Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
25. máj 2010

zuz aj tak gratulko, pri narocnom dejvovi si zvladla kojit 9 mesiacov, to najdolezitejsie dostal. 😉 😵

raona
25. máj 2010

babule idem off, dat sprchu, preniest k posteli kocik a spat 😉
keby sa daco menilo ohladom stretka alebo co, dajte mi vediet pls do IP, budem nakukovat kazdy den ak sa bude dat, len nie vsetko budem stihat docitavat 😉

babyzuzana
25. máj 2010

ooo dakujem Luci a ja cakam na august 😀 mam ti nieco pripomenut 😎

raona
25. máj 2010

bruu noc vsetkym

riusik
25. máj 2010

jooj, p mi vzal ntb a vy ste tolko toho popisali 😅

babyzuzana
25. máj 2010

hehehehe to je co hore ta nova ikonka, ze kto ma spomina 😀 to sa mi paci 😵

riusik
25. máj 2010

@lucim jasne, ze dobre a mudro pises, lucka, ako vzdy 😉

inneska
25. máj 2010

idem aj ja off, oči klipken 😅

dobrú nocku...a tešákujeme na stretko 😵

lucim
25. máj 2010

dobru inn, rao 😵
zuz, co mi mas v auguste pripomenut??????
rius 😉

babyzuzana
25. máj 2010

ked sa tu v zaciatkoch riesilo kojenie tak sme sa zhodli, ze to je len o hlave a ty si vyhlasila nieco v takom zmysle, ze proste budes kojit a budes a ze sa ta na buduci rok (to ako tento) v auguste na to mame spytat 😉

lucim
25. máj 2010

ahaaaaaaa 😀 ty mas teda pamat 😀 na ten august som teda aj ja zvedava 😀 u mna jun teda este snad ano.... dalsie mesiace su bonus 😉 ... to som tusim tiez kedysi vravela 🙂
idem najst pyzamko a ine ... tak sa idem lucit. a cmuk, ze si prisla kecalkovat. 🙂

babyzuzana
25. máj 2010

oki, tak dobru nocku vsetkym
pridem castejsie 😉

ani3012
26. máj 2010

Dobre ránko!

@nina41 .................26.6..................Riško má dnes 11 mesiačikov 😵 😵 😵

Riškovi posielame báčenko 🙂

Meniny oslavuje: Dušan
Meniny oslavuje v ČR: Filip, Filipa

Kalendárium:
♦ Európsky deň susedov (prvý Deň susedov sa uskutočnil v Paríži v 1999, iniciovaný Európskou federáciou miestnej solidarity ako európsky deň sa uskutočňuje od 2003)

vtip: + 18 😅
Kamarát sa pýta kamaráta:
”Aký máš vzťah ku skupinovému sexu?”
”Kladný, ako každý moderný človek.”
”Dobre, tak si ťa zapíšem.”
”A kto sa zúčastní?”
”Ja, ty a tvoja žena.”
”Hm. Tak s tým ja ale nesúhlasím.”
”Fajn, tak teba si škrtám.”

Prebieha milostný akt. Lord súloží, komorník drží sviečku. Lord sa pýta:
"Lady, ste ukojená?"
"No, my Sir."
Po chvíli:
"Lady, ste ukojená?"
"No, my Sir."
Lord hovorí komorníkovi:
"James, teraz ty budeš súložiť a ja budem držať sviečku."
Po chvíli:
"Lady, ste ukojená?"
"Oh yes, my Sir."
"Vidíš, James, takto sa drží sviečka."

Kovboj vyjde zo saloonu a predtým než nasadne na koňa, pristúpi k nemu zozadu, zdvihne chvost a pobozká ho priamo na ritný otvor. Ostatní kovboji čumia:
"Čo to robíš?"
"Aaale, mám popraskané pery."
"A to pomáha?"
"Ani nie, ale aspoň si ich menej oblizujem."

ani3012
26. máj 2010

@lucim za kojo- ja si tiež myslím,že veľa robí psychika.Ja som napr. bola po cisárskom,malú som si ani raz nepriložila,iba odstriekavala a mliečko sa mi tvorilo-lebo som zjedla aj tú hmotu ,čo nám dali k obedu a vravela si,že je to dobré pre mlieko. Tak telo aj poslúchlo 😀
A prsia mám malé.
To už pri Patrikovi ma babička nahnevala,keď povedala,že budem ho kojiť len mesiac. A do mňa jedy a povedala som si,že jej ukážem.A nakoniec to bolo 13 mesiacov 🙂

a ide búúúúúrka !!!!! 😵

ani3012
26. máj 2010

je po búrke a tu stále nikde nikoho 😝

@traktor - na budúce,ak sa niečo niekde zomelie,tak ma volajte,hej ? 😀

lucia32
26. máj 2010

Ránko....
Riškovi všetko najlepšie k meninám.....
Ani...vtipy 100 bodov 😀

nina41
26. máj 2010

Dobre ranko 😵
Dakujeme za gratulky 😵
Unas každy den prši 😝 už chcem teplo
Ani vtip 😀 😀 😀

nykyta
26. máj 2010

breee ranko kocenky 😉 vsetko naj oslavencovi 🙂 🙂 🙂 no riadna mela je vonku 🙄 🙄 ciernava az musim svietit bo je ako vecer 🙄 🙄 hnuuus 🙄 no idem bo macko ma tu sticuje a pridem o posledne vlasy 😀 😀 tak zatial 😉 😉 a to stretko nemalo byt najprv v auparku v detskom kutiku 😀 😀 a potom sa malo ist na ostrov 😀 😀 papa

nykyta
26. máj 2010

@ani3012 😀 😀 😀

lucia32
26. máj 2010

Nikde nikto? 😎

raona
26. máj 2010

ahojte len na skok idem.. som bola vonku pokocikovat, Sarinka zaspala, tak ja idem cosi porobit...
Nyky, jasne, najprv sa stretneme v auparku, dame tu dobru kavu, co tam vraj maju a tam kludne mozeme nechat auta zaparkovane, no ne? a odtial ist peso na ostrov...

raona
26. máj 2010

aa jasne Riskovi a ostatnym oslavencom vsetko najlepsie a najkrajsie.... a nech nam uz vsetkym svieti len slniecko bez dazda a burok.. bo dneska rano tu bola otrasna burka.. brr.. 😉

raona
26. máj 2010

furt ste tu neboli? tak aspon nas posuniem na prednu stranu 😉 ideme kuk na ihrisko kym zas nezacne prsat 😉

lucia32
26. máj 2010

Ja som tu Raona, len dnes tu mrtvo a sama nechcem tapetovať 😀

lucim
26. máj 2010

mooorning, teda, dobry den, nase male dnes trosku hicuje, trosku je lepive 😒 , prave zahajilo druhy spanok - reakcia po ockovani ... 🙂
riskovi vsetko naj a aj duskom, ak nejakych pozname. 😵
tu prsi uz asi 4ty krat, uz doooost, uz mame pozalievane, dakujemeeee. 😨

samayka
26. máj 2010

lucim - no my máme fakt tie deťúšiky na seba nejakovsky prepojené.. práve som ju po 45 minutovom boji uložila spať... a to odkveckávala už pred druhou... plačuuuu - toho bolo hodne. nám asi lezie nejaký ďalší žub... si to ináč vysvetliť neviem... zabral až panadol a calgel - ten som jej tuším napatlala až po osmičky.

dievčatá - dávali ste už kukuricu? ja by som jej chcela spraviť nejakú zmenu... hrášok nám šmakuje tak že či už aj kukuričku môžeme skúsiť.

lucim
26. máj 2010

samy, ano, od druhej si zmolil oci , potom tristvrte hodina v posteli , kym zabral. 🙂 ma v sebe nurofen.
a u nas sa stale nepapa, bude aj dokumetacia video.
samy kludne ju vyskusaj, vsak kukuricne chrumky a kasu uz papaju ... trosku na zaciatok. 😉

lucia32
26. máj 2010

hojte holkyyyy 🙂
U nás zatial pršalo len raz cez obed...ale sa aj ochladilo...bueeee 😝
Samy...ja som už kukuričku dávala, akože v kombinácii s inou zeleninkou, nič zlé som nepostrehla, možno viac prdkala, možno, ale nemyslím, žeby ju bruško bolelo...bola spokojná 😵

lucim
26. máj 2010

aj my sme mali par nahodnych kukuriciek, v zeleninovej zmesi , a citala som ju aj v obsahu nejakej flasticky, aj 2 druhy fazule.
ahoj luuuuuuuuuuuuu 🙂

lucia32
26. máj 2010

@lucim predáva sa v lekárni syridlo? By som chcela robiť syr, či nebudem za debka ak sa opýtam? 😀 Bo ked nie, tak vraj v drogerke môžu mať, na nete sa dá objednať, ale posielajú kuriérom, to drahé cestovné 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre