Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
4. mar 2010

aj ja sa pripájam 😵

blani2
4. mar 2010

Lucim, hlavně klid, psychika je základ! 😉 Jak přijdeš z práce, Maťko se přisaje a počkej, jak bude hltat... 😉 ten smutek, když musíš na celý den pryč ti úplně věřím. Uteče to jako voda a budete pěkně celá rodinka pospollu.

Riusik, díky zlatíčko 😉

Brin, všechno nejlepší mm k narozeninám a dnešním gratulantům heja heja.

Tak ochlazení je tu. Je tam rovná 0 😝 V sobotu má prý snežit, jedeme s kubíkem zkolaudovat kamarádce byt do Brna, tak snad jim ta předpověď nevyjde. Nebo jen na horách.

Kdo kupujete Huggies plenky, tak na svých stránkách Huggies.cz mají vždy aktuální akce v různých prodejnách. Je to super, kuknu a razím do příslušného obchodu.

brinzulka
4. mar 2010

baby..pridte na marlenku

blani2
4. mar 2010

a těším se na odpoledne. Jdeme všichni 3 do solné jeskyně na dětskou hodinku, tak jsem zvědavá. Deku a bábovičky prý mají na půjčení 😎 Zrovna to přijde vhod. Kubík má jakýsi ekzém na bříšku.

brinzulka
4. mar 2010

tak my asi pojdeme este na tie lyze...a ideeeem

blani2
4. mar 2010

Brin, paráda, těším se s tebou. A jdu si dělat kafe, tak by se marlenka zhodila

inneska
4. mar 2010

ránko 🙂

my štandartná noc, asi 3x hore...ALE...my sme spinkali od 20h...žiadne ponocovanie!!!!! juj, taká som rada...snád sa to ešte niekedy zopakuje 😀 a konečne sme sa rozpapali...práve spapal plnú misku jogurtu s ovocím a keksíkmi(a to som si myslela, že to bude mať aj na poobedie) 😀 papkáč môj zlatunký...

a gratulkujeme oslávenčekom 😵 😵

u nás tiež zima...ale ideme von, erikovi sa tam dobre spinká, mama sa prejde...

tak zatial papaaaa 🙂

PS:lu..jasne, budeš kojo....treba si veriť...ty niečo odstriekaš, maťko vytiahne zbytok 😉 aj ja mám kolkokrát úplne vechtíky a erik z nich ťahá ako o dušu a kupodivu z nich tečie 😀 takže nebaj boja 😉

lucim
4. mar 2010

jaaaj ,tu sa mlsaaaa, ja som mala makovy roztek prave, s kavickou 😝

a kocicky, vsetkym vam moc vdaka, budem stale dojka, vsak je to pohodlne a super a mojkacie a nase. 🙂
to je u mna len taky maly psycho vykyv, lebo ma to prekvapilo. a aj viem, ze telo si vyraba tolko co matko potrebuje ... a teraz potreboval menej, ked strajkoval kvoli zubkom. mlieko bude a basta. 😉 vsetky vas lubkam a dakujeeeeeeeem. cmuky cmuk 😵 😵 😵

blani to bude pekny program .. a verim, ze exem je docasny.
inn erickovi odkazujem, ze takto sa pekne spinka a chvalim. 🙂
brin velkemu A. vsetko naaaaaaaaaaj. 🙂

blani2
4. mar 2010

Luci, to je správný přístup 😎 cmuk

Inn, Erička chválím a přeji pěknou procházku.

Kubík je hore, tak opět skládáme kostky. Jeho oblíbená činnost. Před chvilkou jsem ho učila tancovat na smokie. Zapli jsme noťas, stoupl si opřený rukama o křeslo a s mojí pomocí se pohupoval jako orientální tanečník dopředu a dozadu. Strašná švanda 🙂

lucim
4. mar 2010

jeeee blani to musi byt zlate, natoc to 😀 😀

blani2
4. mar 2010

natočím, jen mi musí mm stáhnout videa z kamery. Furt něco točím a mám plnou pamět

raona
4. mar 2010

ahojte babule..
Luci luci co to citam.. hlavu hore.. ja si tiez mliecko vela neodstriekam a preto to uz radsej ani nerobim, bo som sa tym zbytocne trapila, ze mam malo a tak, ale Sarinka si vzdy vytaha kolko potrebuje....
ja viem, u teba je to ine, ked Matejka nechavas doma s tatinom, tak si chces odstriekat.. ale neboj, mliecko mas a mliecko nadalej budes mat... tak uz nebud smutna..

a inak my nejak nic nove, akurat, ze uz aj v behaciku behame, mala sa naucila konecne sama tlieskat, tak teraz tlieska ruckami na vsetko.. dokonca aj PA PA zabudla tusim a miesto toho robit tapy tapy tapusky 😀 😀 😀
no a kazde rano sme akesi obe zahlienene v nosikoch, tak rano a niekedy aj navecer odsavame hlieniky.. uz sme boli par dni celkom fit a znova sa nam to vratilo.. tak som z toho smutna troska, ale snad sa to zlepsi ked uz bude aj pocko byvat lepsie..

no a este riesim sportovy kocik, furt si neviem akosi vybrat a este rozmyslam, ci si nekupim taky v ktorom uz vyvozim potom aj druhe dieta keby nahodou sa pritrafi 😀 😀 😀 , teda kombinaciu alebo co.. bo co mame teraz kocik, je po synovcovi a zacali mi hrdzaviet kolecka a je tazky ako svinka,.. ked ho nakladam do auta.. hmm.. tak neviem co urobit..

raona
4. mar 2010

a tiez som minule pridala zopar novych foto, tak ak chcete tak kuk

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

raona
4. mar 2010

pomaly docitavam co ste popisali posledne.. no jo, kupony tesco.. ani nehovorte.. ja som zas malej chcela pokupit od 9 mes. do 12 mes. a ani v trnavskom tescu ani v piestanskom som ziadne oblecko na tento vek nenasla ☹ 😒 tak som nasr... len na 6-9 mes. a to uz nechcem kupovat, bo to jej na jar uz bude male..

a takisto moj 60roc. stryko dostal tie iste kupony co ja.. no povedzte, co taky dedusko, bude robit s plienkami napr.?
ja som im do tesca napisala, ze ten system nemaju dobre porieseny, ze chcem aby mi davali kupony na to, co nakupujem, koniec koncov tak to mali pisane v letakoch ked zacali s club kartami.. no dodnes som taky kupon nedostala, este na nic, co tam nakupujem... okrem toho oblecka a plienky kupujem ine, ako su na kupone.. takze cakam co mi odpisu, ak mi vobec odpisu..

lucim
4. mar 2010

Jarka kkkrrraaaaassssnnaaaa babulka sarinka 🙂
s kocikom nech sa ti podari nieco paradne vybrat.

asparaguska
4. mar 2010

Ahojte.

Lucim: Juj, nič si z toho nerob, aj ja keď som mala snahy si odsať mlieko, tak som ledva, ledva odsala. Vôbec to nešlo nejako slávne, ale Denkáčik si vždy odsaje až jej po brade tečie. Hlavne sa nestresuj a bude dobre... 🙂

Rao, jééj malá je zlatá... aj my máme foto s bábovkou... 🙂
Rao, pozerám, že si z Piešťan, nevieš či chodia ľudia do kúpeľov plávať s bábätkami (napr. Esplanade)

monr
4. mar 2010

ááááááhojte

monr
4. mar 2010

máme nad nami suseda, okno mi drnčí na detskej, už sme sa boli viackrát sťažovať, nezamestnaný chalanisko, ide ma z neho poraziť. a duní to tu ako v ......

monr
4. mar 2010

a kupóny, to verím, na porazenie

lucim, mliečko je a bude. 😉

raona
4. mar 2010

aspi, nie som priamo z PN, ale nevadi.. neviem ci chodia plavat do kupelov, viem len, ze sa chodi do mesta do hotela Lowe, ale voda pre babatka nic moc, nekupu sa vraj v nej len babatka, ale aj ostatny hostia hotela.. takze tam som nechcela chodit.. lepsie je potom chodit do Hlohovca alebo do Trnavy, kde chodila Lucimka..

asparaguska
4. mar 2010

Rao, dik...

lucim
4. mar 2010

len tak pre zopakovanie_:

°°°°°°°°°°°°°°° stretko blava - 6.3. sobota o 13tej, OAZA. °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

asparaguska
4. mar 2010

Ja už to viéééém.... 😀 😀 😀

brinzulka
4. mar 2010

http://www.agrokomplex.sk/vystava/11/35/

pojdete niekto? Ja s mm a malym na 90percent ano.

laurajana
4. mar 2010

ahojte babuľky, tak mi dnes máme 7. mesiačikov...prajeme všetkým krásny dník, aj keď tu je zamračené...včera sme konečne boli na prechádzke, lebo Mattiasko nám po operácií a podaní liekov od teplotky po 2 hodkach ako mali účinkovať stále dostával cez 39 teploty, snáď tým, že nevyvracal narkózu...tak takto účinkovala - neviem, aj keď sme boli na kontrole v BB dr. povedal, že sa mu to krásne hojí a že to dostal nejakú virózu, nie z operácie...tak neviem, môže byť pri jeho imunite...Laurinka už robí pokroky, dnes už papala aj kuriatko a papá ako za dvoch, baba jedna 😉

prajeme príjemné stretko v sobotku, nech Vám vínde počko...škoda, že to nie je bližšie k nám... 😉

Laurinka:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

laurajana
4. mar 2010

raona malá je krásna...vraj "konečne štvorkujem dopredu" to som sa zasmiala...babuľky malé koľko sa natrápia kým to ide tým smerom, ako by chceli, ale nakoniec šikulkovia zvládnu...super pokrok...veľa zdravíčka všetkým babuliatkam a maminkám a rodinkám cmug 😉

raona
4. mar 2010

laurajana, dakujeme.. no "konecne" som musela napisat 😀 😀 😀 bo dlho stvornozkovala, ale len do zadu ako racica....

aa inak aj Laurinka je krasna..hlavne ako adidasko.. 😉 a gratulujeme k 7mim mesiacikom..

raona
4. mar 2010

no, obed sme navarili, zjedli 😀 , tak prchame na vychadzku... tak zatim..

laurajana
4. mar 2010

rao - ďakujeme krásne

traktor
4. mar 2010

lucimka dakujeeem,peniazky ti idu 😉 😵 , my sme boli teraz v obchode- konecne mame otvoreneeeeeeeeeeeee 😀 ...a kupila som matkovi jogurtove mlieko sabi s probiotickou kulturou/jahodove a on ho pil priamo z kelimka a spraskal ho cele -250 g 🙂 ....uzasne ...som myslela , ze vsak urcite mu nebude chutit , ze si dam ja 😀 ...a nemam nic... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre