Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
21. jan 2010

dobry veceeer, idem vas docitat. 🙂

voskovka
21. jan 2010

😀 😀 ja som tak dopadla že zajtra miide trhať tu stoličku....už teraz mám bobky...

samayka
21. jan 2010

ahojte mamulienky

v prvom rade všeeetko naj oslávencom a čpeciálne matýskovi do hradišťa 🙂))) sme tu dlho neboli, tak treba všetky resty vyžehliť 🙂))

moc nekoníkujeme... chodievame na pol dňa k mamíkovi a pol dňa je tam bráško alebo švagrinka. sa jej pohoršilo trošken... ale bude zasa lepšie. večer vás šem-tam šmírnem, že čo deň dal a tak..

erik a zuzička - kam sa to prepáááána jááána ponáhlate?? veď na nožkách budete behať celý život, užite si to ešte ležmo, ako my 🙂))) normálny polročáci 🙂

dnes bol náš tatinko doma, boli sme spolu cvičiť v BA s jašteričkami. teda poviem vám ten bol z toho taký vyčubrnený. strašne sa mu páčilo tolko detí pokope, a ako sa každé tešilo a jašilo... naša sýkorka sa mu jasnačka páčila najviac, ale aj tak ešte teraz o tom rozpráava a dlho asi ešte bude 🙂 elušinka z toho bola tiež nejaká vyčubrnená, a nechcela zaspať ani v aute... zaspala až tesne pred domom, spala pol hodinu a od pol štvrtej ťahá... aj tu boli pokusy okolo 6 ju dať na pol hoďku hají... ale nehrozilo. pískala na balkóne, smiala sa keď som jej spievala a tak... tak sme ju vybrali a pôjde hají o chvílku.. som len zvedavá že dokedy a aká bude noc keď zahajáme mimo rozvrh 😀 😀

samayka
21. jan 2010

tým ťahá som myslela že je hore... ťahá sa po parketách ako taká jašterka 🙂 a máme taký svojský štýl posúvania... som aj videjko spravila, tak keď bude čas tak hodím...

tak zatial pá berulienky , ideme spratať tú nespratníčku 😀

jajona
21. jan 2010

ahojte,
vosky: pekná fotečka 😵

lucim
21. jan 2010

samy svatka moja, dakujemeeeeee, cmukyyyyyyyy 😵 😵 😵
tvojej mmaminke zelam skore polepsenie 😕 moja zase chce ist domov, ze to skusi, kedze ju na buduci tyzden koncom tyzdna veziem k doktorom, tak ju tam na skusku necham. ani netusi, ze som obvolala cele okolie, aby na nu davali pozor a teraz este riesim, aby jej vozili obedy.
eluska cvickala s detmi? super, daj fotecky. 🙂

traky uz si nasla bundicku aj pre vas? 😉

zubatka bolave, zelam, nech vam bolesti rychlo odidu.

a matuskovmu prvemu zubku hurrraaaa. 🙂

jajona
21. jan 2010

ďakujeme veľmi pekne 😉

samy: tiež som myslela tým, že ťahá, že spinká

aj vašim detičkám sa už rozväzujú jazýčky, lebo Matinko už spája slabiky a aj mama sa mu sem-tam podarí 😵

traktor
21. jan 2010

lucim este nie , pracuje sa na tom 😀 ....som slubila lucii ze ked daco objavim tak to tu hodim...mozno sa zide i dakomu inemu....a viete co sa mi teraz stalo...mam na you tube videa matka a napisal mi dalsi matko , a narodil sa tiez 16,6, ale 1988 😀 ...som si klikla na jeho profil a fakt... 😉

traktor
21. jan 2010

jajona ahoj, aj nam...hovori mamama, ale lepsie mu ide bababa...musime viacej trenovat 😀

lucim
21. jan 2010

traky to je pekna nahoda 🙂
my so slabikami len zaciname. 🙂 zatial ide bbbbbbb. 🙂

traktor
21. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage..., tak som pridala fotecky...na tej prvej to nas caka karneval, je to uzasny kostym a vzadu na ritule ma taky dlhy chvost co stoji dohora... 😀 😀 😀

zaba2707
21. jan 2010

traky slonik-matko je uzasny a to papanie jeho vam v dobrom tisko zavidim 🙂

traktor
21. jan 2010

zabka 😵 , aj u vas to pride....aj matko zo zaciatku vobec nechcel otvorit pusku...a potom to nejak nanho prislo 😀 😉

lucim
21. jan 2010

jeeeej traky, tesi ma, som si ta inak trosku predstavovala, ked si bola len tak po kusockoch z kraja fotiek, zlata maminka si . 🙂 matko je samozrejme tiez fesak a papkac. 🙂

traktor
21. jan 2010

lucim to len preto so tu hodila foto, ze mi prislo vela ohlasov ze som chuda jak chlista tak co tu dietujem...tak aby ste videli ze hej hlista to suhlasim ale taka dobre zivena 😀 😀 😀

traktor
21. jan 2010

a myslim ze na stretku este budeme mnohe prekvapene ake sme 😀 😀 a uz sa veeeeeeeeeeeelmi tesim 😉

majkas
21. jan 2010

ahojki,

traki no jaka si ty kocka 😉 vyzeras inac jak na tej foto v pase, a yslimz e ovela mladsie, asi tie vlasy to robia

majkas
21. jan 2010

skoda ze to nie je okolo velknocnych sviatkov, by sme aj my s Tamrkou dosli
ale 18teho uz budeme naspat v BA

traktor
21. jan 2010

hihi to mi viacej ludi pisalo...ved kto bude moct a uvidi ma nazivo ...ja mam tisic tvariiii 😀 😀 😀 a vlasy ? to myslis tie chlpy co mam zopnute stipcom? 😀 ...sa musim dat ostrihat ale som si dala take predsavzatie ze vydrzim do stretka a az den pred sa dam 🙂

lucim
21. jan 2010

traky ano, si chuda jak hlista. 😀

traktor
21. jan 2010

tak skoda, by si matko popozeral svoju nevestu a mozno by i pusu dostal 😀 😵 😵 😵 a nemozme vtedy tu velku noc presunut.? 😕 🙂

traktor
21. jan 2010

lucim to sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim...... 😀 😀 😀

majkas
21. jan 2010

traky tak skus a ked sa ti to podari tak daj vediet 😀

majkas
21. jan 2010

a toho 18teho to je kvoli rei? ma navtedy kupene letenky? tak to sa asi neda posunut 😒

traktor
21. jan 2010

hej vtedy ak si dobre spominam maju svadbu? oslavu?...take cosi.... 🙂 ...a co nam brani urobit 2 stretka? 😉

majkas
21. jan 2010

som bola kojit

no tak ked sa zorganizuje aj druhe a budeme v BJ tak hadam do KE trafime 🙂

inneska
21. jan 2010

čafte 🙂

dnes sme zvádzali boje 😅 pri obede https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a pri večeri https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... 😀 😀 po večeri sme šli rovno do vane...v očiach to mal, som mu to dolovala 😀

a skúsili sme dnes ten banán...samotný naškrabaný lyžičkou ee, tak som ho ohriala..asi pol lyžičky...vyplúval väčšie kúsky..tak som zmixovala na kašu, ohriala...asi 3 lyžičky...ešte som skúsila mixnúť to s kašou mliečnou...sa mi na to vyprdol..tak sme aj s banánom pre teraz skončili 😒

a ste ma nakazili tým jarným šatníkom..snorím aj ja kade tade 😀 ale musím počkať do dalšieho rodičáku...ešte ma čaká zubina..prišla voda platiť... 🙄

traky...maťko má super kostým, fakt výstižný 😀 sloník medzi rovesníkmi 😀 a neviem čo chceš chudnúť, si akurátna 😉

jajo..gratulka ku zúbku 🙂

voski...aj ja chcem dať vytrhnúť...trhanie mi prišlo lepšie ako vrtanie 😝

majkas
21. jan 2010

inn tak ten obed aj vecera museli byt vynikajuce 😀 😀 😀

nina41
21. jan 2010

Ahojte 😵
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre