Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
15. feb 2010

jezisukriste je mi z toho do placu a na grc z takych rodicov, fuj, chuda dieta.
😠
inak dobre ranko, oslavencom aj vikendovym vsetko naj. 🙂

lucia32
15. feb 2010

lucim ahojky 🙂

inneska
15. feb 2010

ahojte 🙂
sme sa vrátili od zubárky, tak mi to vyčistila, dala dren a zajtra zas 😝 som bola celý víkend mimo, teda akože mechom praštená a nič sa mi nechcelo 😀 a valentín...kedže mm na takéto sviatky neni, tak ma velmi milo prekvapil kvetinkou(nejaké fialové zvončeky) a velikou čokoládou 😵 😵 😵

traky...musím pochváliť maaťulka, šikovníčka 😵 a to videjko s tou nožkou 😀 je proste jedinečný 😉

katka..páni, že 7 zubov 😀 a ja tu machrujem s 5 😝

ani...no comment to video..a má tam aj dalšie, som to pozerala..bolo tam aj s takým väčším(asi 4roč), s takým sa dá už trochu vymýšlať(ale ten extrém točenie okolo hlavy tak to asi nie), ale nie s takým malým krehkým bábom 😒

lu..ja by som toto fakt s detmi nerobila 🙄 až zima po mne chodila, ked som to videla 😠

lucim
15. feb 2010

inn ja idem k zubarke na druhu.

inneska
15. feb 2010

luci..dúfam, že dopadneš lepšie ako ja 😝

lucim
15. feb 2010

zatial to bolo vzdy ok

lucia32
15. feb 2010

Ja zubáka toho roku nenavštívim 😝 , nejak som nestihla preventívku 😝 , tak dúfam, že zuby budú poslúchať...ale preventívku si urobím už cez leto 🙂 aj s Nataly...čítali ste, že deti " musia" chodiť na prehliadky od 1. roka?

inneska
15. feb 2010

neviem, prečo sa mi to zapálilo 😒 prvý zub som ani nevedela, že mám vonku(ale zas som brala atb na neho, a užila som si bolesti pred vytrhnutím) 😝 no snád mi to rýchlo prejde...a ten další zub na vytrhnutie, asi tak rýchlo von nedám 😀

inneska
15. feb 2010

lu..fakt?? od roka?? 😕 pochybujem, že ročné decko kludne otvorí ústočká a nechá zi zuby pozrieť 😅 a treba si zaklopať, nech poslúchajú 😉

lucia32
15. feb 2010

Inneska...tak možno ústočká neotvorí, ale asi to bude ako s tým nacvičovaním na nočníček.... 😀

inneska
15. feb 2010

MojaTamarka ma 7 mesiackov a papame takuto kasicku...
Susene slivky /4ks/ dobre umyjem v teplej vode, potom ich vlozim do hrnca, povarim asi 2-3 min. vo vode a nakoniec pridam preplachnutu pohanku..povarim este niekolko minut do makka..nakoniec to vsetko pekne rozmixujem spolu s bananom/ nesmie to byt prilis tuhe, lepkave, preto je potrebne, aby po uvareni pohanky zostalo v hrnci aj trochu vody/..
takato kasicka je vynikajuca, vonava, ja ju volam "nutelka", lebo ma hnedu farbu, krasne vonia a bajecne chuti
starsim detom sa moze do nej este zamiesat biely jogurt, pridat skorica, je to paradna basta...
spapa ju aj moj 5 rocny synator a to je uz co povedat 🙂

môže byť mňamka 😝

vendulacky
15. feb 2010

Ahoj sestry,

taky my už máme taky 4 zuba venku a jako každý zub, je to zase nedělňák 😀 Se posru, bo každej zub se prořezal v neděli🙂
inn, lucim, zubaře vám nezávidím, brrrr Já mám termín na konci dubna, je tu hrozná čekací doba, tak mám aspoň čas se psychicky připravit🙂
traky, matys je prostě kalibr, do měsíce ti běhá🙂 alespoň napravuje reputaci klukům a vyvrací hypotézu, že kluci jsou líní 😀
samy, zkusila jsi dát do tvého mlíčka jen rýžové vločky (resp. nemléčnou kaši?)
hathor, teda ty máš patálie, korekce nástřihu, musela sis to prožít po druhý, chudinko..tak aspoň už máš po tom...

...to video jsem nemohla otevřít....

inneska
15. feb 2010

lu, máš pravdu...asi to bude o zvykaní, ale ked raz bude vrtať, tak bude po srande a po zvykoch 😀

inneska
15. feb 2010

ludia moji, tak nemachrujeme s 5 ale so 6 zubmi 😀 😀 práve som ho náhodne objavila 😎 tak pomer horných, dolných vyrovnaný 3:3 😀

traktor
15. feb 2010

ahojte, oslavencom vsetko najlepsie 😵 ...a to video....mam pocit , ze cim dalej , tym trafenejsi ludia maju deti....vobec si ich nezasluzia... 😠 ....to video islo rano otvorit,,,,teraz uz nie, piseze sukromne...asi dostal vela skvelych komentarov, ten SUPER blbec....

inneska
15. feb 2010

my už sme napapaný, vykakaný, vykecaný s babkou, tak ideme do kočíka a spať na čerstvý vzduch 🙂

inneska
15. feb 2010

a práve mi prišli kupony do tesca, všetko pre vaše bábätko 🙂 tak príde materská, tak ideme na nákupy 😀

lucia32
15. feb 2010

Ked už točíme o zuboch, naša ma úplne napuchnuté, že 3, normálne dasno celé okolo...ale samo že zubov nikde, asi sa jej chudinke zliezajú...no dnes bola tiež noc... 😝

traktor
15. feb 2010

in ake kupony?to co mas tu clubovu kartu?

lucia32
15. feb 2010

Sneženka a machr na snehu...moje lásky https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lucia32
15. feb 2010

teda 2 sneženky 😀

katica5
15. feb 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom vcerajsim aj dnesnym
dnes sme boli na poradni Max ma 8230g a 71cm a pytala som sa nasej dokkiny na to pretahovanie a ona mi povedala ze do 2 rokov nemam a ani nevedela pretiahnut a ze potom ho posle k urologovi...

traktor
15. feb 2010

kati ani nam sa neda pretahnut....nijak, nasilu to robit urcite nebudem....tak to urobim ako pri patkovi a hotovo....budem skusat pri kazdom kupani jemnuko, a ked nepojde tak nepojde.....vsak sa to raz podari....

katica5
15. feb 2010

traky oki budem skusat aj ja, nebudem to robit podla nej... 🙂

traktor
15. feb 2010

ono pokial to nie je nasilu, tak im nic nemozme urobit....a len tak cakat do 2 rokou....no ak to nepojde aspon snaha bola....a kiez by to islo 🙂

katica5
15. feb 2010

ja so mu to uz skusala kym bol mensi a vtedy nam to slo...

traktor
15. feb 2010

nam to neslo od zaciatku.....pri patkovi sa to pohlo po roku...tak uvidime...

lucia32
15. feb 2010

Ahojte pipinky 😀 či pipik..inky 😀
Ja som síce syna mala už dávno, ale tiež som pri každom kúpaní skúsila pretiahnúť, nám to išlo, ten maz treba jemne z tyčinkou vyčistiť, lebo zapričiňuje zrasty...a to nem dobré, bo potom mu odfajknú predkožku, obriezka ako vyšitá...a takisto je to aj u dievčatiek, tiež ten maz treba odstraňovať, jemne vytrieť...

brinzulka
15. feb 2010

ahojte

david mal hydrokelu...cize sme chodili stale urologovi...pipikom sa zaoberal asi az v roku..neslo mu pretiahnnut...sledovali do 2rokov...a kedze balonikovo cikal...t.j.-sa mu akoby nafukol balonik a nestihalo to vytekat pri cikani, tak nam ho obrezali...mal tam vazivovy prstenec...co mu odrezali a je pokoj...Nikdy nam predkozka nesla stiahnut...A nedalo sa tomu ani nijak zabranit, zeby sme to natahovali noci dni...

Andrejo...ma to pohyblivejsie...ale nejak mu do toho nejdeme..

Niekedy som dokonca citala forum, ze ak zuzenie nesposobuje problemy....tak sa to nechava tak...v puberte to povoli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre