Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Anavi neboj budeš mít 😉

nina41
27. apr 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
Brusi moji chlapci ešte chcu aby sme si adoptovali 3 dievčatka,ale najprv by som musela postaviť dom 😀

nina41
27. apr 2010

Dakujeme za gratulacie 😵 😵 😵

traktor
27. apr 2010

adopcia...krasne super...pokial si presvedcena, ze to tak citis, ze je to pevne rozhodnutie....pokial vies, ze si zabezpecena a ze to utiahnes....je to rozhodnutie na cely zivot, nie na jeden den...a co povie okolie...no ak by si mala cernoska z muzom ktoreho milujes, riesila by si to? nie....ty budes to dieta vychovavat, a okolie ti moze byt ukradnute

traktor
27. apr 2010

lucim drzim prsty nech ta trojkolka bude vasa 😉

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Traky přesně tak jak píšeš je mi jedno co si budou ostatní myslet já chci svou lásku dát dítěti a né okolí 😉
Ninuška co ty víš možná postavíš 😉 Moc ti přeji aby jsi byla šťastná nejen se svými 5 krásnými kluky ale našla toho 6 pravého 😵

traktor
27. apr 2010

nina neboj, si skvela matka, mas svojich ochrancov...a pride este ten pravy...bude aj dom aj mala princezna 😉

brusinka.pusinka
27. apr 2010

holky kuki toto včera upekl syn k večeři°-) uplně mi pokazil dietu nedalo se odmítnout a ten pohár je Karamelky ovocné tiramisu k jejím 9 měsícům 😀 😀 😀

lucim
27. apr 2010

matko spinka, dnes to ma posunute, a dostala som do neho 14 mini-lyziciek zemiakovej kase, hurrrraaaa, konecne pokrok. 🙂 😝
peknu temu riesite. adopcia. ked chcete mat viac deticiek a viete takto pomoct , je to nadherne. aneostava mi, len suhlasit. je to rozhodnutie na cely zivot, treba mat na to zazemie a kopec lasky a krasny nadhlad, byt pripraveny na rozne reakcie okolia, ale ti vrtaci prd vedia, hlavne ze vy sa mate radi. 🙂 😵 😵
ninka, hehehe, preco prave 3 princezne chcu? 🙂
traky, uvidime, co ta kocka napise. drahemu som uz oznamila, ze ju pojde vyzdvihnut - trojkolku. 🙂
zabi diiik za pochvalu. 😵

lucim
27. apr 2010

mia jeee, co to je? slanina?

traktor
27. apr 2010

tak vies co?nechces mi toho tvojho mladeho na par dni pozicat? 😀 😀 😉 ...dietu som uz aj tak porusila, tak nech to papkanie stoji za to 🙂 😵

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Luci nééé jsou to barbecue žebírka 😀 😀 😀
Traky kdyby chtěl pošlem, ale kroutí hlavou prý mu stačí jeho velká rodina 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
27. apr 2010

já už zhubla chybí my jen necelé 4 kg na svou váhu a moc my pomohly tabletky s jablečného octa s vlákninou 😀 😀 😀 Vemeš ráno 2 a pak jíš menší porce ale normálně a trocha toho pohybu a kila jdou krásně dolůůůůůů 😀

lucim
27. apr 2010

rebierka by som si dala ..... mne nemusis posielat syna, mne staci jedno rebierko na obhryzanie 😝 😝 😝 slintacie

lucim
27. apr 2010

traky co ty uz len chces chudnut, a mia tiez ... mate super postavicky, komntrolujem vam to denne na fotkach. 🙂

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Lucinko no jěště dotáhnout figuru 😀 😀 😀 a pak to bude ono, a traky je na fotoškách opravdu štíhlááááá 😉

brusinka.pusinka
27. apr 2010

6ebírko posílám alespoň virtuálně 😀 😝

traktor
27. apr 2010

pohybom myslis aj to, ze by som davala tie rebierka do ust? 😀 😀 😀 ak ano, tak tiez mi staci, kedmi posles tie rebierka 😀

traktor
27. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...aspon na foto....ja sa viem ked ma niekto foti, totiz postavit....ze spravny uhol sa tomu hovori? 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Traky jasně všechno je pohyb 😀 😀 😀 😀 i chuze do lednice 😀 😀 😀 😀 jak proč nemáme transerm jako ve startreku by to bylo už na místě 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
27. apr 2010

😀 malá dneska po náštěve poradny 😀

lucim
27. apr 2010

jo jo aj to je pohyb, mozeme si ho stazit, ze si zoberieme mensiu lyzicku a bude pohyb castejsi. 😀

lucim
27. apr 2010

traky neveriiiim, to by sa prejavilo aspon na 1 fotke, ze blafujes, ale neeeeee,.
brusi, no mala krasna dama 🙂 😵 😵

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Kompletek dovezl bráška z Irska teď ho máme akurát 😀 😀 😀 😀 Je v něm moc rozkošná 😀

traktor
27. apr 2010

kraaaaaaaaaaaaaasny kompletik, fakt karamelka ako modelka super 😵 😵

lucim
27. apr 2010

tak nic s tou trojkolkou, uz ju predala cez bazar. 😒 hladame dalej. 😉 aaale mam tusaka, ze stari rodicia budu chciet dat matkovi eurasky ..... 😝

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Ivko tak uděláme modelingovou agenturu pro nejmenšíííííí, Maťko a Ma´tko Eluška Karamelka Natuška a ostatní budou modelové a modelky a my budem podnikatelky 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
27. apr 2010

ale maminka brusinka zladila uplne kazdy detail, pancusky, topanocky aj ciapocku 😵 😵 😵

lucim
27. apr 2010

som za, my ich budeme obliekat, co nas aj tak moc bavi a oni na nas budu zarabat , aj na seba samozrejme 😀 😀 😀 😀 😀 a berieme aj ericka do partie. 🙂

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Luciiii jen jsem dodala ty punčošky a čepičku jinak botky byli k tomu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre