Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

mata1976
23. jan 2010

maxíkovi a matúškovi gratulujeme k pol rôčiku 😵 😵 😵

brin, je nam to luto ☹ ☹ ☹

jajona, ja sa drzim rad annag (ako uz pisala majka), kt. tu ma svoju temu, ze kojene deti nepotrebuju ziadne ine tekutiny, staci im MM. mozno neskor zacneme prevarenou dojcenskou vodu

mi sme dnes skusili masko, joj ta to bola dobrota. emmka asi bude taky papos po maminke 😀

jajona
23. jan 2010

ahojte,

oki baby, čaj je už odložený v skrini.

no my sme dnes dali mrkvičku, kupovanú od hami. nebolo to až také zlé, ale chúďa tak ho vždy striaslo, keď som mu dala. vypľúvať nevypľúval. takým odhadom čo spapal mohlo byť nejaké dve-tri plné lyžičky. skúsim mu
uvariť normálnu mrkvu zo záhrady, myslím, že tá bude mať lepšiu chuť.

katica5
23. jan 2010

ahojte,
dakujeme pekne
Max dnes mal tiez mrkvicku so zemiakom zjedol okolo 40g chutilo mu no pri konci ho to trosku triaslo take ksichty hadzal. My dame obcas vodu ale caj nechcem davat

jajona
23. jan 2010

kati5: všetko naj Maxíkovi 😵

katica5
23. jan 2010

jajona dakujeme Matkovi tiez 🙂

mata1976
23. jan 2010

tu najdete skoro vsetko o prikrmoch...

http://dojcenie.wordpress.com/2010/01/10/prve-p...

voskovka
23. jan 2010

ahojte..potrebujem poradiť...už minule som to pisala...neviem čo mam robiť s očkovanim po tbc-už je to vyšepol roka čo bol očkovaný a min.tyžden mu to zčervenalo a dnes tam mal hnis...

traktor
23. jan 2010

vosky nam to proste vycistili na plucnom, a bolo to ok....nas tam poslala nasa dokyna, hned ako to scervenelo a bolo hnisave....dovtedy nas nemohli ani ockovat , no a po vycisteni sa mu to skoro zahojilo abol pokoj, uz mame len taku jazvycku, tak ako to ma byt....

voskovka
23. jan 2010

kurna..ale jemu sa doteraz nič neukazalo.

voskovka
23. jan 2010

ale môže byť takato reakcia po pol roku...???

traktor
23. jan 2010

hm ja neviem....nas poslala hned ako bol mensi...skus zavolat na pohotovost....ze co s tym mas robit.... 😕

lucim
23. jan 2010

dobry vecer. toto moji chclapi dnes robili, ky msom pracovala.

https://www.youtube.com/watch?v=ov57tbDkSPY

brin to mi je luto 😔

voskovka
23. jan 2010

ako nema teplotu ani nič podobne...asi cinknem

traktor
23. jan 2010

vosky cinkni, za to nic nedas, a budes mat istotu ze je to ok 😉

traktor
23. jan 2010

lucim super video 😀 a je jasne za matej ako matej...my tiez mame take daco natocene ale v mensom vydani....teda klavir je mensi....taky pidi 😀 😀 ...matej ho miluje a neskutocne donho , s nim trieska 😉

traktor
23. jan 2010

a niekto tupisal, ale neviem kto , ze skusal dat babu banan a nechce....no doteraz aj nas matko odmietal , ani pusu neotvoril.....teda popuceny banan...tak som mu dnes normalne odlamovala kusky a on jedol ako divy, ....nestihala som....a kusky to boli riadne teda...tak skuste...

lucim
23. jan 2010

traky diiiik
my mame aj pidiklavirik, ale ten ho moc nebavi, skor ho zaujima ta knizka pri nom, on chce ozajsky nastroj 😀 idem poslat link na videjko majitelke klaviru, dufam, ze nebude zhrozena, co s jej nastrojom vystrajaju. 😲

maximilian
23. jan 2010

Ahojte babeny, všetky Vás zdravím aj drobcov. Dlho som sa noezvala. ale nejdem sa ospravedlnovať.
mali sme toho veľa- choroby, pohreby a td.
Od Vianoc sa Alexovi vliekli soplíky, nejako nám to nechcelo prejsť a nakoniec sa nám to vystupňovalao až k horúčkam a skončili sme s obštrukčnou bronchitídou v nemocnici. Včera nás pustili , ale stačili mi úplne štyri dni zavretý v jendej miestnosti. Naštastie po príchode do nemocky nám teploty prešli, tak sme len inhalovali a inhalujeme aj doma. Mali sme to šťastie, že tam máme tetu prednostku, tak sa nám ušla aj nadštandartná izba, ktorá bola našťastie voľná. Ale poviem vám aj tak ma to stálo zopár kíl. Bolo to na nervy, ked neviete takému drobcovi pomôc- kašlal a drobec nevedel to vykašľšať, hltal to, potom z toho zase grcal. Asi dva týždne prebdených nocí a fakt už som si nevedela rady, tak sme to vzdali a po piatich dňoch horúčok na Antibiotikách šli na kramáre.
Ale je to za nami a dúfam, že už bude lepšie.
No a Maxíka nechávam doma zo škôky, minimálne na dva mesiace, aby mi teraz zase niečo nedoniesol, kôli Alexovi- bol liečený na Moraxelu, išiel do škôlky a po troch dňoch ju mal zase. No hrôza. Počkám kým sa oteplí a trochu vymiznú choroby a aj on sa trochu spamatá po zdravotnej stránke.

traktor
23. jan 2010

lucim tak to nie je vas? 😀 ...takverim , ze sa nebude hnevat ale bude hrda...raz povie ....ten matej sa na mojom klaviriku ucil hrat.... 😉

lucim
23. jan 2010

ahoj maxi, to mi je luto, ze vas obiehaju taketo neprijemne veci. verim, ze uz bude len dobre a ze vas bude vsetko zle obchadzat a ze sa chlapcom zdravicko polepsi. 😕

traktor
23. jan 2010

juj tak ste si teda uzili, tak nech je to uz len dobre...to fakt kazdy zacina novy rok z chorobou,trapenim....?, tak by hadam aj stacilo, nech smeuz len vsetci zdravy a stastny... 😉

maximilian
23. jan 2010

Dakujeme pekne a dufam, že už bude dobre a budeme len zdrvaí a šťastní...

lucim
23. jan 2010

traky to si pozical drahy, ze sa bude hrat, kym budem v porodke, a stale to tu je. 😀

maximilian
23. jan 2010

Ešte raz vás pekne pozdravím a zdrhám do perín. Mám riadnu absenciu spánku, včera som konečne čo to pospala, malý je totálne rozhádzaný v spaní a v celom režime, budeme mať čo zase dávať do poriadku.
Prajem vám krásny večer a drobci nech poslúchajú, dúfam že sa čoskoro ukážem. papa 🙂

pirinka
23. jan 2010

ahoj kočinky 🙂

brin, maxim.... to je mi líto, že jste teď musely prožívat takovéhle stresy ☹ . Ale rok 2010 ná být prý šťastný, tak snad už je všechno zlé za Vámi 😉

lucim; Matýsek je úplnej Rokl 😀

lucim
23. jan 2010

ahoj maxi, sladke sny.

piri, uplne suhlasim, len mi povedz, kto je rokl. 😀 😀 😀

pirinka
23. jan 2010

lucim 😀 ...někdejší slavný český klavírista rudolf rokl...hrál třeba i s božským gottem 😀

lucim
23. jan 2010

aaaa s krstnym menom mi to je povedome ... ale ja poznam akurat maláska st, ml. a u nas richard rikkon - sa zviditelnil na superstar. 🙂

zmurkaz
23. jan 2010

Ahojky 😵
....tak dnes som vás zanedbávala - ale mám vcelku uprataný byt, dietko od starých rodičov doma 😅, segra je presťahovaná a som aj ako tak oddýchnutá....
... idem dočitkať ....(?)

lucim
23. jan 2010

ahoj zmuri, tak jurko tam dlho nevydrzal 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre