Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
10. jún 2010

zeny zenyyyyyyyyyyyy

alexarisko
10. jún 2010

nebola tu moja zena?

ani3012
10. jún 2010

ahojte mamuľky ! 😵
tak už som poslala Matejkovi nejaké korunky ,už prišla výplata 😀 a kedže mi chodia IPčka,že koľko posielam,tak to napíšem sem.
Poslala som 20 eur, ďalšie maminky posielali 10 eur a aj 30 eur.
Takže každý podľa svojích možností,hej 😉

Evička konečne zaspala,počítam,že tie zubiská začnú robiť neplechu 😝 Chorá zatiaľ nieje,ale mäňa nejako bolí na hrudníku a to som sa divila dnes ráno,že @jennna s troma n 😀 😉 ,má zápal priedušiek 😝

idem pozerať Markízu -Parlamentné voľby 2010 vraj nejaká zábava bude 😀
Dobrú noc ! 🙂

lucim
10. jún 2010

*******************************************************************************

°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kde: Novy aupark PIESTANY, potom presun na KUPELNY OSTROV
presnejsie: pri vlaciku pre deturence, alebo v dobrej blizkej kaviarni.
kedy: cca 13:30 kava po dopiti a zaplateni v pripade dobreho pocasia (uz objednane) - presun na travnatu plochu na kupelnom ostrove.
podmienka ucasti: hlasovanie v parlam.volbach 2010

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
jajona + Matúško + ocino (ten nás musí doviezť) sľubujeme na 90 %
Ani3012 a spol.s.r.o.
alexarisko + Lilien

dalsi ucastnici vitani.
program volny
dobru naladu pribalit.

****************************************************************************************
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

lucim
10. jún 2010

cau aleeeex, cmuk, zenu si tu esce nemala, pride? 😉
ani neeee, nebol sa, evinke fuuuu, aj tebe .. uz aj u nas sa preplo na volby. 😉
majka, snad su to len tie potnicky a najdete si nejaky sposob, ako sa im branit ... co sme davali vlani? ochrannu vrstvu sudokremu?
my ich mame teraz na brade.

nykyta
10. jún 2010

no tak sme dve vyflusnute 😀 😀 ale tebe aspon zaspal skor,ale tento huncut sa tu tralalakal az do 21.15 🙄 🙄 a zachvilu bude zas hore tak ja uz neviem asi si slahnem redbul do zily 😀 😀 😀 ale co uz sak nejako to zvladneme,ze 😀 😀 😀

lucim
10. jún 2010

este k stretku - aupark v PN by mal byt rovno rovno... mal by byt znaceny na tabvuliach, nie? 😉

nykyta
10. jún 2010

ale kolko naaas je 😀 😀 no este dostavit sa v plnom pocte a v pn vypukne chaos 😀 😀

majkas
10. jún 2010

@lucim diky, a ten aupark je niekde v centre?

traktor
10. jún 2010

bola som vydolovat ventilator...fuj to je dusno...divne...ale chcem dazd...taky jemny, prijemny, nocny

alexarisko
10. jún 2010

Dnesna aktualna aby ste sa zasmiali, zena mi sem nema dojst, len tak kukam ci ju niekde neobjavim

majkas
10. jún 2010

luci si bola rychlejsia 🙂

nykyta
10. jún 2010

@majkas hned na zaciatku mesta je aupark 😉 ci na konci 😀 😀 ako sa to vezme 😀 ale je hned viditelny 😀 😀 no a ked vsetko dobre dopadne doma tak ja budem parkovat na mestskom parkovisku 😀 v auparku je to o hubu 😀

majkas
10. jún 2010

@alexarisko perfiiidzo 😀

raona
10. jún 2010

ahojte som tu na skok, vidim ze stretko sa riesi

tu je mapa ak idete autom
http://www.aupark.sk/piestany/uvod/kde-nas-najd...

a tu ak chcete ist na peso alebo MHD
http://www.aupark.sk/piestany/uvod/kde-nas-najd...

nykyta
10. jún 2010

@alexarisko tak to je podarena fotos 😀 😀 😀

raona
10. jún 2010

@majkas

Aupark je situovaný v srdci Piešťan, v tesnej blízkosti pešej zóny a historického centra, neďaleko kúpeľného ostrova. Na západnej strane je lemovaný miestnou prístupovou komunikáciou Hviezdoslavova ulica, z východnej strany zbernou komunikáciou Nitrianska ulica, severnú časť komunikačne napája miestna prístupová komunikácia Teplická ulica a južnú Hviezdoslavova ulica. Vďaka svojej lokalite ponúka vynikajúcu dostupnosť pešo alebo dopravnými prostriedkami napojením na pešiu zónu, Nitriansku ulicu a sieť liniek MHD.
V pešej vzdialenosti sa nachádzajú vlaková a autobusová stanica, čo spolu s napojením na hlavný cestný ťah, diaľnicu a letisko vytvára ideálnu dostupnosť aj pre návštevníkov, ktorí prichádzajú zo zahraničia a iných lokalít na Slovensku.

😉 😉 😉

nykyta
10. jún 2010

@raona a tusim mas novu foteckuuuu 😎 hezka 😎 😎

raona
10. jún 2010

este otazka, stretko je za kazdeho pocasia????

raona
10. jún 2010

@nykyta dik, ano dneska som menila fotos, aj v albume.. bo to uz boli staaareeee fotky.. tuto mam aj na FB 😀

nykyta
10. jún 2010

@raona ako si to perfektne napisala 😉 😉 mas jednicku s hvizdickami 😵 😵 😵 😵

lucim
10. jún 2010

juj traky este ze pripominas .. co ak bude kvapkat, idem po pradlo vonku ... hned som pri vas pusky
alex uz som videlaaaaa, papulka na trone, jeeee 🙂
jarka, super linky ... pojde niekto aj peso??? 😉 ano, inn 😉 😉 😉

alexarisko
10. jún 2010

dakujeme 🙂

@nykyta my uz to mame nacvicene to fotenie, ze baby? 😀 uz v bruchu bola mala modelka, teda mama sa modelkovala tak ona musela nutene taky 🙂 ale ti poviem, tu tvoju pohodicku pri bazene, fuuuu, by som brala hned seckymi desiatimi, de to mate taky pekny bazenik?

raona
10. jún 2010

@nykyta vdaka, ALE cestne priznavam, ja som to nepisala to je na stranke Auparku 😀 😀 😀 😀 len som to skopcila 😀 😀

nykyta
10. jún 2010

@raona sak hej pojde sa na kafco 😝 😝 😝 ciii? 😀 😀 aj tak si mi to slubila,ze? 😀 😀 😀 😀

raona
10. jún 2010

@lucim nooo vyzera ze ja pojdem na peso, mame auto v oprave 😉 😉

nykyta
10. jún 2010

@alexarisko doooma 😀 😀 😀

battole
10. jún 2010

bry vecer kocenky 🙂)))

chcem sa spytat, ze davno som tu nevidela reilly,.....chodim sem?

raona
10. jún 2010

@nykyta jj jasnacka.. ja som sa len tak spytala, ci za kazdeho pocasia.. ja pojdem, som Tebe slubila, sebe som slubila, malej som slubila a potrebujem vypadnut z domu 😉 😀

nykyta
10. jún 2010

@alexarisko ale bez srandy bazen a bazenik sa nachadzaju nedaleko kupaliska slnava 😀 😀 byvaleho 😀 v banke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre