Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
30. apr 2010

ja som sa strašne bála, že budem mať popôrodnú depku ... a nemala som aj vďaka vám 😉

traktor
30. apr 2010

jaaaaj pekne si to napisala..... 😵 😵 😵 😵 a ja som rada, ze som tu v tom 4 mesiaci tehu dosla....aj ked ...minule som hladala pred stretkom ani tu basnicku....vsak ja som na kazdej stranke 😀 😀 😀 a ake veciiiiiiiiiiii pisem 😕 😀 .......ja aj terazked klikam tak cakam odkial este vyleziem 😀 😀 😀

lucim
30. apr 2010

zmur, 😵 ja som mala - babyblues v porodnici - a odkedy mi tam drahy doniesol notebook, tak aj vdaka vam sa zacalo stracat. 😀

zuzinaaa
30. apr 2010

Luci to bolo pekné vyznanie 😉 ked ta tu mam na linke ty sa vyznáš mam Mišku dost opalenu aky je najsilnejši opalovaci faktor pre mimča ?

zmurkaz
30. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
30. apr 2010

no Lucim ...poraď 😉 ..aj nám ...Spirig nem -sme sa vyhádzali 😠

traktor
30. apr 2010

nie vazne..tu sa clovek uvolni, posranduje a aj som sa tu vela naucila 🙂 😵 ...nieco este doladim....ale ...to uz je malickost 😉 😀

zuzinaaa
30. apr 2010

ja som mala dost velku po porodnu depku asi preto ,že som sem malo chodila !!!!!!!! 😠

traktor
30. apr 2010

nooo...dobra otazka....co na opalovanie?

zmurkaz
30. apr 2010

zuzka - pri druhom budeš vedieť ...a šup šup na koňa 🙂

traktor
30. apr 2010

zuzi...tak to musis napravit...treba chodit castejsie.....tu poporodnu depku nedostanes....jedine depku zo mna...ale casom si zvyknes... 😀 😉

lucim
30. apr 2010

ja som to napisala aj preto, lebo mi dnes bolo smutno , aj som bola nahnevana a skaredo som nadavala, priznavam - lebo jedna pani si kazde moje ustretove uprimne slovo a ponuku pomoci vysvetlovala ako nejaky utok a provokaciu ci co a ja som nechapala. ja predsa hovorim co si myslim, neviem to inak, preco za tym niekto vidi nieco ine? ona ma asi nenavidi. a mna to soklo 😒
tak som sa vam trosku vystazovala, prepacte, a som rada, ze ste ake ste. 😅

traktor
30. apr 2010

a lucim co je lepsie kremik , olej, mliecko....ked je babo na slniecku a aky faktor?

lucim
30. apr 2010

zmur no hadaj co poradim? biodermu (fakt ma za to neplatia, to su len osobne alebo reprodukovane dobre skusenosti ) pre najmensich Mineral, alebo Kids, pre ostatnych Family. 😉

traktor
30. apr 2010

lucim....na jednej babe svet nestoji.....aj taky ludia musia byt.....aby si potom prisla medzi nas...a zistila...ako ti je fajn...ze ty si ina, ...super baba...nie namosurena ropucha 🙂 😵 😵 😵 ...no tato veta....uz ma poznas, dufam ze v nej vies citat 😅 😵 😵 😵 😵

lucim
30. apr 2010

minuly rok sme tie deti na slnko ani nedavali ... a aj tento rok odporucam faktor 50+. mlieko sa najlepsie rozotiera a vidis ho, kam davas.

traktor
30. apr 2010

kids mame doma...tak som dobre davala 😉

lucim
30. apr 2010

traky vieeeeem a dakujem, a placem, nejak som dojata. 😅

zuzinaaa
30. apr 2010

babulky idem som KO ste zlate majte sa radi ! bru noc cmuk 😵

lucim
30. apr 2010

zuzina dobru.

zmurkaz
30. apr 2010

a nie si ty tehotná 😅 😵 😵 😵 😵 ...a len si poplač - uľví sa ti 😉 ...my tu budeme 😵 😵 😵

traktor
30. apr 2010

zuzi dobru 😉 lucim zmurka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jaj ale nam je dobre 🙂

lucim
30. apr 2010

zmur tusim nie som , ale nechce sa mi ist ocikavat test. 🙂 len som z toho trosku rozladena, rozhadzana a nechapem preco sa to udialo. ... ale asi nemam vsetko na svete chapat. 😝

zmurkaz
30. apr 2010

Lucka - to sú také typy ... čo ťa rozhodia za sekundu a idú do ..preč 🙄 ..ale šak aj oni chcú žiť 😀 😀 😀

traktor
30. apr 2010

lucim , obcas treba byt aj nechapava...a kasli na to...takych ropuch este bude...ale ty si silna...nikto si na tebe svoje komplexi liecit nebude...bo si to z nim vybavim 😠 😉

traktor
30. apr 2010

no marnost...zas budem v pravopisnom okienku 😀 😀 😀 😀 ...jasom taka dobraaaa

zmurkaz
30. apr 2010

som si náhodne prečítala čo písala Annag... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Inak, vedeli ste, že i na Slovensku niekedy existovali týždenné jasle? Jedna z mojej rodiny ich v detstve absolvovala. Normálne si ju v pondelok rodičia odniesli do jaslí a v piatok ju vyzdvihli ... mala i svoju izbu od narodenia a mohla drieť koľko chcela, nikto k nej nesmel ísť, lebo by bola rozmaznaná, bola nastavená na presný režim. Už ako malé dieťa mala migrény, tiky , depresie.
Dnes má 46 rokov, je sama, bez detí , bez manžela, bez priateľov, neudržiava vzťahy s rodinou....

zmurkaz
30. apr 2010

trakuš - nem vadíííí 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
30. apr 2010

traky, ja si to tu na monitore vybielitkujem a prepisem to cet to spravne, dobre? 😀 😀 😀
jaaaaj, dakujem vam moc. fakt mi pomahate, uz mi je dobre. nech si zije v svojich komplexoch, tak. 😝 ale bezo mna. 😝 ...dam vam potom vediet, aky bude z toho celeho zaver.
uz prisiel mm, a je zlatucky tiez, ja sa mam vlastne fantasticky, moj svet su sami spravni ludia, ti ostatni nech uhnu 😉

zmurkaz
30. apr 2010

😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre