Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
26. aug 2009

jo aspi - drahy sa spytal, ci je markytka nasa nevesta 😝

aspine
26. aug 2009

vendy dekuju za pochvaly 😵 proste mame vsechny mimca jedno hezci nez druhy 😵

budeme ubytovany tady http://www.dokyholiday.cz/ (teda doufam, vcera jsem to rezervovala, ale jeste mi to nepotvrdili...tak snad zitra) a jedeme od 31.8. do 5.9.

inneska
26. aug 2009

a kto máte manducu...toto je na to super http://babynositka.sk/obleceni.html keby mám manducu, tak si určite kúpim 🙂

vendulacky
26. aug 2009

innes, přesně!! taky jsem se nad tím pozastavila...
takže půl lžičky probio s převařenou vodu chrstnout do krku před kojením 😅 To zvládnem 😉

aspine
26. aug 2009

no lucim asi takhle....pokud bude mit 2patrovy dum s vnitrnim i venkovnim bazenem a v garazi sportak s dzipem a tucne nadity konto tak pak bysme zauvazovali ... 😀 😀 😀

lucim
26. aug 2009

aspi tu fotku tam uz musis nechat! 🙂

ven ospravedlnujem sa za moje "kolegyne" - ale takym hovorim, ze asi aj take musia byt, aby sme mali s cim porovnavat kvalitu 😝 mozno este funguju v klinovom pisme a este nestiihli povytukavat do kamena vsetky "nove" infosky mimo doby kamennej. 😝

inneska
26. aug 2009

ven...zvládnete a o pár dní bude emuške lepšie 😉 resp. bude mať lahšiu riťulku 😀

vendulacky
26. aug 2009

lucim a prej JÁAAAa jsem zlatokopka, pche!! 😝 😀

innes, jak paní klokanová s klokáňatem 😀

aspine
26. aug 2009

vendy ale tady na PROSEKU vedeli hned co je BioGaia 😀 a i mi to pani magistra dala do bublinkovyho pytliku aby prezili transport v teplem pocasi 😀

lucim
26. aug 2009

aspi jaj taaaaaaak, buduci svokrovci predavaju nevestu 😀
takze sportak je v pivnici (kocik), dom bude mat 2 poschodia, ked urobime podkrovie, vrch bude "mladych", bazeniky kupim kludne aj dva aj tri, tie nafukovacie mozu byt aj vonku aj dnu, dzip- nemame , ale mame japonca a taliana, konto zalozene , uz nic viac? to ste skromni 😀 😀 😀

vendulacky
26. aug 2009

innes, kéž by došlo na tvá slova 😉

lucim, no jo, paní vypadala, jak kdyby sama na něčem frčela...
aspi, paní magistra je chytrá hlavička, dala živý kultůry do pytliku, aby tam byly holky jak ve skleníku 😀 Ty nemohly dožít rána 😀

lucim
26. aug 2009

inn uz som to kukala, fajne, len trosku drahe.

inneska
26. aug 2009

ven..určo dojde 😉

vendulacky
26. aug 2009

aspi, ještě hodinky z vodotryskem!!!!

inneska
26. aug 2009

a musí markétke zniesť modré z neba 😀 😀

lucim
26. aug 2009

ven jo jo paní je blizko pri zdroji 😀

ven bublinky by mohli urobit izolacnu vrstvu, ako ked mas vakuove plastove okna. ne?

aspine
26. aug 2009

luci ok tak podminyk splneny...zatim jste prvni v poradi 😉 cas ukaze jestli to tak zustane....to vis krize je krize 😀

jinak holky zitra na nas myslete...jdeme na nausnicky 😅 to bude brekotu ajajajaj chude moje malinky....bude nas to bolet vsechny 😢

vendy tak co ta dovca? 🙂

vendulacky
26. aug 2009

aspi, ubytko je hezký, kterej apartmán máte?
Na týden by to asi neklaplo, když má xaver dovolenou teď, ale třeba na výlet, jednu-dvě noci? Proberu to s náčelníkem...

aspine
26. aug 2009

vendy a inn ano dobre pripominky 😉 tak lucim jeste tohle zaridit jo jasny? 😀

lucim
26. aug 2009

aspi ok, dohodnute, len ja uz neviem, kolki v poradi ste vy 😝
a s nausnickami bude este vacsia fesanda 🙂 jasne ze na vas budeme mysliet. 🙂

inneska
26. aug 2009

no my sme sa nečakane zobudili 🙄 ked som erika prekladala vyššie, bo zase si obuchával ručičku do tyčky 😀

aspine
26. aug 2009

vendy chteli jsme C6 ale z tech co se nem jeste libily byl volny C4 takze ten 😉 teda doufam ze nam to zitra potvrdi 😉
jeee to by bylo super kdybyste dorazili 😉 procvicim trochu sve zaklady nemciny 😀 wie geht es Ihnen....chichi ani nevi jestli to tak je 😀

inneska
26. aug 2009

tak ak sa tu už neobjavím, tak sa venujem 🙂

lucim
26. aug 2009

inn a uz nezaspal znova?

vendulacky
26. aug 2009

lucim, jako že v bytě za novejma plasťákama mrzneš? 😀

jako náušnice!! tady se píchaj od 2 let a píchají je ve zlatnictvích, mají na to spešl "ausbilung"...kdepa doktoři a sestry, ty se do toho nemontujou...takže budu píchat v čechách (ty náušnice 😀 ).. tady když vidí dítě s naušničkama třeba jen v půl roce, tak nevycházej z údivu...a u nás se chodí s naušnice z porodky..skoro...

aspine
26. aug 2009

inn jen se venuj....jednou to Ericek urcite oceni 😉 😀

ven rekni nacelnikovi ze urcite musite dorazit pac je to v zajmu vymeny dulezitych informaci a tudiz pro blaho jeho milovane dcerusky 😉 to pak nemuze odmitnout 😀 😀

inneska
26. aug 2009

ee nezaspal, 5 minút sa mrvil, oči dokorán...a potom sa začal ústne prejavovať 😀 a tlačil o dušu, asi aj to ho zobudilo 🙂

lucim
26. aug 2009

ven jako ze v poctivom hrubom dome s novejma plastakama mam mateja viac obleceneho ako ked ideme von 😀 alebo zeby boli tie plastaky len proti hluku? tak potom bol ten pytlik na to, aby tie kvapky neohluchli. 😀

vendulacky
26. aug 2009

aspi, musíš říct "grüss dich du alte shcachtel!" 🙂)

zítra to navrhnu na rodinné poradě, coby pro svoje schatzi neudělal... 😉 To by bylo fajn!!! 😎

innes, už se ti prďola točí? Nebo je mu jen postýlka malá? 😀

vendulacky
26. aug 2009

lucim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre