Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
25. jún 2010

piri, aj mne sa pozdava to druhe viac, mozete to hned pouzivat na vozenie, kedze to ma tu ohradku aj tyc. 🙂

majkas
25. jún 2010

dakujem babulky za luty luty, uz som si aj porevala a lucka presne tak co uz narobim, musim sa s tym zmierit. len sa bojim aby to Tami po mne nezdedila... 😒

lucim
25. jún 2010

majka zatial neboj, ma polku genetickej vybavy po tatikovi. 😉

traktor
25. jún 2010

@lucim 😀 veru lucimka trojkolky..len som na nu zabudla, kedze furt prsi..
@majkas 😒 juj moja, to je mi luto..
@pirinka pirinka udrzi to ..vsak my sme tu tortu mali poriadne dlho vonku a ostale cela..teda matko z nej vyjedal piskotky ale zaklad ostal...ono pokial mate tu formu co sa da zboku odopnut tak je to super 😉
@gabrielkabj tak ste v zubkoch lepsi...my aspon kratsie o 2 zubky cistime 😀

majkas
25. jún 2010

piri mne sa paci viac ten konik ale to auticko ci motorka sa mi zda praktickejsie 🙂

traktor
25. jún 2010

@majkas neboj tami to nezdedi..a nemysli hned na zle..bude dobre..aspon vies na com si 😉

traktor
25. jún 2010

@pirinka jednoznacne som za to druhe..a nie pre toho macka 😀 ..ale preto , ze podobne mame a je to perfektne 😉

lucim
25. jún 2010

k tym hrackam este - dnes tu boli kamosi a dosli dalsimi napadmi na hracky, chcu nam postupne zaplavit dom detskym naradim, vrtackami a kladivami a k tomu este do zbierky hudobnych nastrojov bubny, rumbagule, tamburiny , rapkace. 😀 😀 😀 jajaaaj. este ze nemame za stenou susedov. 🙂

traktor
25. jún 2010

mame take..a je k tomu ta ohradka aj ta tyc vodiaca 😉

traktor
25. jún 2010

@lucim naradie bud rada...to je pre chalanov perfektne..mame po patkovi a tiez je to kazdy den pouzivane..a to mame len to obycko z tesca a uplne staci 😉

traktor
25. jún 2010

@lucim a bubny..no ked tata bubnuje musi aj tvoj matko 😀

lucim
25. jún 2010

traky, len bohuzial to naradie nikto nedoniesol, takze mozno na .... az na vianoce? 😲

traktor
25. jún 2010

@lucim tak nebudes mat problem z darcekom 😉

lucim
25. jún 2010

jaj uz je skoro zajtra? idem si umyt flasky a zohriat vodu do termosky ....

pirinka
25. jún 2010

@lucim my kupovali synovci dětský ponk s nářadím a jak se s ním vyřádil 😀 ...jen pak začal kladívkem bušit i mimo vyhrazený prostor a všechno chtěl opravovat 😀

majkas; mě se taky líbí ten koník, ale to autíčko vypadá i skladněji 😀

ještě jsem našla tohle http://www.bejby.net/baby-net/eshop/2-1-Hracky-...
to jsou pálky co 😅 😔 ?

traky přiznej barvu...je tam medvídek pů, tak nic jiného koupit nemůžu 😀

pirinka
25. jún 2010

fíha, půlnoc se fakt blíží. Budu muset do hajan. Na dnešek jsem spala asi necelých 5 hodin, tak doufám, že dneska to bude lepší. Jen sousedi mají ještě poledne a vyhrávají 😠

traktor
25. jún 2010

no bambulky idem do sprchy..vsak o chvilku novy den 😉 ..tak vam prajem dobru noc a sladke tortickove snicky 🙂 😵

majkas
25. jún 2010

som sa zakukala na bazari, toto sa mi zda celkom fajn na doma na jesen co poviete?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8911092&tab=0
ak tu teda este niekto je 🙂

traktor
25. jún 2010

@pirinka 😀 😀 😀 ..nie vazne je to preto , ze podobne mame doma a sme velmi spokojny..aj lu teda jej natalka ma take iste..a co budem hovorit..ma to ohradku a nie tietraky..mne to pride lepsie.. 😉 ..a uz tu nie soooooooom 🙂 😵

majkas
25. jún 2010

a k tej mojej celiakii, ja som ako decko uz bola na bezlepkovej, tak viem co to asi obnasa ale to sa o mna niekto staral teda mamka konkretne, takze ja si len pamatam ze toto nemozes a ani toto a tak. no a teraz sa budem musiet starat sama o seba a varit na dvakrat a tak... ach jaj

majkas
25. jún 2010

idem aj ja do postele, sak uz je vlastne zajtra 🙂 dobru nocku vsetkym

lucim
25. jún 2010

majka bude to len o zvyku ... mozes si o tom pokecat aj so @zmurkaz, urcite ti rada poradi ... a potom to uz budes varit automaticky. budem drzat palceky a mozes nam tu kludne rozpravat, ako sa ti dari.
no, aj ja uz idem, pa paaaa princezne

pirinka
25. jún 2010

@majkas věcičky vypadají dobře, určitě se budou hodit 😉
s tu dietou je to blbý ☹ . Ale třeba až se do toho dostaneš a začneš vařit pro sebe, tak manžel s tebou bude držet basu a bude jíst to co ty, když mu bude chutnat 😉

jo, ještě jsem našla tohle 😀
http://www.bejby.net/baby-net/eshop/2-1-Hracky-...

ale teď už taky jdu hají

pirinka
25. jún 2010

dobrou noc maminečky 🙂

lucim
26. jún 2010

dobre ranko, my ideme dnes do zoo 🙂
blani, ku vaaaaaaaaaaaam. 😉 skoda ze ste chorucki, radi by sme vas videli. 😕 😉
ideme si pozriet leva -- vauuuuuuu vrrrrrrrr 🙂

lucia32
26. jún 2010

Ránko...u nás prší, zamračené a mňa bolí hrdlo ale fest 😝 mutujem ako pubertiak 😅
Soplíky u malej stále pretrvávajú, ale zubček sa pchá, len dnes mi nechcela ani za svet ukázať ako sme postúpili 😝 , dúfam, že ako Slovensko do 8 finále 😀
Idem čiti, čiti, keď už musím byť v práci 🙄

lucia32
26. jún 2010

@lucim jééé, to budete mať zážitok 😉 , my keď bude pekné počko, tak cez leto možno ZOO v KE 😉 Dúfam, že vám výjde počko a vy si to užijete 🙂

lucim
26. jún 2010

lu jeeejda, cmulkaj nieco, nech mmas zase hlasok ako spevacka 😉
tu je pekne, len trochu povieva, 17°C, tak co budeme doma... na bazen to nie je, ale na vylet to bude. pojdeme az v case spanku. nech sa matulik vyspi v aute.

lucim
26. jún 2010

lu natynke nech uz ten zubik vylezie, mne sa uz peknych par dni nepodarilo pokukat matkovu ustnu dutinu. 😉

lucia32
26. jún 2010

@anavi85 waw to sú akčné fotky...nebezpečné pozy 😅
@traktor no suprový je Maťušo s tým lízatkom 😀
@blani2 Kubíkovi moc držím päste, nech je čím skôr zdravučký, práve prechádzam niečím podobným a je to nepríjemné a nieto ešte pre babuško 😉 Posielam cmučka
@lucim ďakujeme za gratulku i za boču 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre