Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
11. feb 2010

a este mame vlastne tu zltu a modru satku so siltom odvlani, to este bude dobre, kedze sa to vzadu uzli. 🙂
dnes nam prisla riflova bundicka, tak to by malo byt uz vsetko doma, co som poobjednavala. - teda - kym ma zase nechyti zachvat na mmb. 😝

lucim
11. feb 2010

ahoj majka 🙂
ja som do matka este nikdy nedostala 200. niekedy spapa 125ku, inokledy polku z toho.

traktor
11. feb 2010

lucim, tu mam odfajknutu ze ano a nasla som aj kratasky s trickom k tomu...tak cakam ci nasporim peniazky 😀

traktor
11. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5295156 lucim aha, uz len ta siltova a mozme ist 😎

brusinka.pusinka
11. feb 2010

Budou ty naše sluníčka ale frajerské na jaře a v létě 😵 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
11. feb 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27957960&ta...

jěště jedny budeme mít se hodíííí 😀

majkas
11. feb 2010

tak vyzivka velky uspech nemala, zjedla asi polku toho 100g kelimku a potom si este aj grcla...

ideme sa hrat, papa zatial

vendulacky
11. feb 2010

ahoj všem, brusi jak karamelka a domča?

brusinka.pusinka
11. feb 2010

JJ oba jsou marod Vendy jestli se ptáš na to 😉
JInak pokud máš zájem o dobré čajíky tak já kupuji tady jsou sladké ale není to navykové a jen některé, já je víc ředím a malé nejvíc chutná ten lipový granulovaný
http://www.pevnezdravi.cz/vyrobce/goldim-_GLD

brusinka.pusinka
11. feb 2010

nic moc Vendy malá pláčká a soplíkovat začala, teplotkujeme pořád antibiotika vůbec jěště nezabrala a syn je lepší bez teplot no hold větší imunita 😒 Dokyn říkal že u malé zaberou až po48 hodinách

lucim
11. feb 2010

ahoj ven, brusi, traky - krasne vecicky mame pre bubulatka 🙂
brusi, nech sa r&ychlo vyliecia. 😒

vendulacky
11. feb 2010

brusi, tak přeju at už to malé zabere, chudinka maličká....

díky za čaje ;) tyhle jsem kupovala kojo a na prdíky pro malou

luci, super postýlka, naty už se tam zabydlela🙂

tady malé video z dneška, jen jak malá říká mamama

https://www.youtube.com/watch?v=Lc2uRAicLm8
zaba2707
11. feb 2010

ahojte bambulky tak sme doma z tej chirurgie ... maly cestou tam zaspal tak v ordinacke sme ho museli zobudit kukal kde je sestricka mu chytila hlavku a dokina mala taky nastroj v ruke uz potom neviem otocila som hlavu a nechala mm drzat maleho ... maly trosku zastrajkoval a zaplakal ale to skor preto ze mu nasilu drzali hlavku ... vytieklo mu z papulky trosinku krvavych slin hned ako sme ho zobrali na ruky uz neplakal a vonku sme ani nevedeli ze mu nieco robili. O chvilu mu to dokina prisla von skontrolovat a povedala ze je velmi statocny a ze mozeme ist domov 🙂 tak sa tesim ze to nebol ziadny horor

a chcem sa spytat ako pripravit nejaky prikrm s cviklou ... co k nej pridat?

brusinka.pusinka
11. feb 2010

Vendy Lu dík
Vendy malá je jak fitipaldi v tom chodítku žvatlalka jedna 😉

brusinka.pusinka
11. feb 2010

Děvčátka malé klesla teplotka na 37 hurááááá snad to vydrží a poprvé za 4 dny spapala zeleninku s telátkem. První jídlo jinak horko těžko mlíčko jen jsme čajovali 🙂

raona
11. feb 2010

Ahojte babule, nestiham docitavat dneska.. ale prosim o Vase hlasy.

Som prihlasila Sarinku do sutaze na www.dojcenskavyziva.sk
urcite niektore tuto stranku poznate, ja som tam uz dlhsie zaregistrovana, posielaju mi odtial kadejake vzorky mliecok a kasi, dneska mi poslali cd tusim s rozpravkami, este som to nestihla pozriet...

Prosime, kto mate chut, zahlasujte za Sarinku, jedina podmienka je registracia na tejto stranke, ale nemate sa coho obavat, neskodna stranka, jedine moze pomoct informaciami.

Hlasovanie v casti Baby Club, Sutaz
Sarinku najdete pod tymto textom:

Sárinka a Nestlé kaša
(raona 9.2.2010 20:26:37)

Nestlé kaša to je vec, budem z nej silná, tak to mama, tata vedz

DAKUJEME VOPRED VSETKYM HLASUJUCIM.

majkas
11. feb 2010

rao hotovo 😉

ven tak mala si riadne beha po byte a mamama je krasne 🙂

my uz spinkame, obedik spapala len polovicu, dufam ze na nu nic nelezie a preto tak pomenej papa.
a uz druhy den sme vynechali mliecko za obedom, dala som jej troska cistej vodicky z dospelackeho pohara 🙂

majkas
11. feb 2010

brusi super ze teplota klesla, nech si uz ani nedovoli sa odtial pohnut (myslim smerom nahor 😀 ) , a ked uz papa tak je to na dobrej ceste

a zabka, ja som robila najprv len cviklu so zemiacikom, a potom raz este aj s mrkvou a kuracim maskom, a mali sme uz aj kombinaciu ryza, kur. masko, mrkva a cvikla 😉

zaba2707
11. feb 2010

ajoj majik, tak ja som to napokon urobila cvikla a zemiak a k tomu dostal kusocek hrusky a jablcka ... spraskal cely via poharik 🙂 takze zajtra dame znovu a potom vymyslime nieco ine 🙂

brusinka.pusinka
11. feb 2010

žabka supr kombinace my také kombinujeme i s ovocem i se zeleninkou a nebo dám jen do pohankové kaše,nebo jáhlové nebo kukuřičné 😝

brusinka.pusinka
11. feb 2010

Majky dík snad to vydrží no ale uvidíme co bude v noci ☹

majkas
11. feb 2010

zabka a ovocie tiez uvaris?

zaba2707
11. feb 2010

rao zahlasovane 🙂

majkas
11. feb 2010

zabka a este som chcela, vidis si sa bala ze nebude papat a aha ho jaky jedak je z neho 😀 😉

majkas
11. feb 2010

u nas susedia o 2 poschodia nizsie prerabaju byt tak furt buchaju a suchaju s niecim a pod a Tamrke to nejako nevadi, spinka jak dudok 🙂 dufam ale ze nazacnu vrtat lebo na to sa stale rozplace

a vonku zas snezi, take na nic pocko...

zaba2707
11. feb 2010

no maji tie zaciatky boli fakt desne ... ale nakoniec sme to nejako prebojovali a zvykol si uz papat aj dobrotky nie iba mliecko 🙂 vcera vecer papal prvy krat aj kasu a tiez ju dal celu 🙂 ... tak ja sa len a len tesim nech mu chuti drobcovi

zaba2707
11. feb 2010

mne osobne toto pocasie uz lezia na nervy ... vsetko furt mokre a spinave ... nic proti snehu ale nech je na horach pre lyziarov a nie tu v BA 😀 uz sa neskutocne tesim na jar

lucia32
11. feb 2010

Rao hlasik aj odo mňa 🙂

lucia32
11. feb 2010

čaute babule 🙂

majkas
11. feb 2010

my sa na kadu chystame cez vikend, dneska a zajtra testujeme cestovinky, tak nechcem davat viac novych veci naraz. dufam ze jej lepok nic nespravi

a aj ja sa uz tesim na jar, hlavne kvoli tomu obliekaniu a zobliekaniu... ani na nakup v ramci prechadzky sa teraz neda ist, lebo ked nechcem aby sa mi spotila tak ju musim vyzliect, a to sa mi samozrejme zobudi a uz je po spani....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre