Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
23. apr 2010

Lucim .... aj my to tak máme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...s tým stolíkom 😉

lucim
23. apr 2010

zmur, neveriiiiiiiiim, ty mas doma dokonaly poriadok, na stole uz predtym urcite nic nebolooooooooo 😀 😀 😀 😵 😵 😵
a zuzinka tu flasu aj aportuje? 😀 matko ju drzi aj ruckami aj nozkami a kruti sa s nou po zemi, aj vasi, ze ? 🙂

lucim
23. apr 2010

zmur, fajn ze zuzka pekne spala, 🙂 matko tiez ten druhy spanok bol az 2,5 hodky, len dufam, ze rano nebude buntosit 5:50 ako dnes .... konecne sme si mohli pospat, a on ze neeee.

zmurkaz
23. apr 2010

Lucka ... aportuje 😀 😀 😀 😀 čo potrebuje chytí do pusy a štvornožkuje kam potrebuje 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
23. apr 2010

No a u nás jak sú detúchy naučené že vstávame o 7:00 tak víkend nevíkend .... 7:00 budíček 😎

Babulky . idem off ...krásny večer 😵 😵 😵 a dobrú nocku 😉

lucim
23. apr 2010

zmur hehehehehehe dokonaleeeee 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
23. apr 2010

dobru noc zuzka 😵

inneska
23. apr 2010

kuk...konečne spíme...som myslela, že zalomí o pol 8 a miesto toho bolo o pol 10 😅 6x si privrel prsty do šuplíka, ale aj tak stále k nemu lozil 😀
a s plastovou flašou sa hrá tak, že ju bud okusuje(vrchnáčik) alebo si ju gúlame...krásne ju vie posunúť, že sa dogúla až ku mne a strašne sa na tom smeje 😀 a velmi rád sa hrá s malým svetilkom, čo sme dostali od samy..velmi lahko sa vyťahuje zo zásuvky, tak je non stop vonku a v erikových rukách 😅

inneska
23. apr 2010

no ale asi aj idem ... to plávanie ma vždy tak unaví 🙄 (asi viac ako erika) 😀 tak dobrú noc babulky 😵 😵

pirinka
23. apr 2010

Ahoj babullky 🙂
jdu Vás jen před spaním na rychlo pozdravit a přikládám odkaz na naše nové fotečky, kdybyste se chtěly juknout 🙂
http://www.facebook.com/album.php?aid=60464&id=...

papapa a posíláme všem cmuky cmuk a přejeme sladké sny 🙂

ani3012
24. apr 2010

ahoj piri! Včera som na teba myslela,že ako sa máte,lebo v poslednom čase sa tu vôbec nestretneme 😒
Počítam,že zub tiež zatiaľ nemáte,že? 🙂

Inak dobré ránko všetkým !

Lucim-tá mastička jej to očko ukľudnila,včera som jej kúpila tak ďakujem moc za radu 😉 A aj Patrikovi vitamíny som zobrala ,že proti hyperaktivite. 😀 Volá sa to Hviezdičkovia ,tak som zvedavá,8 eur stáli na mesiac.

zmurky.inak z teba mám depku! keď som videla foto,ako upratané maš doma 😀 Ako z katalógu,aj fotky a tak

inneska-tak vážne nepôjdete na EXPO?Ja tam pôjdem asi s mojou sestrou v piatok,lebo v sobotu je prvý máj a kedže záhradku nemáme (sadiť zemiaky teda nemusíme ) tak ostaneme po stánkoch behať 🙂
Eričkovi posielame báčko 😵 (pusinku)

ani3012
24. apr 2010

alexarisko...................24.6................Lilien má dnes 10 mesiačikov 😵 😵

Meniny oslavuje: Juraj, Fidél, Gaston, Georg, Helmut, Jorik, Jürgen, Deora, Fidélia, Jorga, Jorika, Juraja
Meniny oslavuje v ČR: Jiří, Bojana, Deroba, Egmont, Fidel, Fidelie, Fidelius, Gaston

Všetko naj Lili a Jurajom a Jirkom 🙂

Kalendárium:
♦Deň skautov
♦ Medzinárodný deň astronómie
(iniciovaný Dougom Bergerom, prezidentom Astronomickej asociácie severnej Kalifornie, pripomína sa od 1973)
♦Svetový deň laboratórnych zvierat – Deň boja proti vivisekcii
(britská Národná spoločnosť proti vivisekcii – NAVS, vyhlásený v 1979; v ten deň 1882 sa narodil Lord Hugh Dowding, maršal letectva, prezident NAVS)
♦Svetový veterinárny deň (Svetová veterinárna asociácia – WVA, pripomína sa od 2001)
♦Sviatok sv. Juraja, patróna vojakov, rytierov, lukostrelcov a skautov

Vtip:
Policajt zastaví motorové vozidlo a za volantom sedí zázračná víla. Tá hovorí policajtovi:
- Vidím do tvojej duše, vidím, že si dobrý človek a tak môžeš mať 3 želania.
Policajt:
- Vodičský, technický a občiansky preukaz si prosím!

- Viete, čo treba urobiť, keď vybuchne atómová bomba?
- Treba sa okúpať, zabaliť do bielej plachty a pomaly ísť na cintorín.
- A prečo pomaly?
- Aby nevznikla panika.

Prišiel Jano k Ďurovi a zastiihol ho, ako pozerá televíziu.
"A kde máš starú?" pýta sa.
"V kôlni rúbe drevo".
"No to je krásne. Tak ona rúbe drevo a ty si tu posedávaš?"
"A čo mám robiť, ty chytrák, keď máme iba jednu sekeru?"

Pride chalan s mastnymi vlasmi do kadernictva a kadernik mu hovori: Tak co, ostrihame alebo vymenime olej? 😝 😀

lucia32
24. apr 2010

Ránko....
Dnes vtipy 100 bodov 😀
Pirinka...krásne fotos atelierové...radosť pozerať....
Laurajana...malá je rozkošná, tu pletenú bekovku máte odkiaľ? Z MMB ? Raz tu tuším niekto dával link....vyzerá to fakt pekne...
Lilinke všetko naj k výmesačninám a Jurajom, hlavne Jurášovi od žmurky tiež gratulka 🙂

lucim
24. apr 2010

doby den, mavam vam po viac ako tyzdni z prace,
perfektne vtipy, 😀
Lilinke secko naaaaaaaaaaaaaaaj 🙂
piri, umelecke krasne 😵 😵 😵

lucia32
24. apr 2010

Lucim...hoooj, aj ty v práci? Inak ako? U nás pekne slniečkovo. Večer budem vaša. Mm ide do lesa...budem slamená vdova i papierová 😀 dokončujem košík z papiera, práve študujem copánkovú uzávierku. Idem ešte skok kúpiť moridlo i lak...dúfam, že dnes to dorazím...

lucim
24. apr 2010

Lu aaale dobre, v praci to ide, dnes je viac ludi, normalne ti mi to aj trosku chybalo. a drahy varuje. matko je uz ciperko ciperny, len zase mal rano riedke kakanie. davam aj hylak aj biogaju. a budeme dnes len na zahrade, tato upravuje travnik, aby bol pouzitelny . cely ho prekopava, vyrovnava, je to sikme a hrbolate zatial. takze mozno budem pomahat s hrablickami a matko bude kybicovat z kocika. 🙂

lucia32
24. apr 2010

My sme dnes chceli naťahovať foliu na jahody, ale mm zdrhne, tak sa to odkladá...a včera sme boli na kameň, taký oblázkový, čaká nás brigáda, treba robiť pristávaciu plochu na uto, leno ked prší vystupujeme vždy do blata, tak to treba dať na poriadok, roboty kopec, len nie je kedy, asi mm zoberie 1 deň volna a bude brigádovať sám 😝 😀 Natálke mu môže tiež kybicovať z kočiara 🙂

lucia32
24. apr 2010

A kúpila som aj hlinu, treba mi popresádzať priesady chili papričiek, máme dobrú štipoš sortu od kolegovcov...aby mali čo včielky prenášať na papriku i baranie rožky, my štiplavé môžeme 🙂

lucia32
24. apr 2010

My stále soplíkujeme, kakoš už lepší...zuby dalšie zatial žiadne 😎

lucim
24. apr 2010

Vy ste taki velki pestovatelia? fiiiiiiiiiiiha 🙂 ... preco sa dava folia na jahody? my sme teraz zasadili , co nam poslali zo straklu, aj normal, aj tahave a este sme si objednali bobulkove maskrty - ribezle, cernice, cucoriedky, egrese... uvidime, ci uspejeme. 🙂
a roboty aj u nas dost ... dokoncit chodnik, ten travnik, potom by bolo fajn urobit tie preliezky .... treba mi zasadit susiak na zahradu - uz rok ho mam kupeny... a vsetko chlapske prace, a clapa mam len jedneho na zarabanie bubacikov aj tieto prace 😉

lucia32
24. apr 2010

No my ani nieeeee...ale ked niečo chceme, tak si to musíme sami urobiť, že? A foliu na jahôdky, teda pod jahodky, aby nám nehnili od spodu...je to taká tkaná textília, neležia na hline a kedže je tmavá, čierna aj rýchlejšie jahody dozrú 😉 Niekto dáva aj seno či slamu?
Altánok už dokončený? U nás sa ide robiť prístrešok na drevo, niečo v tom štýle ako altánok...

lucim
24. apr 2010

altanok este stale nema ten jwden plotik a hore listy, ale funkcny je 🙂 mozno pozhanam tu foliu teda.

lucim
24. apr 2010

jo a drevo? vraj by sa mu tiez zisla striska, mozno nieco niekedy bude ... a casom treba vymysliet aj tu izbu pre matyska ... este nevieme ci pristavbu alebo na povalu ... len to chce viac penizkov. a aj my sa nemusime strhat. 😉

lucim
24. apr 2010

strieska

lucia32
24. apr 2010

jj roboty jak na kostole 😀
No nám by sa tiež zišla izba navyše, aj 2 😀 Asi vymeníme dom 😝 😀

lucia32
24. apr 2010

Tak ešte pár minút a padla...prezatial sa lúčim...s kým?
Ahoj Luci...dúfam, že končíš tiež 😉

ani3012
24. apr 2010

ako momentálne obedujeme 😀
Vôbec nechce s lyžičkou 😝

lucim
24. apr 2010

lu ano, skoncila som, uz som doma, matko sa krasne hral, dokaze potiahnut vysavac po celom dome, uz spinka, mal vydrz dnes. 🙂
ani perfis, aspon ti papa, jzlata, a by som musela nafotit, ako si schovava pusu rucickami, te nechce. 🙂

lucia32
24. apr 2010

Waw vonku krásne a tu prázdno 😝
My sme dnes poobede nechceli spinkať, hodinu sme sa naťahovali, mrnčala, ochkala, smiala sa, plakala...tak sme šli von a do 10 minút bola tuhá...už ťahá cez 2 hodinky...ale už je na balkone...som trochu pozapratovala, naložila pračku, myčku, vytiahla žehličku...idem pustiť telku a ked Natálka dá aj sa bude žehliť 😀
Prídem pokuki večer...
Ani...no aj u nás to už začína, že radšej ručičkami ako lyžicou....ale zlatá je 😵

ani3012
24. apr 2010

nazdar ženy! Tuším sme tu dnes len my tri 😀 Teda len vy dve a ja som k vám skočila akožka na kávu 😀 😀 😀
Evička nejako začína grckať,tak dúfam,že nás nečaká chrípka.a ozaj! Sa musím pochváliť . V októbri idem na CHIPPENDALES . Sa tešíííím.
Lucia32-tak to ti teda riadne potiahla. Keby to tak bolo stále,že?
lucim-tak ho odfoť a hoď sem ! Maťko je veľmi zlatý macko,rada sa na neho pozerám 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre