Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
8. jún 2010

@lucim rukavice tie tenučké mi nerobia problém, som na jednej ruke používala pol roka, keď som mala tú triesku pod nechtom, tak kým mi nenarástol celý nový nechtík, rukavica bola pri použití vody na ruke stále.
ešte mám zásoby doma, tak môžem sa realizovať. a tuším aj olivová farba je doma, len čo nafarbiť. návod je super, už mi chýba len realizácia

a krpaňa ani záber do postele, ešte ju asi nechám pár minútiek a potom sa už nedám zlomiť 😀

monr
8. jún 2010

čo tie deti nevymyslia? že kôstka? zlatunký

traktor
8. jún 2010

inka...tak tricko a male?..asi sa ta nepoznalo tak sa zlaklo....neva, vsak raz pride doba ked aj trickam budu na nete pustat konika 😀 😀 ...bazenik mame, vsak dnes bolo tak teplo, ze aj moje sadielko sa menilo na skvarecky...ale dala som ho len na balkon...sak kto by behal tolko hore, dole po schodoch 😉 ...lucimka, perfis si to vysvetlila aj JA som to pochopila...kupime farbu a vyskusame...a kedze u nas kabel nema nohy tak aj odfotime.....aspi...co sa dokyne nepaci, sak ma dobru vahu...videla som ju aj nazivo , sak je taka akurat, aka ma byt... 😉

monr
8. jún 2010

balkón, keby som chcela všetky haraburdy vhádzať, tak by som zaplnila kontajner, muž si tam naukladal veci, ledva tam viem šaty vešať, ale už dlho sa chystám to vyhodiť, ale čo zatiaľ s miškou? tiež plány, minimini bazénik, stolička alebo lehátko. ach jaj, snívajte s nami.

inneska
8. jún 2010

@lucim lucka, môžem v poho dávať erikovi sinupret?? je tam aj pre dojčatá, tak asi hej..alebo čo je dobré od kašlu?? neviem, či neni naša účasť v PN ohrozená..eričko kašle a dosť na môj vkus ☹ nech by sme nenakazili ostatných..

lucim
8. jún 2010

matko mi zaplakal , som ho bola tisit ....
inn ano, mozes, aj ja som davala. boli ste u doktorky stym kaslom? ci este nie?
a male veci sa u mna volaju motivacka. 😀

inneska
8. jún 2010

@lucim ešte sme u dr neboli...začal včera poobede..skúsim dávať ten sirup a uvidíme, ak sa nezlepší, tak dr to istí..do nošteka dávam nasivin...

aj teraz ho drhne chúdatko ☹ zo spánku...a ledvo dýcha noštekom...ale odsávačkou nič nedostanem 😒 teraz ked je teplo, tak ochorieme 😖

lucim
8. jún 2010

inn tie hlieny by mohli stekutiet po tom sinuprete aj v nosteku a bude to lepsie. ale je to smola, ze takto na teplo pride takato otrava, ale nie je to vynimocne. 😒

traktor
8. jún 2010

zrnikovci sa ozvali 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mozte im nechat odkaz 😉

inneska
8. jún 2010

práve sa stalo ivka...napísala som 😵 😵

traktor
8. jún 2010

jaj to je super, ze uz skusa sam dychat...taaaaakto mu drzime palce a aj lenke, ...nech su v poriadku obaja 😵 😵 😵 😵

blani2
8. jún 2010

Ahojte 😉 Zrníkovci jsou úúúžasní. Všechno dobře dopadne 😵 😵 😵

lucim
8. jún 2010

*******************************************************************************************************

°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kde: Novy aupark PIESTANY, potom presun na KUPELNY OSTROV
presnejsie: priv vlaciku pre deturence, alebo v dobrej blizkej kaviarni.
kedy: cca 13:30 kava po dopiti a zaplateni v pripade dobreho pocasia (uz objednane) - presun na travnatu plochu na kupelnom ostrove.
podmienka ucasti: hlasovanie v parlam.volbach 2010

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
jajona + Matúško + ocino (ten nás musí doviezť) sľubujeme na 90 %
Ani3012 a spol.s.r.o.
alexarisko + Lilien

dalsi ucastnici vitani.
program volny
dobru naladu pribalit.

*************************************************************************************************************
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

traktor
8. jún 2010

jasne , ze dopadne...matko je silak ..julovciatko...nas velky bojovnik 😵 😵 😵

lucim
8. jún 2010

som lovila tu tabulku, uz sa to blizi ....

...idem im aj ja napisat, uz to mam chvilku otvorene a citkam vas tam. a uz som si aj poplakala, pocmukala mojho synacika a moc im drzim palce.

traktor
8. jún 2010

a nykyta vaspozdravuje, len macko plackal, tak si isla s nim lahnut...snad jej to zajtra vyjde...a dobehne tu, v tesnom zavese s trhacmi 😀 😉

blani2
8. jún 2010

tady par fotos jak to letí a jací už jsme chlapáci

lucim
8. jún 2010

blani jeeee, to je slniecko, uz som vam nakukovala na fotecky na FB, krasni ste vsetci. 🙂

traktor
8. jún 2010

krasny, velky fesak 😉

lucim
8. jún 2010

@nykyta mackovi zelame rychlo vyliezejuce zubaky, nech netrapia a nech si maminka oddychne .. aj na konovi. 😉

blani2
8. jún 2010

Ahojky Lucimka, děkuji 😵 Matýsek má frajérskou šiltovku, je taky zlatínko 😵

Bambulky, stejně je to super, jak tu fungujeme. Jsme propojené přes všechny mediální sítě, telepaticky a hlavně srdcem. Neuvěřitelné 😵 😵 😵

lucim
8. jún 2010

traky a co u vas? uz ti standardne cela rodinka spi? a mm sa uz citi lepsie?

blani2
8. jún 2010

Traky, Lu mi vzala odpověď z úst 🙂 co mm?

traktor
8. jún 2010

lucim u nas uz vsetko chrape 😉 ...len mamicka tuka a tuka 😀 ...a mm uz lepsie, velmi mu pomohli tie injekcie a obstreky + prikladanie tepleho... 😉

lucim
8. jún 2010

blani, ano, je to fakt uzasne, ako sme pospajani 🙂 🙂 🙂 ako teraz travite dni? tiez prechadzky , slniecko? 🙂
inak k telepatii- dnes sme si so samy pisali - a ja nechapem - nase deti spali obe v rovnakom case 2hod 20 a obe sa po hodine docucli a my obe sme po docuce zdriemli s nimi. no skuste toto niekto naplanovat. 😀 😕 😅

blani2
8. jún 2010

A ještě reaguji na Ven.. včera jsem odpadla a jak ji znám, tak ona bude poctivě dočítávat 🙂 Že jo??? 😀 To je supr, že se sraz vydařil. Doufám, že babči hodí fotky. Lucku-m jsem tady dlouho neviděla. Ale je možné, že jsme se minuly. Nestíhám vše dočítat.

lucim
8. jún 2010

traky, prikladas sa na manzela, ze mu to tak zabera? 😉

lucim
8. jún 2010

kocicky ja teraz flakam doplnanie fotiek, ale objavila som v mm mobile, ze on minuly tyzden fotil, tak fotecky budu, a aj v tej siltovke spravim, ked pride. 😉

traktor
8. jún 2010

lucim, ze vahas...ja davam vela tepla 😀 😀 😀 ...a inak super,ake sme tu uz vsetky prepojene...jedna napise, hned za nou druha ...a vsetko na seba nadvezuje...mame rovnake myslienky...ze stara dobra velka rodina 😀 😉 😵

traktor
8. jún 2010

sak lucim to sa mi paci.....fotecky musia byt 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre