Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
25. jún 2010

@zmurkaz Zuzi, chcem sa len spytat, nevies mi poradit kde v TT nastreluju nausnice malym detickam rocnym?? Kamoska ma rocnu dcerku, chcela by jej dat nastrelit nausnicky, ale vraj tak malym detom to v TT nerobia, je to mozne??

raona
25. jún 2010

@nykyta cafko, zijes?? kam chodite plavat??

raona
25. jún 2010

zas ste sa mi vsetky schovali, prave ked moje dieta konecne spi, sme boli hore od siestej a teraz uz dobru hodku taha spanok 😉 😉 😉 tak som zatial upratala, umyla dlazku, robim si cestoviny, a tak troska lebedim.. zajtra ideme na oslavu, tak budem mat pokoj, nemusim upratovat, nemusim varit zajtra 😀 😀 😀 😀 jjjuuuj sa tesim, len nech je krasne slniecko...
a inak mame uz tri zuby.. 😀 😎

a este sa opytam ked sem pridete niektora, s cim davate papat dietkam cestoviny?? s niecim alebo len take hole??

ani3012
25. jún 2010

@raona ahooooj !
Ja som teraz prišla k PC,že nakuknem či sa tu niekto ukázal 🙂

@zmurkaz absencia ti je ospravedlnená. 🙂 😉 a už to dostala aj Zuzka ? Tereba si povedať,že len pár dní a už budete mať do konca života po tom. Ja som tiež rada,že majú obaja po kiahňach a to som ich zháňala pre Patrika už od 1 roka. 😀

raona
25. jún 2010

ahooj ani

raona
25. jún 2010

akurat som bola utisit suseda.. tu vyhukuje pod vplyvom alkoholu rovno pred nasim domom, bo musi vysvetlit dalsej susede vztahy v jeho rodine.. tak vyvreskuje po ulici a netrapi ho, ze mi mala spi na terase.. zabit ho je malo.. take mam nanho nervy.. ale skludnila som ho 😎 😀

anavi85
25. jún 2010

ahojte, dnes trochu neskoro, ale sme mali dost vycerpavajuce doobedie, no a Aduska som normale ustvala a uz mi hodinku spinka 😉

ani3012
25. jún 2010

taký sused poteší 😀 mne má prísť o chvíľku svokra,tak idem porobiť trošku poriadok,lebo od rána som nebola doma a čo som prišla,tak som pri PC a treba aj poštu vybaviť

raona
25. jún 2010

akoze ked sa napije, tak potom robi poriadky s celou jeho rodinou, byvaju sice dva domy od nas, ale pocut ho je nadaleko.. kreten jeden.. a dneska si zaumienil, ze bude hucat pred nami 😀 😀 😀 ale uz skrotol chvalabohu a mala spi dalej 😉

anavi85
25. jún 2010

@raona no to ti nezavidim, my mame nastastie len babicky vo vyssom veku dochodku, cize je to super...ale ked sa tej jednaj stretnu deti, no je potom hadka o dom, neskutocne ako sa pred este zivou mamou, tak mozu hadat za majetok ☹

ani3012
25. jún 2010

ale že si dá ešte povedať.Som tiež rada,že malá spinká,lebo je to des.A ja som si navyše ešte čítala do 12 hod.knihu.Tak mi treba Mám spať,keď malá spí,nie? Chcela som si s ňou ľahnúť teraz po obede,ale má prísť druhá mama,tak je dospané

@anavi85 vidím,že aj vy to máte doma veselé 😝

nykyta
25. jún 2010

@raona ajoj 🙂 zijem,ale nemam na nic cas ☹ teraz macik upratuje dvdcka tak narychlo mozem pisat cosi 😀 😀 a sak ja sem tam napisem,ale asi ma nikto okrem par babuliek necita ☹ ☹ bo ked napisem tak nikto si ma tu nevsima ☹ keby som mala viac casu tak si tu velmi rada pokecam,ale neda sa mi ☹ ale co uz ☹ sak raz pridem 😀 😀 😀 pozdravujem vsetky kocky a musim uz ficat 😀 😀 macik vola 😀 😀 papa

anavi85
25. jún 2010

@ani3012 no a ako vychadzas so svokrou? vsetko ok? niekedy by som svokru prijala 😀

traktor
25. jún 2010

@nykyta ja si ta vsimaaaaaaaaaam..len zas sa mi džubka pc...nebviem co to zas len kon 😠
@raona cestovinky mozes rozne, podla toho co uz vsetko papate, bud ciste len z masielkom, alebo zo syrom, z mäskom...z omackami..

traktor
25. jún 2010

@anavi85 ja mam svokru naviac..nechces?..poslem ti ju aj hned 😀 😀

raona
25. jún 2010

@nykyta ja tiez nestiham sem vela chodit a ked pridem, tiez mam vacsinou to stastie ze tu nikoho nie je 😉 😉 aa nestiham ani docitavat vsetko, max. kuknem dve tri stranky dozadu a to je vsetko.. no a uz sa mi aj dieta zobudilo, tak zas ide kolotoc a to som este kupelku chcela umyt.. no mam smolu, a kavu vypijem zas studenu 😀 😀

@traktor syr som nedavala este, ja ho tiez akosi nemusim, ale mozem skusit 😉 a omacky ake k tomu robievas??

anavi85
25. jún 2010

@traktor 😀 , ako to zvladas? to ti dve nestacili, to si chcela mat jednu nahradnu 😀

majkas
25. jún 2010

ahojte, gratulka dnesnym oslavencekom 🙂

@lucia32 Naty ma peknu vahu, o pol kila viac ako my a vysku maju rovnaku 🙂

@nykyta ja ta tiez citam, len asi sme na tom rovnako, lebo ked sem ja dojdem mimo vecera co sa u nas posledne dnivobec neda tak tu tiez skoro nikto neni
vid vcera, no ale hadam mi niekto teraz odpovie k tym smotanovym tortam ,
mozem smotanu s cukrom vymiesat mixerom? nezgrcne sa to?
a ake mnozstvo cukru ste davali? kolko smotan sa spotrebuje na jednu tortu v klasicke okruhlej forme?

@traktor pliiiis,aspon ty mi napis,skusena cukrarka

raona
25. jún 2010

@majkas ahoj maji.. no ja nie som cukrarka, ale ja som to miesala len tak rucne, takou metlickou a bolo... 😉 a myslis, zeby sa to mohlo zgrcnut??

majkas
25. jún 2010

my sme vcera zaspali az o 23.15 , rano sme lezali v posteli do 9, aj ked od tej 7 sa o spani neda f´hovorit lebo to sa furt mrvila a pretacala a pod. a teraz od stvrt na 12 spinka,
ja som navarila obedik pre nas - zemiaky na kyslo a pre Tami idem robit prvykrat granadir tak som zvedava ci to spapa. aj ked cibulky tam ma len tak malicko pripravenej 🙂

majkas
25. jún 2010

@raona neviem sak preto sa pytam jak ste to robili, sa mi zda ze ked to spravim mixerom tak sa skor ten cukor rozpusti

anavi85
25. jún 2010

@majkas ak das kyslu smozanu s cukrom, tak sa ti urcite nic nestane, ja davam 2-3 smotany podla toho aku mas vysoku formu...este do smotany davam dajake ovocie...no a cukru davam podla chuti, ako ju chcete mat sladku, alebo mozes dat aj trosku vanil cukru

majkas
25. jún 2010

@anavi85 ivka dik za rady, tak budem mixovat. ideme poobede na nakup, nech viem kolko mam kupit a v nedelu to chcem robit aby stuhla do pondelka na oslavu
a este sa ta opytama, ked robis krem z zanilkoveho pudingu alebo zlateho klasu, tak asi kolko mlieka na jeden zlaty klas treba dat aby nebol ani velmi riedky ani velmi husty ked sa uvari?

majkas
25. jún 2010

tak uz mam princeznu hore, idem za nou, papa

monr
25. jún 2010

@nykyta nie že by si ťa nik nevšímal, neboj, myslíme na teba

ja teiž málo prispievam

@majkas ja v miske zmiešam jednu kys. smotanu s jedným vanilkovým cukrom, len lyžicou, a do toho ovocie, alebo kakao, takto spravím 3x. a mám tri vrstvy, 2 ovocné a jednu s kakaom.

monr
25. jún 2010

a už utekám aj ja, dať malej obedík, a asi trošku von.

samayka
25. jún 2010

@majkas - my robíme tortičku smotanovú už v sobotu 🙂)) na nedelu 🙂)))
až mám slzy v očiach keď si spomeniem ako sme pred rokom na tej antolskej bojovali... aké boli horúčavy a tebe chúďa ako bolo strašne zle, a tá hysterka čo s vami na izbe bola... jooooj... ako včera keby to bolo a už ideme oslavovať narodeniny...

anavi85
25. jún 2010

@majkas no ked robim doma tak z klasu, je to neutralna chut, ale ak chces vanilkovy krem, tak rovno mozes z vanil pudingu, ale aj tak by som radsej do neho dala este vanil cukor...
no a robim to podla navodu, tak ako je na balicku...ale ja robim vzdy husty, teda na kremy (cize pol litra na sacik)

samayka
25. jún 2010

no a poteším vás, teplotky v noci odišli a dnes funguje ako na baterky - duracelky podotýkam... boli sme s mojou mamík na nákupoch. sýkorka stála v košíku a vykrikovala na celý obchod a babka si skoro cvrkla z nej...

lucim
25. jún 2010

kuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre