Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
26. jún 2010

ak sa odmlčím,tak prišiel mm ,hej ? 🙂 😉

traktor
26. jún 2010

@lusia_99 ...aj s chlapom si strngneme ked treba 😀

lusia_99
26. jún 2010

@nykyta neboj bude dobre tam mu pomozu rychlo a budes kludnejsia a ty aj mackovi bude lepsie 😉 my sme si odlezali s Miskom tyzden v nemocke pre zapal pluc tam som bola aspon kludnejsia ze pomoc je po ruke,,,doma by som sa zblaznila

lusia_99
26. jún 2010

@ani3012 tak mu pre istotu tiez nalej jedneho uz dopredu aby ta potom nezdrziaval :D

ani3012
26. jún 2010

baby má niekto z vás tu vec na výrobu minerálky ?

ani3012
26. jún 2010

http://cookdesign.sk/online-obchod?page=shop.br... toto som myslela,že či je to dobré. Doma vypijeme kvantum vody

ani3012
26. jún 2010

už to leze....tak dobrú noc 😵

traktor
26. jún 2010

ani my mame taku tu flasu co na bombicky a to je super..ak toto myslis...to ci si dala ty je uz asi modernejsie..ci ine?...

lusia_99
26. jún 2010

babulky moje som si s vami skvele pokecala,,,,aj virtualne pocucala 😀 a uz idem haji...Misko sa rano o siestej zacne škerit z postielky ...taky je rozkosny som ho vcera zase prebehla s masinkou 😀

lucim
26. jún 2010

.. som supala fotky aj na FB ... inak dakujeme za pochvalu . 😉

... a bola som naliat fernetik a magistra, strng kocicky 🙂 🙂 🙂 🙂

vendulacky
26. jún 2010

ahojky, koukám, že se tady kalí a mě nikdo nepozval???? 😀

nyky, držím palečky!!! Ozvi se jak vám to dopadlo...

ani, určitě nechtěl, byl možná rozjívenej a to že to přehnal, pochopil až potom. Zkus s ním zítra o tom ještě promluvit 😉

traky, matko na autíčku je úplně bombáááá

lucim
26. jún 2010

ani, nemame to, ale kedysi bola flasa na sodovku sucastou kazdej domacnosti. 🙂
dobru nocku lusi, aj nam bolo potesenim, ani, ze zdravim tvojho mm. 😉

vendulacky
26. jún 2010

Jinak malá mi už druhý den oprděla odpolední spaní, teda byla odpo v kočárku na prochajdě a na spaní je moc zvědavá🙂
Tak už druhý den zalehla v půl 7 a POZOR, přepiště dějiny, trhají se u nás rekordy!!
První den se vzbudila v půl 5 na jídlo a spala do půl 8...a dneska se vzbudila na jídlo ve čtvrt na 7 a spala do půl 9 😀
Jinak už je ready, byla to jen jednodenní horečka...asi fakt nepobrala to jídlo

lusia_99
26. jún 2010

ahoj Ven...nedalo mi...este ti jedneho nalejem a tak idem...čo si das? 😀

lucim
26. jún 2010

ahoj veeeeeeen, co ti nalejem ? 🙂 🙂 🙂

vendulacky
26. jún 2010

ani, lusi dobrou

lucim
26. jún 2010

@lusia_99 😀 😀 😀 tu ven spolocne opijeme 😀 😀 😀

traktor
26. jún 2010

@vendulacky 😉 ...a vitaaaaaaaaaaj..tu to zije aj sa pije len ja chlorujem...predpokladam, ze moj napoj odmietnes 😀 😀 😀 😀 co si das?

vendulacky
26. jún 2010

dala bych si stříkanec z bílýho, ale koukám že jedete v tvrdým, ta jednu šliuku 😀

lucim
26. jún 2010

ven tak to som rada, ze emca je uz ok 🙂 a mozno sa ti posuva k jednemu spanku ako nasi mrnuskovia. 😉 inak, super, hurrraaaa, psssst, nech tak pekne spinkava. 😵

lusia_99
26. jún 2010

@vendulacky ven tak nalievam...alejem rovno 2 deci bo o chvilu tu neni som..teda aja uz tu vobec nesom či? 😀

vendulacky
26. jún 2010

traky, jde to s tebou z kopce, závislačka na chlóru 😀 A to piješ nebo to pereš rovnou do žíly? 😀 😀

lusia_99
26. jún 2010

nas Misko este spinka 2x denne po 2 hodky takte pohodkaaa 😎 vecer zaspi o osmej a spinka bez papania do 6 potom uz Dobre ranko...no co viac si mozem priat???? 😵

vendulacky
26. jún 2010

lusi, zaokrouhli to na půllitr 😀 😀 ..a už tě vůbec nevidím 😀 ..kde si, hůhů

lusia_99
26. jún 2010

@vendulacky ak ti nechavam rovno flasku...sedmicku 😝 a volam 112...aku to mas adresu? 😀

vendulacky
26. jún 2010

lusi, miško je vychované a ohleduplné dítě 😎

lucim
26. jún 2010

lusi tak tolko mi mato nikdy nespaval ... ale prajem ti to. 🙂
ven, ty sa nezdas, domacu slivku rovno z horcicaku 😀 😀 😀
traky, tebe posielam aspon koliecko citronu do toho chloru 😝

vendulacky
26. jún 2010

lusi 😀 😀 😀 jak jsme to hezky zaokrouhlili 😀 tu 112 odvolej, než to ke mně dojede, tak už budu tuhá 😀

traktor
26. jún 2010

@vendulacky zatial pijem...na stretku mi mozes zily skontrolovat 😀 ..a inak aj nam sa spanok zmenil....uz nespime 4 x ale len 3 x a ked 2 x tak uz od 6tej 😀 😀 😝 ....a mamka len netuje ...bo nema co robit..ale...uz sa to zmeni..zacnu prazdniny...to bude 😀

lusia_99
26. jún 2010

@vendulacky to je,....ja mam skvele deti...sak skvela mama skvele deti nebudu predsa po susedovi... 😀 😀 😀 to by sme dopadli... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre