Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zuzzii
23. mar 2010

ahojte aj ja sa pripajam ku gratulacii oslavencom 🙂

Brin dakujem za clanok, myslim ze to autorka vystihla presne.

My sme mali troska rusnu noc, obidva zubky naraz rastu, uz su prerezane ale este trochu asi sarapatia. Dnes idem s Oliverkom na kardio, dufam ze bude vsetko ok.

Inak aj nam velmi chuti activia, aj s roztlacenym bananikom 😉 Vcera som kupila ten syr Zerve co ste tu odporucali - ako ste to detom davali, namazany na chlebiku?

traktor
23. mar 2010

mne sa nepodarilo kupit ten syr zerve 😕 ..kde si to kupila?...tak som dala normalnu karicku, tvrdy syr...

lucim
23. mar 2010

ahoj riuuuus 🙂
... knucadlo uz docucnute spinka, dnes ma aj doobedny spanok skorej.
traky, mi hovor, vcera som do prace vzala 2 jogurty a vyjedol 1,5. mne nechal len dojest zbytok druheho. 😢 😝 dnes sme zjedli kazdy svoj. 🙂

traktor
23. mar 2010

lucim 😀 😀 ja som zbytkar...dojedam co sa zvysi...lebo ked si nieco otvorim tak matko tak divne na mna kuka.....ze ...ženska nežer to čo je moje 😀

lucim
23. mar 2010

ahoj zuzzii, budem drzat palceky na kardio, nech vam povedia to co nam, ze ok, vidime sa o rok. 😉 a cmuk a fuuuu olimu na zubky.
zerve a syry mam naplanovane davat tak o 2 tyzdne. ale matulo teraz dojeda to co zameskal cez hnacku, ci skor - nevie sa dopit mojho mlieka a vsetko by kostoval, co mam ja. vcera kostoval moj chlebik a kuracie prsko. 😝

ani3012
23. mar 2010

taká otázka ....koľko nás je ešte bez zúbka?
traky-žervé ja som kúpila v kauflande.výber nic moc 😝
lucim- Maťko začal a Evička už jogurty nechce. 😒

zuzzii
23. mar 2010

v tescu, ale je na nom napisane Gervais, tak snad to je on 😅

lucim
23. mar 2010

ani a na co presedlala evicka? co jej chuti teraz? nech sa pripravim. 😉

traktor
23. mar 2010

vsak to u nas sme radi ked vobec daky syr kupime....v tescu sme boli...tak neviem ci teraz hladomor pride ci co...tak vyrabovane...a zuzi tak sa kuknem na ten gervias...snad ho kupim...ani asi sa len prejedla...ona im zas pride nachut 😉

ani3012
23. mar 2010

Ona by najradšej chleba s Ramou. Ani zeleninu,ani mäsko ani jogurty ani ovocie.... piškóty s mliekom a chlebík. No a ešte môže rajčinovú polievku so zemiakmi.Inak nič iné nechce.

zuzzii
23. mar 2010

lucim ahooj, dakujem, som nevedela ze aj vy musite chodit... snad to bude ok, tiez by som tam najradsej az za rok isla 🙂 A nevies ako mam dat ten syr malemu? Som rozmyslala ze na chlebik a po kuskoch mu davat na desiatu 🙂 No to ti verim ze teraz dopapkava mliecko 🙂) my ked sme mali hnacku a boli len na ryzi a mrkvovom vyvare tak mi ho bolo luto, tiez potom pil mliecko ostosest 🙂

ani3012
23. mar 2010

a malá by mohla kyslú smotanu s van. cukrom ? Neviete mi povedať ? Tiež sa to zaraďuje medzi kyslé mliečne výrobky,tak by aj mohla,nie?

traktor
23. mar 2010

ja syr natriem na chlebik, a odlamujem mu a tak papa...ale v rucke musi drzat aspon cisty chlebik...on by teraz vsetko ruckami papal

traktor
23. mar 2010

ani mohla, som sa pytala dokyny 😉

zuzzii
23. mar 2010

traky je to tam veru vykradnute, ja som hladala Zerve, muz doniesol Gervais 🙂 mi to pride rovnake ...

Uz ste si inak kupovali autosedacku? Pozerala som testy ale je tam hodnotenych len dakych 20ks, vcera sme boli v obchode kupovat postielku a pytali sa na autosedacku a jasne ze nam hned odporucila za 350,- 🙄 neviete o nejakej kvalitnej tak do 200,-? s isofixom?

lucim
23. mar 2010

ani aha - tak to si matko bude musiet pockat na to maslo (asi budem davat ozajstne, u nas ramu v chladnicke nenajdes). ani a tiez si myslim, ze evicka len chvilku strajkuje s prikrmamy, my sme to mali nedavno a uz zase papa masovozeleninove, dokonca aj tie, kde je viac mrkvy a kusky mu vobec nerobia problemy.
zuzi ja by som to tak davala, na kusky chlebika.

zuzzii
23. mar 2010

traky tak mu to tak dnes dam, on tak rad vzdy papa so mnou chlebik tak to nebude problem mu to tak dat

traktor
23. mar 2010

zuzi kludne mozes syr, mozes maslo/ ja davam len obycajne ale uz viem ze niektore deticky mozu len natierkove ...vsak ani 😉 /, a skusila som vymiesat maslo a dotoho som nastruhala tvrdy syr aj to nam velmi chutilo

lucim
23. mar 2010

dievcata, uzcite hovorite o tom istom syre, zerve bude len foneticky prepis od gervaisu, ako biznis a business 😀
zuzi, my mame britax, bez izofixu.
a smotana je sice fermentovana, ale vraj zbytocne viac tuku ... a citala som polemiky okolo umeleho vanilinu v pripravkoch, vlastne ze sa to ma az neskor, ale nebolo tam, ze by to mal byt nejaky extremny alergen. a cukor? to je na zvazeni maminy. nieco uz prisladzane davame, vy co davate instantne caje, alebo detske keksiky ... aj v jogurtoch je....

zuzzii
23. mar 2010

traky to pomiesane maslo zo syrom je fajn napad, ja uz som davala maslo ale len troska, ked som ja jedla chlebik tak pri mne otvaral ustocka ako kacicka 🙂) My uz inak papame skoro vsetko - cestoviny, chlieb, maska, rybku, zeleninu... zatial som nepozorovala ze by mu nieco vadilo...

lucim ja hladam s isofixom, ale citala som ze pri niektorych druhoch je to aj na skodu..tak uvidim, necham si poradit, ideme to az buduci mesiac kupovat..

grrrrr ten konik pekne blbne, kazdu chvilu nemozem pisat 😠

lucia32
23. mar 2010

Ahojte babulky, ešte som sa nechal uniesť papierovaním, vyskočila jedna chybička krásy a trebalo ju pohľadať...ale už je to opravené a mám pokoj, až do dalšieho marca 😀

ani3012
23. mar 2010

ahoj Luci 🙂 tešíme sa s tebou 😵 😵 😵

lucia32
23. mar 2010

My zatial papame len ryžove cestoviny, teda včera sme po dlhom čase papali...a dnes má na obed fľaštičku, že tuniak, ryža, cuketa...no som zvedavko, či na to nehodí bobek 😕
Inak striedam varené s fľaštičkovým, hlavne ak môžme ísť od vyššieho levelu...nové príkrmy 🙂 teraz od 8. mesiaca 🙂

lucia32
23. mar 2010

Ani...aj ja sa teším, sama so sebou 😀
Môj malý, teda už veľký šiel práve teraz na kontrolu ku kardio, chodíme od malička, mal šelest...a zlašť, ked je športovec, tak je sledovaný....ešte by sme chceli záťažové EKG, ale u nás nerobia 😝

ani3012
23. mar 2010

že 39 súkromných skupín...na čo im to je ? 😝

sisaha
23. mar 2010

ahojte, baby ja vam tak zavidim, ako tie vase dietky pekne papaju. Ta moja len na obed flastickove bio masko so zeleninou. a aj to musi byt s patricnym divadelnym predstavenim. inak je to nuda a jest sa nechce. Cize ked je zabavana, tak sa mi tam podari strcit lyzicku s jedlom. Inak je to boj. Pije iba UM, voda ani caj nehrozi. skusala som pohariky, flasu, nic nezabera. sem tam sa podari 1 lyzicka vody a aj to polovica vytecie. ovocne vyzivky..pre nu fuj.., banan - dve lyzicky a staci. tie jogurty davate deckam ochutene, alebo iba biele? vyskusam este to a potom uz fakt neviem..

brusinka.pusinka
23. mar 2010

Všechny zdravíme a přejeme krásný dník 😉
Oslavencům a zoubkovým vše nej a cmuk 🙂
Papkáčům a nepapkajícím jen samou dobrou chuť 😀 😀 😀 My dneska obídkovali pohankovou kaši s banánem a sypanou strouhaným perníkem 😵 😝 😝 😝 😝
Jinak mám dvě viděa na FB A hodím i na Youtube 😉
Ani no hold asi chtějí soukromííííí 😝

brusinka.pusinka
23. mar 2010

U lednice dítko stálo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
23. mar 2010

moja,tak si najprv uprav súkromie OK? Mne to nejde ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre