Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
31. máj 2010

trakus ja to hovorim,ze vy ste vynimocnost sama o sebe 😉 😎

nykyta
31. máj 2010

@lucim aj ja 😀 😀 😀 mnamka,ze 😀 😀

samayka
31. máj 2010

jeej gratulka inneske - eriček je riadny chlopák 🙂

lucim - aj my už od soboty fičíme na jednom spánku - v sobotu zlomila svoj rekord a spala od 12 do 15 ! neskutočné! potom síce o ôsmej šaškovala v posteli, ale po pár minutách, keď videla že sa s ňou nesmejem zalomila.. v nedelu už nespala tak dlho, ale aj tak je to lepšie ako kedysi...

a papanie ? raz tak raz tak.. skúsim jej už popridávať aj ja čosi do jedálnička... ale má novinku - požužle a vypluje, žaba jedna... ja som sa vytešovala, že ráno zjedla 5 kúskov rožteka.. a trt! dva som našla pod gaučom a Beka sa nejak divne usmievala a olizovala, tak odhadujem, že sa jej tiež ušlo...

samayka
31. máj 2010

traky - super foto.. mňa by eluš takto k sebe nepustila.. my sme žuby fotili len cez úsmev 🙂

zmurkaz
31. máj 2010

...trakuš - už nie je čo hodiť 😅 ...som sviňa - som to celé zož.....la. ...la la laaaa 😀 😀 😀 😀
... a už mám v sebe aj životabudič - kakavíčko 😵 😵 😵 😵
...a 5 min spánok je výýýýýdatná vec 😀 😀 😀 😀
....a nyky - ja druhú nemám - tak by som mala dať doporiadku túto - sa mi ale nechcéééé 😖

zmurkaz
31. máj 2010

Trakuš - ty máš tie deti dobre na povel - by ma malá zožrala .... 😀 😀 😀 😀

nykyta
31. máj 2010

@zmurkaz mozes byt rada ze nemas druhu lebo mna zajtra porazi pri upratovani 🙄 🙄 ale co uz 😕

lucim
31. máj 2010

samyyyyyyy, zase su prepojeni, aj matko zacal vypluvat, niekedy proste z principu, ze on predsa nebude jest, aj ked to ma rad. 😀 skus cibulu, hehehehe 😀 😀 😀 a chlebik, co zajedal matko k cibulke som predchvilkou objavila pod gaucom. 😀 😀 😀 vytlacil jazykom, ked sme sa nekukali. 😀
ja dufam, ze ten poobedny spanok sa ustali na nejakych dvoch hodinach a bude chodit spat skorej ako po 9.

zmurkaz
31. máj 2010

inak ja mám dnes jaký piatok - a prinajlepšom sobotu....fuj to nemám rada - dezorientovanáááá 🙄

traktor
31. máj 2010

😀 😀 😀 ....som kusla do klobasky..ked zmurka vsetko pojedla 😀

riusik
31. máj 2010

mi to nejak zamrzlo a vy ste tooolko toho popisali 😅

zmurkaz
31. máj 2010

@lucim
@samayka
...tak naša takto papá šulce.... totiž nič iné kúskové som jej ešte nedávala....ale zaujímavé je, že keď je hladná tak vie zjesť aj 3 bezozvyšku 😅

traktor
31. máj 2010

matko ked je tak to je strasne...on vsetko vtrepe do pusy..doslova obrie kusy...ledva prezuva..asi sa boji, ze sa mu neujde, abo co...som myslela , ze ho to prejde..ale furt je to tak

samayka
31. máj 2010

lucim - tak ja zajtra cibulku skúsim 🙂 ale na cibulke jej varím už niekolko dní a celkom to do nej šlape.. teda začala OBEDOVAŤ od soboty.. ako bola taká unavená ( vynechali sme hajanko o 10:00), tak mi pred 12tou zjedla takú malú misku - som ostala paf.. a dúfam že to teraz zakríknem...

@zmurkaz - presne tak 🙂 aj eluš by sa bránila o dušu...

zmurkaz
31. máj 2010

no idem namiesto pokukávania po nete odbiehať do kúpelky ... keby niečo - kričtéééé 😀 😀 😀

nykyta
31. máj 2010

no babulky ja len cumakujem co tie vase ratolesti uz vsetko papkaju 😕 😕 😀

lucim
31. máj 2010

zmur, co su sulce?
my sme najskor nechceli nic, co by nebolo mixovane, teraz presne opacne, najlepsie, ked su to kusocky polozene pred neho na ten pultik na jedacej stolicke ... a akoze mimochodom nieco z toho spapka, normalne krmenie u nas nehroziickou teraz, iba polievku lyzickou, malokedy aj ine ... no co uz, ked mame so samy takych nejedlikov, co na to nevyzeraju. 🙂 🙂 🙂

traktor
31. máj 2010

na cibulke aj ja varim..ale tak cisto som neskusala...skusime zajtra?zatial nam vsetko chuti..jedine co nie ..zemiaky

zmurkaz
31. máj 2010

@nykyta ...neboj - my toho veľa nemáme ... by som ti to tu vedela veeeeľmi rýchlo napísať .... okrem zeleniny a nejakého ovocíčka papáme len kukuričné a ryžové šulce....aj to nie veľa a vždy (isté sú len obedy a večere )

nykyta
31. máj 2010

zmur anechce sa ti dobehnut aj k nam 😀 😀 aj kakavko ti spravim 😀 😀 😀

zmurkaz
31. máj 2010

@lucim no tie húseničky či ako .... také nafúknuté - bývajú aj solené ale my nesolené... neviem - ste to dávali deťom už strááááášne dávno 😅

zmurkaz
31. máj 2010

@nykyta ...no šak keď postrážiš tie moje dva nukleárne reaktory 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja sa tak odreagujem - 😕 😕 😕 😅 ...že upratujem 😕 😕 😕 😨 😀 😀 😀

nykyta
31. máj 2010

@zmurkaz chvalabozku,ze macik neni sam 😉 tak uz su dvaja 😀 😀 😀 a tie sulce su chrumky? 😀

lucim
31. máj 2010

nyky - a vy co papate? 😉 u nas skor nepapame, tak experimentujeme ... v tescu som objavila detsku sunku napr. a syr som dnes skusila klasicku tehlu, dovtedy detsky ...
samy, ja som len zartovala s tou cibulkou, ale vsak skus, u nas mu to tato dal len tak, ze sak na, ked si pytas, ty sa budes ksichtit ... a papal. 😝

lucim
31. máj 2010

aaaaa, kukuricne chrumky nesoleneeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
31. máj 2010

zmur zeby som to zvladla 😀 😀 ale v tom pripade to budu tri reaktory bo aj s tym mojim 😀 😀 😀 no neviem zasa tolko odvahy nemam 😀 😀 sak dojdi vykasleme sa na to a lahneme si na terasu do tej kosy 😀 😀 reaktory postrazia trhaci a my si uzijeme volna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pekna predstava,ale realita je ina 😀

lucim
31. máj 2010

zmur a zuzinka ti este nepapa masko ani zltko?

nykyta
31. máj 2010

lu mali sme obdobie,ze len v skle 😕 ale teraz fici na mojom kuchteni 😝 😝 klasikus zelenina a masko +ovocicko,ale ziadne syry,sunka,jogurty,masla,chleby a atd.ale po roku zacnem a hotovo,ale pomaly 😀 😀 😀

samayka
31. máj 2010

my sme skúšali aj melónik, ako majkas... pocmúlala - vyplula... hrušku - ktorú zbožňuje - pohryzie a rozomelie na kašu a povyplúva...

ďakujem opiciam, že nechali dostatok banánov aj pre nás.. inak neviem čo by jedla ...

zaba2707
31. máj 2010

dobry vecer bambulky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre