Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
8. jún 2010

poti sa?...ak je spoteny v dlhom a pritom odkryty, kludne daj aj kratke...ak nie...nechala by som lahke pyzamko, pripadne dupky...z dlhym rukavom...matko spava v dupkach z tesca..tie disney..alebo aj ine...co su z dlhymi nozkami aj ruckami...pretoze on je vecne odkopany..a pri dupkach mam istotu, ze mu netaha na chrbatik...

monr
8. jún 2010

miška spí v overale s dlhým rukávom, nezakrytá.
aj tu platí, že každé mimi je iné

klara_klara
8. jún 2010

monr no mala je zivotaschopna neda sa len tak 😉

klara_klara
8. jún 2010

@traktor traky ale pod dupky mu uz nic nedavas vsak? myslim tielko

monr
8. jún 2010

neviem koľko vypije, ani ma to netrápi, cucne si koľko treba, cez deň trošičku vodičky, toto som nikdy neriešila, že koľko vypije.

@traktor ty ma predbehneš, 😀 😀 😀

traktor
8. jún 2010

mon my hovor...moji maju spolocny len spanok / vsetci radi spia/....a potom uz nic...len meno 😀 😀 😀 😀

klara_klara
8. jún 2010

baby pracka doprala idem povesat...precitam si vas neskor...zatial papa

monr
8. jún 2010

@klara_klara pa

traky, veru, aj naše sú také, každá iná, ked porovnávam aká bola kika, je to úplne iné

traktor
8. jún 2010

mon 😀 😉 ...pod dupky uz nedavam nic...ja celkovo nerada babusim...nechceme mat predsa krehotinky co ked na nich fukne, hned budu chore...treba tak , akoby sme sa asi mi citili... 😉

monr
8. jún 2010

mám chuť na chleba vo vajíčku, ale niet doma chleba 😖

lucim
8. jún 2010

ahojte srdenka 🙂
len tak nakukujem,kym matko hra na klavesoch. 🙂
boli sme vonku a matko spal poobede 2 hodiny 20 !!!! s jednym docucom po hodine. som si aj ja potom pri nom trosku zdriemla.
opalovak mam od vlani, ja som ho vlani vlastne neotvorila, tak je novy, bioderna photoderm mineral 50+, uz som ho aj 2x natierala ... tiez mame hnede prsty na rukach a trosku tvaricku, chyta ho dobre po mne ... a vlani sa slnku dalo s dietatom vyhnut, teraz pri malych huncutoch to nepojde. vzdy mame na slnku silt. 😉
klarka uhlohydraty su aj v cestovinach napr, nemusi to byt chlebik, ked marecek nechce. 🙂

monr
8. jún 2010

@lucim ahooooj

lucim
8. jún 2010

ahoj mooooon, tak aj vy uz cupitate? gratulujem 😉
traky, matko je super v tom karovanom, a vy mate trrraktoooorrrr 😀 😀 😀 aj bazen je dobry 🙂

lucim
8. jún 2010

mon poslem ti chlieb mailom? 🙂

lucim
8. jún 2010

my teraz spavame v pyzamkach dvojdielnych, co uz aj nozicky maju bose, dlhy rukav ... neskor uvidim, uvazujem, ci mu na prikrytie nenavleciem tenku decku, ked zaspava, tak si drzi roztek paplona a usmieva sa tomu. 🙂

monr
8. jún 2010

@lucim ďakujem

pošli, nechce sa mi upiecť, aj tak mám radšej kúpený na vajíčkový

som sa zakuk na fb

monr
8. jún 2010

to musí byť zlaté

traktor
8. jún 2010

lucim ahoooj 😉 ..no mame traktor...ale uz taky....v zrelom veku 😀 ...po patkovi...skratka sme traktorikova rodina 😉

monr
8. jún 2010

lucim, to batikovanie v mikrovlnke, aká farba? hocjaká na textil? a tak na sucho to zapnúť?

traktor
8. jún 2010

mon beries mi otazku z ust.... 😉 ...aj ja som sa chcela opytat...to das do misky a na to len posypes farbu, ci namocis, ci ako?..a ako dlho je to v tej mikrovlnke...potom ked vyberies hned namacas do octu?...a potom?...marnost...sak šicko chcem znac... 😀

monr
8. jún 2010

odpoved prečítam neskôr, musím urobiť krupicu pre kiku, a ked dojde mm aj jemu.
zatim 😀

asparaguska
8. jún 2010

Ahojte..
Gratulka, spoluoslávenčekom..., chodiacim detičkám a veľa kondičky ich mamičkám...😉

Včera sme boli na poradni máme 8,6kg a nejakých 75 alebo 77 cm(asi toto), nepamätám sa, lebo práve vtedy doka zahlásila, že dnes budeme očkovať Denku a mne vytuhol procesor... Po očkovaní celkom fajn, trošičku jej opuchla nožička.., ale spinkala celkom dobre. Ale, fasli sme, že nepriberá.. bléé a čo mám robiť, keď nechce papať... (chce ale len jablko s piškótou) ostatné poďobká a už beží preč. Sme sa smiali, že je ako dôchodca, tiež sa všade ponáhľa.

inneska
8. jún 2010

kukuč 🙂

som dnes bola u kaderníčky po 20 mesiacoch 😀 tak mám to kúsok kratšie, ale aspoň vyzerám k svetu 😀 a kúpila som si tričko, ktoré mi je malé 😠 som ho len tak odoka pozrela a som v ňom ako jalítko 😀 tak nič..no 😒

a sme mi zobrali otázku na dnes, že v čom spávajú babuliatka 😀 takže erik spí tak ako aj vaše..overal dlhý a odokrytý...lebo ked ho prikryjem, tak sa potom nemôže otočiť a na to sa zobudí..preto neprikrývam 😎

@traktor malý je bomobastický 😵 takže ste sa už člapkali...som sa chcela pýtať, že či už dakto vonku kúpal..asi aj my už napustíme bazénik..tak a zodpovedaná moja otázka č.2 na dnes 😀
@asparaguska fajne miery máte 🙂 ani mi moc nepapáme...až teraz zase sa rozpapáva..ked zje jogurt, tak som happy, že kolko zjedol...ale zase máme fajnú váhu, je nás dosť(12,3kg) sa divím, že kde to nabral pri jeho stravovacích návykoch 😅
@ani3012 no som zvedavko na fotooo, tak hladaj dievča hladaj ten kábel 😀
@monr...supiš, že chodíte...vidíš, ešte ste nás obehli v chodení..erik je lenivý na toto...nespraví krok ani za svet 😀

a viac neviem, na čo som chcela reagovať..idem sa napapať, potom ešte raz čitnem, ak som na niečo zabudla...

lucim
8. jún 2010

Tak uz sme okupkani, nacucani, deka v obliecke navlecena, matulo spinka. 🙂

batikovanie v mikrovlnke - tricko alebo to nieco namocis, das gumicky alebo stipce alebo snurky, ako chces mat vzor. posypes farbou na textil, taka obycajna, co predavaju v drogerkach. ja som to na trickach este trosku rozotierala stetcom. strcis do igelitoveho sacku, zaviazes. sup do mikrovlnky, co ja viem, na 3-5 minut ... opatrne vyberies, vrele! strcis do vedierka s octovou vodou, vyplachas, vysusis, vyzehlis, hotovo. 🙂 pozor, farby chytia intenzivnejsie, ako keby sa normalne rozpustali vo vode a aj tam, kde neboli nasypane, sa to zafarbi na svetly odtien. co este ? 😉

Ahoj aspar, krasna modelkovska vaha, ockovanie mate aj vy za sebou, zelam, nech je bez teplotky. 😉

monr
8. jún 2010

@inneska ale si sa rozpísala 😀 😀 😀 😀

tak nakoniec nebola krupica, ale kúsok kuracinky, kečup, hrášok s mrkvou, hríbiky a kečup. a buchla som to na cestoviny, mňam, som sa prežrala.

monr
8. jún 2010

@lucim perfektný popis, niečo vyskúšam iste, musím nejaké oblečko nájsť, čo zneužijem.

monr
8. jún 2010

naše šidlo ešte behá po obývačke, idem zarobiť mliečko a pokúsiť sa uspať.

lucim
8. jún 2010

inn zase ti zelam dobru chut ... a ericko si nabral zasoby predtym, ked papal, aby mal z coho cerpat energiu, ked teraz drzi post. 🙂 😉
my bazenik tiez napustime,.ale este je ta trava na zahrade krehucka, dnes sme ju s matkom skumali, este jej dame sancu podrast a spevniet, kym ju matko bude osklbkavat a bude na nej bazen a stan. 🙂 .

lucim
8. jún 2010

mon a bud si zvyknuta robit v rukaviciach, alebo budes tyzden vymyvat farbu z prstov, ako ja. 😀

lucim
8. jún 2010

mon a tebe dobru po chuti. 😝 ja som dnes varila fazulovu polievku na kyslo, rybie prsty so zemiaky a salat s cinskej kapusty. a kedze je teplo, dost toho ostalo, ale matko kostoval polievku, zemiaky , kusocek kapusty, kusok ryby bez prezlov, aj nektarinu kostoval, a par chrumiek. lepsie ako nic. 🙂 jo a ma genialny sposob, ako papa ceresne ... rozkusne na polku, duzinu v dvoch dieloch vypluje a spokojne si cucka kôstku na stopke. 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre