Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
24. apr 2010

Babulky ... nestihla som všetko prečítať ... ale som zaznamenala.....

Ani .... aké fotos si videla? šak to muselo byť už dááááávno 😀 😀 😀 😀 😀 ...že poriadok 😀 😀 😀 😀
.......malá je krááááásna .... ako papááá 😵 😵 😵 😵
Lucka ... ďakujeme za gratulko 😵 😵 😵

ani3012
24. apr 2010

lucim to očko sa momentálne zhoršilo,tak v pondelok pôjdem k očnej,nebudem sa už hrať na medičku 😅

majkas
24. apr 2010

kuk, je tu niekto?

zmurkaz
24. apr 2010

kuk ...ja 😉
...konečne sme sa so segrou dopracovali k darčeku pre našich ... som písala, že chceme Luhačovice le zmenili sme to 😅

majkas
24. apr 2010

ahoj zmurka
a co ste teda vybrali?

zmurkaz
24. apr 2010

kuk ak chceš .... www.penzionbaske.sk .....pôjdu tam na víkend 😵

majkas
24. apr 2010

pekne, hned by som sla 🙂

a ako sa inc mate? uz ste si zosuladili rezim?

zmurkaz
24. apr 2010

no už je to lepšie .. aj keď máme také 4-dňovné intervaly 😅 ...no stále si hovorím že v noci viacmenej spí (nerátam kojenie), ráno mi vstáva s Jurkom a večer zaspáva cca okolo 20:00 +- ...tak nemôžem chcieť všetko naraz 😉
A vy ako? čo máte nové?

zmurkaz
24. apr 2010

majki - ešte prídem nakuki .... musím ísť za malým ... tu mám segru aj s malou - tak pozerali Garfielda 2 .... 🙄

majkas
24. apr 2010

sak to mate celkom fajn
nam dava Tami zabrat, denska bola hore od 12.15 az do 7 ked uz padala unavou. celkovo teraz zle zaspava, ak sa nam vobec podari zaspat takze to mame vesele. vacsinou ide spat az o desiatej vecer ☹ cez den ked sa podari zaspat tak potiahne vacsinou hodku ale to uspavanie je u nas never ending story. v momente ked ju dam lahnut tak sa pratoci a je na 4 vysmiata jak slniecko...co uz, hadam to nebude trvat vecne

ale mame nove to ze som vcera zistila ze uz rozpoznava veci, som sa jej nahodou pytala kde ma cumlik a ona si ho nasla na posteli, alebo kde je tik tak tak ukaze na hodiny na na stene a pod. tak sa tesim ze je taka sikovna
a strasne rada tancuje, uz pozna vela pesniciek, aj z toho cvicenia co chodime na lopty tak ked ich pocuje doma tak sa vytesuje, sem tam si aj zaspieva stylom aaaaaa 🙂

majkas
24. apr 2010

dlhy prispevok 🙂 ze pozdravujem 🙂

mna uz nejako zmaha na spanie idem si asi lahnut, ocakavam zajtra skory budicek kedze dneska zalomila o 7

tak vsetkym dobru nocku 🙂

majkas
24. apr 2010

a zabudla som pogratulovat, tak vsetkym oslavencom aj z minulych dni vsetko naj 😵

zmurkaz
24. apr 2010

už som tu 😀 😀 😀

zmurkaz
24. apr 2010

Majki .... jéééé ... to je krásne a aj ja sa vždy poteším, keď Zuzanka niečo nájde čo som povedala 😵 😵 😵 ...je to super že sú také šikovnice 🙂

a dobrú nocku 😉

ani3012
24. apr 2010

to už je toľko? idem aj ja spať.Som sa zabudla na nete....a nechcem teraz kaziť krásny večer,ale asi kúpim tento kočík
http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_...
a už vám dám pokoj 😀 😀 😀 😀 😅

ani3012
25. apr 2010

Dnes máme presne 9 mesiačikov 😵 😵 😵

Gabrielkabj..............25.7..............................Ella
lucia32.....................25.7.............................Natálka

Prajeme všetko naj naj naj !!!!!! 🙂

Meniny oslavuje: Marek , Izmael, Marko, Markus
Meniny oslavuje v ČR: Marek, Irvin, Izmael, Vojen

Kalendárium:
♦Svetový týždeň laboratórnych zvierat (In Defense of Animals, IDA, pripomína sa od 1986)
♦Svetový deň združených miest (Svetová federácia združených miest – FMCU-UTO, vyhlásený v 1957)
♦Svetový deň tučniakov (tento deň sa zhoduje so začiatkom každoročnej severnej migrácie tučniakov)
♦Svetový deň malárie (od 2001 sa každoročne pripomínal Africký deň malárie, od 2008 sa pripomína v celosvetovom meradle, sponzorovaný WHO, UNICEF a i.)

vtip:
ODVAHA 1. stupňa: Ráno o troch prídeš domov opitý. Tvoja žena stojí pri dverách s metlou a ty sa jej spýtaš: "Zametáš, lebo ešte niekam letíš?"
ODVAHA 2. stupňa: Ráno o troch prídeš domov opitý. Manželka leží v posteli a nespí. Zoberieš si stoličku a sadneš si k nej. Na jej otázku: "Čo to má znamenať?" odpovieš: "Chcem sedieť v prvej rade, keď ten cirkus začne."
ODVAHA 3. stupňa: Ráno o troch prídeš domov opitý. Smrdíš dámskym parfumom a na košeli máš rúž. Buchneš manželku po zadku a povieš: "Tak a teraz si na rade ty!"
ODVAHA 4. stupňa: O troch ráno dorazíš domov v nálade, v objatí dvoch slečien a vo dverách zašeptáš manželke do ucha: "stará, nebuď sviňa, povedz že si sestra."

lucia32
25. apr 2010

Ránko...dakujeme za gratulku 🙂
My sme mali neštandardný deň i noc....ako som tu večer písala, tak spala na balkone až do 7.15...to som ju už dala dnu, na čo sa samozrejme zobudila, ale len tak napoly...dala som do postele, vyzliekla, nacucla sa mliečka a chrnela až do pol 11...potom sa prebrala a dali sme opäť mliečka, ale už nevedela zaspať, mrnčala, krútila sa, ani na rukách, ani spanie, ani bdenie 😝 Tak šupom o5 do kočiara a to ju prebralo. Zrazu z nej bolo slniečko 😀 Tak sme si obliekli teplejší svetrík a sadli do kresla pred telku, kde do 10 min. vytuhla....spinkali sme bez zobudka až do 6.15....neštandardné, ale zaujimavé....a k vám som na pokec nedorazila, lebo som sa zaplietla di košíka a chcela ho dokončiť....a podarilo sa...už len natrieť 🙂

traktor
25. apr 2010

ahojte , gratulujem oslavencom vcerajsim aj dnesnym 😵 , natalinke velke cmuk 😵 😵 😵 , haa, uz sa straca moja zavislost, uz tu nie som tak casto...vcera sme boli v meste, logi fogi 😀 ...a nahodou sme nasli novy obchod z kobercami a mame kobereeeeec do chalanskej izby..aj ked najprv ze nem...ale aby matko nesedel na podlahe tak radsej koberec na celu izbu a ako inak macko pu 😀 😀 😀 ..tak uz mame vsetko uz len vymalovat a mozme zacat...a dnes rychlo urobit obedik , urobit kolacik a smer zoo 🙂 ...tak peknu slnecnu nedelu vsetkym 😉

lucia32
25. apr 2010

traky...ahoooj...zoo závidíme...my pôjdeme na dvor pozerať chrobáčiky 😝 😀

lucia32
25. apr 2010

Tak sme vyšli aspon na balkonik a už spinuškáme v kočiariku 😵

lucim
25. apr 2010

ahojte pusky, natynke secko naaaaaaaaaaaaaj cmuuuk, samozrejme aj ellke 🙂
vcera sa mi tiez nepodarilo vecer dojst na kona, boli sme v šenku na terase a potom sme len tak relaxovali 😉
ale - matkovi sa v noci vratili horucky, dokelu 😒 tak som rano letela do lekarne po atb sirup, ktory som tam vcera vratila, ze netreba. a trosku obcas zakasle. kurniksopa aj s chorobami.
teraz spinka, ale inak je umrnkany a lepivy od rana.

traky, fajn, ze odburavas zavislost na nete, chvalim, uzivajte si prechadzky, zoo, vsetko, koberec musi byt super, ale nerob sokove terapie nam, z tu zrazu vobec nie si... tiez nam to musis davkovat postupne. 😵 😵 😵 😵
my pojdeme niekedy do zoo v hodonine, v blave aj v bojniciach. 🙂

ani, takze tento kocik je vazne definitivnym vitazom? 😀 😉 😝 😵

idem robit pizzu, cesto uz nakyslo. 😝

lucim
25. apr 2010

majka chvalim tamarku, ze je taka sikovna 🙂 , len ten spanok, aaaach jo.

kocky tiez vas prekvapuje, ze deti vam uz rozumeju? aj u nas sa dnes stalo ... matko nie, nechaj kablik pri stene, paci sa, tu mas kablik od sluchadiek - a otocil sa a prisiel si po ne. 😅

battole
25. apr 2010

ahojte dievcata, ja vobec nic nestiham....uz mam za sebou diplomovu pracu a diplomovy absolvenstky koncert a este ma cakaju statnice.....ani stretko v ke som nezaregistrovala, nie to este zeby som tam stihla byt 😢 a co tu nove?

lucim
25. apr 2010

dobry vecer podvecer. 🙂 u nas matko zahajil piaty spanok a na striedacku sa mu venujeme, chvilku sme boli aj na hojdackach.
a u vas?
batt, drzim palce, nech vsetko vyjde ako ma.

samayka
25. apr 2010

ahojteee

čo to čítam?? matejušinko je chorý? bubo ja som myslela že to žuby a že už to máte za sebou.. luci tfuj tfuj tfuj nech to máte čo najskôr za sebou... a vieš aj čo mu to vlastne je??

a tamarku tiež chválime. je to úžasné ako tie deťušky pred očami rastú a sú zo dňa na deň úžasnejšie.

my máme nový smiech.. ústa do korána a zrazu len také HA... strašne je to srandovné.. šišina jedna... mali sme krásny víkend. maňuško môj synovček má dnes 4 rôčky. oslavovali už dávnejšie, spolu s bračekovcami mravčekovcami, ale maňuško vtedy ochorel, tak mu spravili dodatočnú... krááásnu.. na ihrisku. na trávičke a tak... paráááda. eluš bola vonku a tak ju to zmohlo že len čo som ju položila do kočáru.. začala spievať a kým som opustila trávnik - udrndala sa k spaniu.. som sa otočila a vrátila a všetci že čo som si zabudla.. a ja že nič, že už hajáme. už mi nikto neverí že eluš bola netopier 🙂

zmurkaz
25. apr 2010

Ahojky .... obom oslávencom 3x hurááá a Natynke obzvlášť cmuuuuuk 😲

Lucim .... malinký Maťúšik cmuky a heš heš heš choroby 😉 ....oziky - čo mu je?

Traky ....waw .. ZOO ,.... aj my máme na pláne tento rok obehnúť Bojnice, BA, Hodonín...

Samy .... 😵 😵 😵 😵 😵

No a my sme dnes oslavovali ... som taká prejedená že až! 😝 ale samé dobroty sme mali 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
25. apr 2010

jaaaj dievcata, dik, keby sme my tusili, co matulikovi je ... zatial vsetko negativne, len to ukazuje na mierny zapal, netusime kde. vecer bola vlazna vana, tak sa mu ulavilo, ze konecne santi 🙂
juuuj, som zabudla - vlastne uz dodatocne jurkom vsatko naaaaaaaaaaaaaj 🙂

lucim
25. apr 2010

samy ca mate, ze HA je smiech 😀 😵 😵 ja som prave schytala HA oko odpoved na vetu, nesmies tahat kablik. 😝 a maňovi vsetko naaaj tiez. 🙂

zmurkaz
25. apr 2010

lucka .... díííík 😉 ... dnes frajeril - dostal foťák od našich - tak robil fotos 😅

a vlažná vaňa robí divy 😵 😉 ..hádam už bude lepšie ... a ideš zajtra k lekárke ... či nem? či čvo ? 😅

lucim
25. apr 2010

hned rano idem volat ... ze som nasadila ten sirup co chcela predpisat a ze co dalej ... prave ho z neho dobre prehnalo ... ale u nas vlastne v poslednej dobe nic nove. fakt verim, ze nech je to cokolvek, ze zaberie.
jeeej , fotak, pekny darcek . 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre