Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
24. feb 2010

dobre ranko zlaticka 🙂

lilinke kvetinke vsetko cmukyyyyy naaaaaj a matejom vela radostiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a zdravickaaaaaaaaaaaaa . 🙂 😵 😵 😵
a dakujeme za gratulky - uz sa matko hrajka s meninovym mesiacikom - taka hudobna hracka, tusim sa mu paci.

a hokej hurrrraaaaaa a hurrrrraaaaa. aj nasim aj vasim. 😀

brin, snad ta skola aj skolka vydu.

lucim
24. feb 2010

ani aaaach jo, co budeme robit? budeme kecat na fb. 😝

lucim
24. feb 2010

mam otazku - aj vam deti rozoberaju a ocucavaju puzzle na zemi 😖 😀 ?

lucia32
24. feb 2010

Lucim ahoj...kukni na skype 🙂

vendulacky
24. feb 2010

Ahojky, malé lilince vše nejlepčí k 8 měsícům!! A samozřejmě našim matějům cmuky a hodně hodně zdravíčka!!!!

Dnesk jdu po dlouhé době na gyndu, doufám, že budu vědět jak vylézt na kozu 😀 😀 Jsem ztratila ten grif 😀

Tak zatím papa

lucim
24. feb 2010

LU, a co tam, uz to zapinam.
ven, drzim palce, pribalim ti kresleny navod? 😀

katica5
24. feb 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom
Lumcim jasne ze rozobere a papa... 🙂

lucia32
24. feb 2010

Lucim...no predsa jaaaa 😀

monr
24. feb 2010

Ahojte

Matejkom posielam veľa pusiniek k meninám
Lilly gratulejšn

monr
24. feb 2010

Idem len tak na skok, mám dneska blbý deň, odstavené kojo kvôli tabletke, je mi total zle.

monr
24. feb 2010

tak pekný deň a idem trošku oddychovať.

lucia32
24. feb 2010

Moni...juj, tak to máš blbé...nech ti je čo najskôr lepšie 😵 , má ti kto pomôcť? 😖

ani3012
24. feb 2010

dobrú chuť 🙂 😝

jennna
24. feb 2010

ahojky babulky...

my sme mali uplačkanú noc....a dôvod netuším.... žeby zúbky??? stále po nich ani stopy....

jennna
24. feb 2010

monr...dala si si tabletku na zastavenie kojenia????

inneska
24. feb 2010

achojte 🙂

tak asi niečo erik bude mať, lebo v noci sa mi taaak povrackal ☹ chúdatko...všetok obed aj večera z neho vyšli...ho ako žabu naťahovalo...ale potom ostalo dobre, zaspinkal a ráno o 6,30 vstával..ale je od rána moc uplakaný, doobeda sme boli vonku, hodinu som ho vozila, než zaspal a druhú hodinu som ho spiaceho vozila...a predchvílkou zaspal zase...dnes negrckal, ale už 2x ho prehnalo..uvidíme ako v noci, ked tak by sme zajtra k dokimu skočili...
dnes je len o mliečku a čiernom čaji...a dala som mu trochu presnidávky, lebo mi tu nariekal, tak som skúsila a pol flaštičky spapal...

inak je úžasne vonku, asi viaceré ste a užívate si nádherný deň 😵už keby len takto chcelo byť...

a gratulkujeme lilinke a všetkým Maťkom, Matejkom, Maťulkom, Matýskom želáme zdravíčko a more lásky od rodičov 😵 😵 😵

monr
24. feb 2010

lu, ďakujem.
jenn, od kojenia nie, ale od toho ako mi je zle, a tá sa nemôže pri kojení, tak odstriekavam a malá papá iné. Ale večer už budem môcť.

no idem ešte ľahnúť, je mi trošku lepšie, tak aby to prešlo.

jenn, snáď to budú len zúbky.

monr
24. feb 2010

inn, eričkovi nech to prejde

inneska
24. feb 2010

ahoj jennka...mon si dala tabletku, lebo jej bolo zle...a zrejme sa nemôže pri kojo..tak preto mišku na deň odstavila 😅 no môžu byť zúbky..ono kým sa prerežú až na dasienko aby si to ty videla, tiež to trvá a určite to bolí...tak niekde tam sa jej už určite derú 🙂

lucia32
24. feb 2010

Chudatka Babuliatka, nech už je len dobre 😵

inneska
24. feb 2010

mon..no tak aj tebe nech to prejde a si skoro fit..ja som si musela doobeda šupnúť jeden pohárik bylinkového, čo ma tak začal žaludok bolieť...asi je niečo vo vzduchu 🙄 ale už mi je dobre...

lucia32
24. feb 2010

Požužlaná piškotka ( o posledného bezzubca ) 😀

Evička
Riško
Natálka
Karamelka
Deniska
Markétka
Max
Esterka
Fifo
Dianka

lucia32
24. feb 2010

Som tam strčila aj Dianku 😉 Už je nás 10, či už len???? 😎

monr
24. feb 2010

inn aj tebe nech je už lepšie

no a už som tu neni 🙂

brinzulka
24. feb 2010

servusteeeeeeeee

odstala som si hodinku a pol s oboma detmi v rade na zapis do skolky....3krat hura 😀 prezila som 🙂

brinzulka
24. feb 2010

ja sa nemozem pridat...bo mame dva zuby ...sice naco? ked nechce jest...ale su tam...a babence nase...sup kusat..sup zubky sup sup na svet

traktor
24. feb 2010

http://www.magister.sk/product_info.php?cPath=1... inka pri hnacke je dobre toto, vyskusaj....a ziadne vyzivky, nic len prisnu dietu, pretoze sa ti rozkaka viacej.....cierny cajik nesladeny, ryzovy a mrkvovy odvar, a velmi dobre je ked nastruhas jablcko.....vyziva nie pretoze je sladka, to pri hnacke nem dobre...nic sladke.a dolezite je vela pit, ked to inak nejde tak striekackou...tak nech vam to rychlo prejde moja 😵 😵 😵

traktor
24. feb 2010

a dakujem za nasko matka 😉 , a gratulujem aj dalsim matkom 😵 😵 😵 a aj nasej lili vsetko naj 😵 😵 😵

jennna
24. feb 2010

luci...vdaka..

inn..chudiatko eričko!!!

monr...tak skoré uzdravenie....

a práve sme naučili dianku "odkašľať"....jej prašťali hlieny....a nevedela ich odkašľať...tak pri každom zakašľaní som jej povedala,..."dianka, odkašli si.."....a ona to dnes pochopila...a ako zlato odkašle...a tešiká sa z toho...

raona
24. feb 2010

ahojte babule.. dneska bolo naozaj krasne. .. tak sme boli na dlhsej prechadzke, aj ked polovicu prechadzky som ju musela niest na rukach..uz mi nechce sediet v kociku, aj napriek tomu, ze mozem otocit rukovat a tak moze pekne vsetko vidiet.. ale ona nie..ona sa radsej odnesie 😉 😒
no a dostali sme znova nadchu, tyzden sme boli fit, bez horucky, bez soplikov a teraz sa sopliky vratili znova..takze noc bola otrasna, bo sa jej stale nostek upchaval..

aa co to tu mate za tabulku? predpokladam, ze to su bezzube deti? ak ano, tak sa pridavame, my tiez este ziaden zubok nemame, tak sa dopisujeme:

Požužlaná piškotka ( o posledného bezzubca )

Evička
Riško
Natálka
Karamelka
Deniska
Markétka
Max
Esterka
Fifo
Dianka
Sárinka

aa všetko naj všetkym oslavencekom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre