Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
21. jan 2010

majka...bol doslova potom boj sa zbaviť jedla zo všetkých možných častí tela 😀

mata1976
21. jan 2010

ahojte, ako vas tu citam organizuje sa nejake stretko v KE??? mozme sa aj my pridat 😔 😔 😔

majkas
21. jan 2010

si vie predstavoit, a co ste to papali na obed? brokolicu ci nieco ine zelene?

Tami dneska zosrotovala 200ml zemiak karfiol a kuracinka, asi z nej bude dobry jedak.
ovocinko sm este neskusali, az buduci tyzden chcem zacat

inneska
21. jan 2010

maťka...jasne, kludne sa pridaj k stretku, budeme radi 😵 😵 😵

majka...bola broko+zem+karfiol+cuketka ... ovo u nás nejde vôbec ...a to som sa bála, že mu to zašmakuje a nebuyde chcieť zeleninu 😀 a zajtra bude prvý krát obed s mäskom, snád bude chutiť 🙂

lucim
21. jan 2010

kukiiikuk, som odbehla, bo sme vstali, papali kasu a jasime sa este. 🙂

mata stretko mate v kosiciach v aide 18teho aprila, okolo druhej. 🙂
rei-sestra ma en predtym svadbu.

lucim
21. jan 2010

dnes sme papali prvy krat kasu, som zabudla zdoraznit ... bola vselikde. 🙂 neodmietal ju, ale bola to skor hra.
inn u nas ovo tiez bez nejakych vacsich ovacii. stale vyhrava ten karfoil, broko a spenat. - to maju nachystane, ked teraz V. strazi cez den matka. 🙂 + samozrejmme moje odstriekane mlieko. 🙂

majkas
21. jan 2010

a kde ste kupili cuketu? ja som kukala v tescu ale nevidela osm ani cerstvu (to sa ani necudujem ked nie je sezona) ale ani mrazenu

majkas
21. jan 2010

luci a jaku kasu ste davali? si zarabala so svojim mlieckom?

lucim
21. jan 2010

majka vybrala som mu hami prvu kasu. nie, nezarabala som s mojim mliekom, riskla som umele v kasi, reakcia nie je, ale naozaj odstriekat este aj do kase - to by som nevyzmykala vecer, matko papava vecer castejsie.

ako ma kasa posobit? dieta ma byt vecer veselsie , zivsie a viac santit? 😀 😀 😀

ja mam hippku s cuketou nachystanu, cez vikend dame.

inneska
21. jan 2010

luci...to si mala nemliečnu kašu?? 🙂 ani u nás tie kaše nezaberajú...na dlhšie spanie už vôbec nie 😀 nonú jeme aj ez deň..a žiaden účinok 😝

majka..ja chodím na zele do kaufu...majú veliký výber..aj krásne mladé cuketky 🙂 aj batáty(sladké zemiaky) som tam videla..aj ten chcem skúsiť niekedy...

majkas
21. jan 2010

idem haji

dobru nocku vsetkym

inneska
21. jan 2010

majka..u nás tesco je nula bodov...nikdy tam nič nemajú...prázdne bedne 🙄 tam chodím akurát na oblečko pre erika 🙂

inneska
21. jan 2010

a už dávnejšie som chcela napísať...ako sme začali s príkrmami, tak negrckáme 😵 😵 😵 😵 tak sa z toho teším...

mata1976
21. jan 2010

baby vy ste kosicanky? sorry ze sa pytam ale necitala som vas od zaciatku (vyse 1000 stran da zabrat)

ja som tiez kupila kase hipp a hami v tescu ale su mliecne, zarabaju sa vodou. inak kojim tak dufam ze som urobila dobre...ak nie uvarim manzelovi namiesto pudingu 🙂 🙂 🙂

uz ste zacali davat masko? ja som chcela zajtra ale neviem ci to nie je skoro, prikrmujeme este len 2 tyzdne?

inneska
21. jan 2010

maťka...ked si prejdeš s kurzorom na fotku, tak ti ukáže pass...a tam je aj odkial sme 🙂 ale aj som neni z KE, ani z východu...ale by sme si výlet spravili 🙂 a tie mliečne kaše som aj ja dávala asi od 4. mesiaca...a boli sme len kojo...a tie kaše..a teraz zeleninka...a mäsko môžeš dať 😉 aj ja zajtra prvýkrát...po 3 týždňoch zeleninky..

traktor
21. jan 2010

JA SOM Z KOSIIIIIIIIIIIIIIIC 😀 ..., mesko davame kuracie, po dnesnej poradni mozme davat aj rybku....tu co bez kosti...a kedze este stale mam kojo demenciu 😀 neviem ako sa vola ale mame ju doma 😉 , a prikazom mame jogurty ...lebo daco v tek krvi bolo ci co tak mam kupovat s probiotickou kulturou...a chutia mu veeeeeeeeelmi, tak sa tesim.. 😉

lucim
21. jan 2010

pangas

lucim
21. jan 2010

inn a dala som mliecnu, co sa zaraba s vodou ... efekt, este teraz postielka po tme recni.
inak, preliala som zbytok do flasky, dala som sosacik pre velke deti (na ucenie) , nasadila rucky, trosku este doriedila a matko si docuckal sam - teda - dobre sa zabaval. 🙂 prvy krat to videl.
a mam pocit, ze my zacneme liezt zo sedenia. z bruska ho pohyb moc neberie , preguli sa, pokusa si sadnut , ked sedka, tak sa natahuje coraz dalej. uz sedi uplne pevne.

inneska
21. jan 2010

traky..ja mám rybku nakúpenú, bola v akcií 🙂 tak ten tvoj maťko je iný šrotovník 😀 😀

lu..začína sa osmelovať a o chvílu ho neustriehneš 😀 je to tiež šikulko...

a ste tu spomínali, že detičky už vyslovujú ma, ba, b...erik zatial nie..len výska o dušu 😀 v tomto sú vaše deti zase popredu 😉

lucim
21. jan 2010

inn ericko tu calokagathiu - rozvoj tela aj ducha berie tak, ze skusky z telocviku robi vyrazne v predtermine, ostatne pojde hned za tym. 🙂
matko sa to bbbbb naucil na lyzicke a mojom prste pri ocucavani 😀

traktor
21. jan 2010

lucim jj pangas...ved je to aj na sacku, len som nechcela kukat do mraznicky, ...tam vam je teda zima, aj u vas? 😀 😀 😀 in srtovnik? slabe slovo...ked niekto je tak mlaska pusinkou a ocka mu div nevyskocia.... 😀 😀

lucim
21. jan 2010

traky, jo aj sneh tam mam ... myslis, ze mam snehuliaka neskor prestahovat tam? 🙂
ja mam v mrazaku tiez pangasa. ale v senickom tescu ho maju furt vypredaneho 😒 hlavne ze akcia a prazdno.

inak, matko zatial moc neublizi maskovym a ovocnym prikrmom, cista zeleninka mu smakuje, snad nebude vegetarian pri rodicoch masozravcoch ?????? 🙂

inneska
21. jan 2010

ja mám aljašskú tresku 🙂

traky....ja mám v mrazáku palmy, piesok, more 😀 a erik tiež ked vidí, že niečo jem, tak sa začne zalizovať 😀

lu...u nás tiež tak, zele je na 1 mieste...my sme tiež nefalšovaní mäsožravci, tak by sa vymykal z priemeru, keby je vegetarián 😀

traktor
21. jan 2010

lucim snehuliaka? super napad...aj ja by som , len u nas po snehu ani stopa....esteze mam v mraznicke, ukazujem detom aby nezabudli ako vyzera...a papanie ja uz neriesim, chuti nam, to je hlavne....i ked ma dni , ze napriklad polievocku odmietne, dam mu druhe tak to spapa...asi si mysli ze je v restauracii, no ved ja mu hrebienok pristrihnem 😀

inneska
21. jan 2010

my sme stále hore....práve zdemontoval kolotoč 😝

traktor
21. jan 2010

jej in tak sa ku vam nasackujem na dovolenku....hm , ty sa mas... 😀 😀 😀

lucim
21. jan 2010

uuups, zase skoro polnocm, rano idem skoro, na pol 9 a drahy doma, idem odsavat ... som zabudla, tak paaaaaaaa 😵

traktor
21. jan 2010

u nas je na 1 mieste vsetko co sa da jest... 😀 😀

inneska
21. jan 2010

vieš ako sa vraví, na sprostú otázku, sprostá odpoved 😀 😀 ( nič v zlom 😉 )

traktor
21. jan 2010

in 😀 , a pekny novy den 😉 , aj ked u nas asi pekny nebude , lebo fuciiiiiiiiiiiii az strach...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre