Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
7. apr 2010

🙂

zmurkaz
7. apr 2010

..som dnes jak pako ... odosielam skôr ako napíšem 😠 ....vidím to aj na dva zubáky 😵 😵 😵

lucim
7. apr 2010

este tu niekto je? matka som len pred chvilkou uspala. a pc mal drahy.
ten 4ty zub nam dava poriadne zabrat, ale aj tak je to milacik uzasny, v kludnych chvilkach je sladky, skusa vsetko, dnes odpoveda na cmukanie cmukanim a ruckou si robi na pere brm brm. a stuka pero. 🙂
brusi super fotecky. 🙂 taka pohodkaaaa 🙂
traky, aaaale, ved aj ta puberta bude vlastne sranda 😉
zabi, som vytesena, ze jaslicky su uz dobre, drzim vsetky palce aj pankrace.
sevzuz, veeeelke gratulko k zubku 🙂
a vsetkym moc moc dakujem za mile komentare k fotkam. 🙂

inneska
7. apr 2010

som tuuu 🙂

pirinka
7. apr 2010

Dobrý večer vespolek 🙂
strááášně dlouho jsem tu nebyla. Nějka na mě poslední dny padá jarní únava a večer už se mi nechce datlovat na pc 😅 .

doufám, že jste tu všichni zdraví jako řípy a rostete a děláte pokroky 🙂

my už máme pátý zub a stále couváme 😀

zmurkaz
7. apr 2010

aj ja ;)

zmurkaz
7. apr 2010

piri 😵 😵

lucim
7. apr 2010

piri aj ja som unavko, uz ani spat nevladzem, tak tu zase datlujem 😝 5 zubkov? supeeer 🙂
inn sa tesim z tych kocikov s tebou 🙂
zmuuuuur 🙂 uz spi zuzinka lepsie? 😕

zmurkaz
7. apr 2010

Lucka ... ďakujem - lepšie - ale furt na mne a v sede ... mi jej je ľúto .... ale už ju nenapíňa

lucim
7. apr 2010

zmur skus ju polozit na vyvysene.

zmurkaz
7. apr 2010

okrem včerajška to bolo na 2 veci ... o 5 min. ju zobrať , uložiť na seba a pokračovať v driemaní 🙄 ...to celkovo nechápem ... sa pokladám za mamu či beží s každou hovadinou k lekárovi ....že to môže mať až takéto ☹

inneska
7. apr 2010

piri...gratulujeme k 5 zúbkom 😵 😵

lu..dakujem, aj ja som rada, že som zohnala 😵

idem od vás babulky..som sa sprchla a ostalo mi chladno, tak sa idem pod perinu zohriať a začínajú kosti 🙂 tak dobrú nocku 🙂

lucim
7. apr 2010

idem si pofrflat ... dnes som ja stretala samych premudrelych ... seci sa nas v meste pytali, ze ci matkovi chuti tak jest, ked ma take lica ... pri tretej osobe som uz otvarala nozik, keby som mala ... keby tusili, ze prave naopak, teraz do neho skoro nic nedostanem, ked mu lezu zuby ... 😠

lucim
7. apr 2010

inn sladke snicky. 😵

zmurkaz
7. apr 2010

Inn -dobrú 😉
Lucka - ako ja furt hovorím, ... a furt mi to vychádza.... kto che pochopí na 1x, kto nie - nepomôže rozprávať x razy 🙄 😉 😉

pirinka
7. apr 2010

zmuri, zuzinku berou zoubky, nebo co jí trápí chůďátko ☹

lucim, to znám 😠 . Lidi vidí tvářičky a už mají kecy, že je to pěknej otesánek a pěkně napapané mimi 😠 . Přitom i naše má jen právě ty syslíky a jinak pomalu ani žádné faldy na těle...a s jídlem teď to samé. Večerní kaše v pohodě, dopolední ovo taky fajn (pokud má), ale oběd někdy celý, někdy půl a někdy pár lžiček a už ječí 😒 . Zkoušela jsem i vysadit dopolední svačinku, že to je tím, ale nemělo to extra vliv. Každopádně přesnídávku stejně dávám nepravidelně, jen když je vzhůru od brzčího rána.

lucim
7. apr 2010

zmuur, juuu, este ze ta mam, sak to som vlastne aj ja predtym hovorila, len dnes mi to nenapadlo, lebo 3x ta ista debilna veta vzdy od dalsich, skoda slov. 😉

lucim
7. apr 2010

piri, sj tak mame najkrajsie deti na svete, oni tomu nerozumeju. 🙂

zmurkaz
7. apr 2010

"kto chce psa biť - palicu si nájde" 😉 ...mna každý na Juráša hovorí či už je tretiak ... a on ešte len pôjde do školy a samozrejme každý od neho očakáva patričné správanie .... 🙄
Piri ... doki povedala že buď viróza alebo zuby .... tak ja myslím, že oboje .... aj keď našťastie už teplotu druhý deň nemá 😉

zmurkaz
7. apr 2010

no a aby ste vedeli - ma to už štve že sa v tých blbých šatkách neviem zorientovať - tak to teraz študujem 😉

pirinka
7. apr 2010

lu; to si piš 😉

zmurki; tak ať je to brzy za Vámi 🙂

mě teď zas okolí prudí kecama o druhém mimi. I kdybych ho plánovala, nebo už byla těhu, tak si to nechám pro sebe 😉

zmurkaz
7. apr 2010

piri 😀 😀 😀 😀 😀 ...prepáč ...... ale aj u nás to tak bolo .... a museli si počkať 😀 😀 😀 😀 😀

pirinka
7. apr 2010

zmur; no však 😉 . Třeba to bude za týden, třeba za rok a třeba taky za 10 let, ale rozhodně si budu vybírat koho tou novinou poctím 😉

lucim
7. apr 2010

zmur, jurkovi nech daju pokoj, lebo ich ja kusnem ... a co si sa dozvedela o satkach? ides nejaku kupit?

zmurkaz
7. apr 2010

no vieš ...šak aj oni sa chú "o niečom baviť " ...sú to kvokalky .... 😠

zmurkaz
7. apr 2010

Lucim 😵 😵 😵 ...budeme dve 😀 😀
...no chem ... a sondujem typy a ceny a ceny z druhej ruky .... a by som sa chcela vyhnúť nejakým ukážkam "live" ... len neviem, či to pôjde aj bez toho 🙄

lucim
7. apr 2010

piri nedas si cedulicku na kocik? ze nepytajte sa ma na surodenca, to vedia len bociany? 😀

zmurkaz
7. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀

lucim
7. apr 2010

zmur ukazku live si uz mala. 😀 vsak vcera sme si na nu pospominali 😉
rozmyslam, co by som cakala od tej satky ... tie prilis hrube a pevne sa mi vtedy nepacili. take trochu pruzne, jemnejsie by sa mi pacili. na strankach o noseni byvaju podrobne popisy. som si spomenula, ako som tej mojej babike v satke tahala nohy, ked mi v nej nesedela pekne hehehe 😀

zmurkaz
7. apr 2010

baby som KO ...idem akože spať ...

ďakujem za pekná večer ... a dobrú nocku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre