Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
6. mar 2010

ninka - od biodermy - z radu ABC DERM - BABYSQUAM.
pomalynky vas idem docitavat, kedze mam vypadok 2 dni. aj ked, nieco mi uz kocicky referovali na stretku.

stretko bolo ako vzdy velmi prijemne, velmi pekne dakujem babulkam, ze prisli, aj tak narychlo, vlastne kvoli mne, lebo ony sa stretavaju na cvicku, len ja ich nevidavam. 🙂 kujeeeeem a cmuk .... ja asi nazbieram silu na fotky az zajtra.

zabka, super fotecky, len my - ja - postarsia osoba by som ti mala hodit cenzuru, bo niektore maminy - ja - z niektorych uhlov - neposobia najdokonalejsie. 😝 😝 😝

traktor
6. mar 2010

lucim no vcera ked som natrela, tak hlavicka vobec neocervenela ako pri tej masticke co som mala predtym, a dnes ti poviem, ze je vidno rozdiel a paradny..... 🙂 fakt, este ma supinky ale je ich tak menej a nie su take...ako to povedat,je to skratka ine a vidno uz zmenu a co je najdolezitejsie, matka uz nesvrbi hlavicka 🙂

lucim
6. mar 2010

majka - ja neviem, zrazu sa vlasy udrzia v stipci, tak som si kupila novy stipec a uz par dni chodim takto.
majka vy ste preco aspon neprisli nakuknut?

lucim
6. mar 2010

jeeeej traky, to som moc moc moc rada. super, ze to takto zabera. 😅 😅 😅

zaba2707
6. mar 2010

lucimka nic netreba cenzurovat na vsetkych si oki neboj moja a jaka postarsia osoba co to pises za nezmysly??? povedz Vaskovi nech ti da najest bo od hladu trieskas somariny

traktor
6. mar 2010

lucim ja myslim ze mast predtym mu nerobiladobre , preto aj to zacervenanie a aj tie supinky boli tak viac vystupene....masticka od teba ukludnnila pokozku, a tie lupinky tak ustupili, teda su tam ale nie ta vypuklo? ci ako to napisat a zacervenanie ziadne....

majkas
6. mar 2010

suhlasim so zabkou 🙂

a nedosli sme lebo najprv sme vobec neplanovali ist von ale potom sme sa rozhodli ked Tami nechcela spat, lae isli sme opacnym smerom do kauflandu

katica5
6. mar 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom
zabka super fotecky
Max mi od dnes stvornozkuje 🙂

majkas
6. mar 2010

kati gratulka leti 😉

nina41
6. mar 2010

pekne fotky 😵 drobčekovia už riadne podrastli a aky su zlatučky 😵 😵 😵

lucim
6. mar 2010

majkaaaaaaaaaaa super fotky a ta 37 muasi ist do nejakeho casopicu.
ale ale dorky moje, co pijete? nalievam ... alebo vas na ocne psolem? 😀 😀 😀 ale jest od vaska som uz pytala. 😝

kati gratulujeeeeeeem maxikovi, uz ho neudrzis. 🙂

traky - a to vas doktorka neriesila, ze mu ta mast len drazdi pokozku? aaaach jo, nic, hlavne ze uz sa to lepsi. 😉

zaba2707
6. mar 2010

kati gratulko k stvornozkovaniu ... priprav sa na mensie urazy 😒 u nas su na dennom poriadku

zaba2707
6. mar 2010

momentalne mam naliatu hrusku so spritom ... trosku oslavujeme zajtrajsie meninky mm

traktor
6. mar 2010

lucim neriesila, ...kukla, ze mastit, tak sme mastili 😅

traktor
6. mar 2010

kati gratulujem 😉 ...a lucim nebud skromna, pristane ti to, priam z vas z matkom sala laska 😵

katica5
6. mar 2010

dakujeme
zabka ok
lucim zbadala som dnes ked mi zdrhol nejak mu to ide rychlejsie ako ked len lozil 😀

peterb
6. mar 2010

ahojte
zabka, my mame toho nejak vela spolocneho - filipko a alexandra narodeni v jeden den a moj syn a tvoj mm rovnake meno 😉

lucimka, mala si dobru cestu?

riusik
6. mar 2010

😀 😀 tak to som bola ja....

traktor
6. mar 2010

😀 😀 😀 😀 , pisem lusi pod na kona bo je tam chlap 😀 😀 😀 😀

majkas
6. mar 2010

mm sa ma pytal ze co je na tej 37cke take super 🙂 a ja ze netusim co na kvalite fotky ale inac je tam nas poklad 🙂

zaba2707
6. mar 2010

ahojteeeeee batorovci 😀

zaba2707
6. mar 2010

trakyyy 😀

lusia_99
6. mar 2010

trakus ja som tu furt...tak pokradmec šmirujem 😀 😀 😀
ahojte babulkyyyyyy 😵

riusik
6. mar 2010

majka, ta fotka je fakt super, normalne na reklamu, aj moj p vravel 😉

trak, prepaaaac, som ta zmiatla 😎

zaba2707
6. mar 2010

ahoooj lusy

riusik
6. mar 2010

zabka 🙂

zaba2707
6. mar 2010

rius to si teda bola ty pod jeho nickom???

nic v zlom ale uz tu je jedna schyza 😀 boze ale som zla

inneska
6. mar 2010

kati...to je super 😵 ale ako písala žabka, tak teraz bude neudržatelný max a bude všade..doslova 😅

riu, riu..som sa zlakla, že kto nám to tu zase šmejdí, ako ferdo mravec 😀 😀

a ste fakt všetky zlaté...krásne spokojné šťastné maminky 😵 😵 😵

a kto chce kuk 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ale nie sú také perfiš ako tie majkine 😅

traktor
6. mar 2010

rius, vsak super ake prepac....vies , normalne ze zmena...ze aha chlap 😀 😀 😀

zaba2707
6. mar 2010

innka ericko je krasny chlapcek a ked sa usmeje tymi krasnymi zubkami na svet nadhera

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre