok, tak jsem zvědavá, jestli se do něj dr. pustí. Rýma a kašel ustupují, ale ještě to není úplně ok.

Jinak jsme přešli na Huggies plenky. Uvidím, jestli mi to vydrží, ale zatím se osvědčil zadní pružný antiprokako pásek 😉

Pálí mě kukadla a klimbá hlava, tak se s vámi, bambulenky moje, loučím , sladkou dobrou noc. Jsem ráda, že vás mám 😵

blani2
5. jan 2010

málem bych zapomněla

všechno nejlepší Adce k meninkám a naší Traky k dnešním narozeninám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre