Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
8. feb 2010

traky tak tak, neospravedlnene hodiny by nas mohli stat bonusy ... a mozno by sme dostali aj dvojku zo spravania 😀

pirinka
8. feb 2010

ahooooj 🙂

innes; téda chůdě eriček ☹ . Foukáme na nožičku ať je brzy fit

samy....nedala sis před spaním odvar z makoviček 😀 ?

aspine
8. feb 2010

lucim diky 😉
my porad kupujeme ty Biogaia a ty stoji 630,- nekde i 700,- 😠 takze kdyz zacneme kupovat tohle (stoji asi 240,-) a splni to uplne stejnou funkci tak budu jen rada 🙂

nam se Marketka taky snazi do sedu kdyz pololezi treba na polstari 🙂 a dneska jsme ji na chvilku posadili v postylce a byla z toho uplne nadsena....drzela se tech zbrdlinek a ocka mela vykulena 😀

aspine
8. feb 2010

holky mate uz zkusenost s vetsi autosedackou? vite o nejake dobre? my uz budeme muset koupit vetsi pac do te malinke se nam uz pordolka za chvili nevejde 😅

lucim
8. feb 2010

aspi nas matko uz sedi uplne rovno, pevne, aj z toho sedu uz daleko a isto dociahne. budem musiet pofotit zase. 🙂
a aspon usetris na nejake roztomile vecicky pre markytku, ja uz teraz probiotika nedavam.

traky tvoj matko sa kolobezkuje bez kolobezky, je to vynalezca. 🙂

a ozaj, dnes sa jogurt s hami mlieka podaril - tak ciastocne - musela som prebytocnu vodu scedit cez utierku, a aj chutil ... ten z HA mlieka nevysiel.

ahoj piriiiiiiiiiii

lucia32
8. feb 2010

o chvilu mi skape bateria, tak sa prednešok lúčim 🙂 brúúúúúúúúúúúúúúúú

lucim
8. feb 2010

lu daj jej papat a kecaj dalej 😝

lucim
8. feb 2010

aspi ja a brusinka mame britax first class - ta je od 0 do 18 kg, da sa dat aj do protismeru - zatial mame tak. ak chces davat od 9 mes. uz v smere jazdy, tak tam je britax evolva123. a mam ju odtialto : http://www.caryfuk.cz/, dobru cenu mali.

aspine
8. feb 2010

lucim uz nedavas probiotika? ja nevim jestli je uz mam taky prestat davat....ale bojim se aby ji nezaclo bolet brisko 😖
my jeste nesedime ani nahodou, ale prevalovani to nam jde 😉 vzdycky kdyz chce nejakou hracku tak se chudinka prevaluje sem a tam az se nakonec k ni dohrabe 😀

lucim
8. feb 2010

aspi ja som na ne par dni zabudla, uz po tom, ako nam koliky zmizli, a bezo zmeny k horsiemu, tak sme douzivali zbytok dophilusu a dalsie som nekupila.
to prevalovanie je take zlate ... nejde to lzenim, tak sa pregulaju 🙂

aspine
8. feb 2010

ted jsem na nejaky koukala a maji od 9 do 36 kg, ale vubec zatim nemam prehled, ktera je dobra znacka atd. 😕
na tu vasi se jdu mrknout dik 😉

traktor
8. feb 2010
https://www.youtube.com/watch?v=q_4A2VzoVAo

je teraz nasa zabava, len pre simonku je matko prilis tazky / on ma skoro viacej kg ako ona 😀 /tak je to take pijacke video..... 🙂

lucim
8. feb 2010

alebo romer king plus - je vlastne ta ista firma, top kvalita aj testy. nad tou som tiez uvazovala. popozerala som medzi sviatkami kopec stranok, na www.babyweb.cz aj .sk su napr. testy autosedaciek a nejake pokecy. matko dostal od starych rodicov peniazky na sedacku, tak sme sa dohodli, tak som nebola moc limitovana cenou.

aspine
8. feb 2010

traky nejde mi to prehrat ☹ pry tam jsou nejaka poskozena videa 😕

aspine
8. feb 2010

lucim ta evolva je moc pekna 😉
takze mas prehled o kvalitnich sedackach to je super a nemusim to louskat 😉 znacka Britax je teda proverena? 😵

lucim
8. feb 2010

traky davaj medzery, hadze ti to tam potom aj dalsie slova do linku.

aspi, kukla som na tu caryfuk stranku, drzia len kvalitne znacky, to je fajn.

lucim
8. feb 2010

traky hehehehe, jeeeeee, aspon sa simonka nemusi zohybat, u nas by sa tiez rado cupitalo 🙂 alebo na mojich nohach stalo a tak chodilo. 🙂

lucim
8. feb 2010

aspi ano, ale sama si musis vybrat. 🙂

traktor
8. feb 2010

lucim nemusi, ale je to riadna fuska lebo simonka je taaaaaaaaaaaaaaaaake sparatko ze az....suchotinka moja 😀 😵

traktor
8. feb 2010

a aha uz aj matko ma prechodnu vetrovku, ze konecne, nieco co sa mi paci a je to nase 😀 😉 http://www.babybazar.sk/detail.php?id=2330842

aspine
8. feb 2010

traky teeeeeda to jste frajeri! kdyz se podivam na tu nasi prevalovacku tak tohle zvladnem tak asi az za pul roku 😀

lucim nevis jaky je rozdil mezi Evolva a Evolva Plus? 😅

traktor
8. feb 2010

aspin, neboj ked to pride pojde to vsetko rychlo ze az...pametas ako som pisala ze nechce past koniky...a to ovela mladsie deticky tu uz davno pasli.....a naraz sa to rozbehlo.... 😉

lucim
8. feb 2010

aspi nepamatam, kuknem .. nebude to isofix?

traky peknaaaaaa bunda 🙂 simonka je dama 🙂 nemusi byt mohutna 🙂

aspine
8. feb 2010

traky ja vim a taky nikam nespecham....proste to vsechno prijde v pravy cas 😉

lucim
8. feb 2010

aspi kukni sem, http://www.britax.cz/vybers.php?vaha=9|36 ... ja som nasla ze v plus je akusticky signal na spravne zapnutie.

aspine
8. feb 2010

lucim aha 😀 no tak myslim, ze za rozdil 700,- si klidne pipnu sama 😀 😀
....a diky za pruzkum 😉

lucim
8. feb 2010

aspi 😀 😀 a nemas zac 🙂

aspine
8. feb 2010

a jak vam ditka papaji ovoce?
nase o nem nechce ani slyset 😀 maximalne spapa banan, ale broskev, jablko tak to ani nahodou 😝 dneska jsem ji chtela dat broskvicku a snedla max dve lzicky ale s takovymi ksichty ze jsem se musela smat 😀
takze zatim jsme jen na zelenine a masicku 😉

traktor
8. feb 2010

matko papa, ovocie ma rad, ..bananik bu odlamujem a tak davam a jablcko cele ostruham, teda osupem a dam mu cele do rucky a obhryza....on celkovo nema rad popucene ovocie, myslim surove, lebo vyzivky ovocne mu nerobia problem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre