Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
6. feb 2010

no ja nedám tiež dopustiť na Juráša - jak ocmučkáva Zuzanku a jak sa snaží na ňu dávať pozor, a nás upozorňuje - "či ju tak môžeme normálne nechať?!?!" a jak ona až celá ožije keď ho zbadá 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
6. feb 2010

neukecavajte ma, co budem ako dochodkyna chodit do skolky? 😀

zmurkaz
6. feb 2010

... teraz je to moderné Lucim 😉 ..a každý je tak starý na koľko sa cíti - tak ty si kľudne môžeš ubrať 10 rokov 🙂

traktor
6. feb 2010

zmurka u nas tiez tak...patko si necha od matka vsetko...aj vlasy trhat...simonku ked vidi tak krici jak divy...este viacej ako ked mna zbada....ze ma dve matky 😀 😀.....ale vsetky deti chodia okolo neho ako okolo malovaneho vajicka, furt ho ofukuju, nestihne ani e povedat a su pri nom... ...je to super....

lucim
6. feb 2010

diky zmur za lichotku, co pijes? 😀

traktor
6. feb 2010

tak ja si uberiem 30 😀 😀 😀

zmurkaz
6. feb 2010

traki - teba na ďalšie prehovárať nebudem - ty máš dosť 😀 😀 😀 čí? Ale kľudne si uber 🙂

traktor
6. feb 2010

no a kedze 4 rocne babenky uz takyto cas maju davno hajat, tak idem, vsetkym vam prajem dobru noc, a nech vas nechaju deticky dobre vyspat.....paaaaaaaaaaaaa

zmurkaz
6. feb 2010

Lucim - poprosím niečo bez alergénov, nebublinkové.... pre kojace matky ... takže vodu ? 😕 🙄 😀 😀 😀

traktor
6. feb 2010

zmurka dvieka zavreteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, paaaaaaaaaaaaaa 😉 😀 😵

zmurkaz
6. feb 2010

pá - zavreté 😉

lucim
6. feb 2010

som bola kojit, ok, zmur, tak strng vodou 🙂
idem spat aj ja. dobruuuuuuuuuuuuuuu 🙂

zmurkaz
6. feb 2010

dobrú kecalky 🙂

ani3012
7. feb 2010

nedeľa

sonya16............... 7.7..............Sebastián má dnes 7 mesiačikov 😵 samé sedmičky 😀

Meniny oslavuje: Vanda, Romuald
Meniny oslavuje v ČR: Veronika, Romuald

Všetko najlepšie 🙂

lusia_99
7. feb 2010

ahojte babulky...som tu 100 rokov nebola aaaaaaaaaale smirujem vas kazdy den...aby som bola v obraze 😀
jeeeeej my mame uz 2 tehulky-srdecna gratulacia ... aj ked ja si to neviem predstavit terat-co teraz ani potom 😀 traki ten klub zatvoris az ked tam vleziem aj ja !!!!! 😀
my uz mame prerezany zubok a druhy sa derie 😵 ale je taky nervny ze neviem co s nim...vcera sme museli vecer o pol siedmej vyjst na vzduch sa prejst lebo som nevedela ako ho uz zabavit... 🙄
a zasa trosicku pokasliavame ale ako citam to vsetky deticky co im lezu zubky....a nechce mi papat skoro nic okrem mliecka ako vam uz zvestovala trakuska 😉 tak dufam ze to tiez maju na svedomi zubky....

lusia_99
7. feb 2010

a som teraz skrtala cisla na sportku a pytam sa Lucinky....Lucka povedz mamke nejake cislo a ona zabila BE.... 😀 sme sa nasmiali s drahym asi 5 minut v kuse 😀 😀 😀

nina41
7. feb 2010

Ahojte 😵
Oslavencom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
Tak ja už mam doma všetky deturence chore ☹
Tehulkam gratulujem k bezproblemovym tehote.a k zdravym babetkam 😵

blani2
7. feb 2010

Ahojte bambulky 🙂

všem oslavencům velká gratulace a též další těhulce Kuchy! 😉 Ten prvotní šok určitě brzy opadne a budete se mooooc těšit na dalšího člena rodiny. Děti budou blízko po sobě, tak si skvěle pohrají 🙂

blani2
7. feb 2010

a ty všechny choroby už teda ale hybaj pryč...dost bolo...

monr
7. feb 2010

ahojte
dodatočná gratulko drobátkam, a aj tehulienkam. Ja by som aj pristala ešte na jedno, ale heš heš také myšlienky.

akurát sa chystáme na návštevu našim skorosusedovcom, majú Soničku, má o týždeň menejj ako Miška, ale vyzerá tak o 3 mesiace staršia 😀

lucim, to musel byť nádherný pohľad na tie záveje. Aj mne naši volali, že sú zaviaty, ani busy tam nechodili, no sranda.

monr
7. feb 2010

chorým skoré uzdravenie prajem

monr
7. feb 2010

pa všetkým, zajtra nakuknem, keď povybavujem v meste všetko

zmurkaz
7. feb 2010

Ahoj ahoj ahoj .... no sme na druhej strane....čvo to?!?!

...sme sa vrátili od svokrovcov ... to bol výkon ... malá dala 2x 20 min ☹ a Jurko asi 3x odreval - sa mu hýbe zub a strááááášneeee sa bojí, že ho to bude bolieť 😖 - mu to drží na vlásku

...a asi sa malej prerezal zub 😵 😵 😵 - som to nestihla lepšie pozrieť ..keď som ju ukľudňovala čo revala že chce spať - sa mi zazdalo ... tak skontrolujem - a pochválim sa 😀 😀

...a gratulko k 7 mesiacom

zmurkaz
7. feb 2010

...nooo ... malá naberá teplotu .... zub je na spadnutie 😉 ..ešte ťuk a je vonku -ten Zuzankin 😀 😀

lucim
7. feb 2010

dnes nie je moc co citat, dobry vecer zelam pusinky, kde ste, sem sa sem 🙂
a 7ckovemu oslavencovi vsetko naj. 🙂
zeby aj my sme oslavovali? a tusim aj vosky - vyrocie svadby + 7 mesiacov? teda druhe vyrocie. 😝

lucim
7. feb 2010

tak tu sa to so zubkami rozbieha - my dnes este zub nehlasime, ale vam blahozelame. 😉
a zase chorobky - hes hes .

ani3012
7. feb 2010

tak my tiež ešte bez žuba (ako hovorí Vendy 🙂 )

A zmurky,aj našemu Patrikovi vypadol minulý týždeň tuším.Ja som mu pomohla ,ani nestačil zaplakať.Ale držal sa,lebo vedel,že príde zúbková víla 😀 Už je načase,veď budú prváci! 😉

lucim
7. feb 2010

ahoj ani , co robi zubkova vila? 🙂
inak, matko spinkaaaaa 🙂 🙂 🙂

ani3012
7. feb 2010

zúbkova víla zabudla zobrať zub 😀 ale peniaze nechala 😎

lucim
7. feb 2010

aaaaaa, vila plati za tovar? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre