Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
5. júl 2010

ahojte, oslavencom gratulujem, zoznam doda nasa skvela kronikarka ani 😉 😵 ...u nas dnes pod mrakom..uz aj trosku sprchlo...ale inak velmi horuco...vcera sme boli na anicke, je to krasne vynovene a este sa chystaju velke zmeny, bude tam aj bazen..a ine pre deticky..tak budeme mat kde chodit a vstupne je len 9 korun na osobu , dieta do roka zdarma... 😉 ..kukaj fotecky 😉 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/traktor/albu...

ani3012
5. júl 2010

ahojte !dnes žiadných oslávencov nemáme,ale gratulovať môžete Cyrilovi a Metodovi ak nejakého poznáte 😉 🙂

ani3012
5. júl 2010

@traktor chcem sa ťa opýtať- Simonka chodí s vami ešte dobrovoľne alebo už nasilu ? 😀 Sa mi zdá byť taká veľká slečna 😵
Fotky krásne a že aj stretko tam môžete mať,nie ?
bazén super-keď budem veľká,tak tiež budem mať dvor s bazénom 🙂

ani3012
5. júl 2010

@katkah to je super,že bolo super 😀 teším sa na fotky 😵

@nina41 ahoj ninka ! ako sa máte ?

@monr je pomrtvo,ale tak to má byť ! treba sa venovať rodine -už nie sme také závisláčky 😀 😀 😀

@brinzulka
@samayka jéééj ! Chystáte ministretko ? Tak sa dobre bavte

A ja potrebujem radu !😨 😨 😨 😨 😨
Patrik ma kurie oka ,začína sa mu to rozširovať nielen po rukách,ale včera som si všimla, že aj na nosík.
Wartner-ten bradavičník nepomáha,Verumal tak isto......ja by som radšej skúsila nejaké babské recepty-lastovičník tiež nepomohol. Tak ak má niekto s tým skúsenosti,alebo pozná ako tie oká dostať preč,tak šup sem s ním !
ďakujem 😵

ani3012
5. júl 2010

@hathor1231 už ste na Slovensku ? Alebo to až zajtra cestujete ? 🙂

@lucia32 Naty sa už začala púšťať ? Alebo ešte stále štrajkuje ?

nina41
5. júl 2010

@ani3012 mam tiež ten virus čo deti a svrbi to ako ...
a s tym čo ma Patrik tak ku kožnej,ja som to mala ešte zo strednej na nohach zo spodu chodidiel,chytila som to na plavarni,mne to vypalovali dusikom

nina41
5. júl 2010

@traktor to mate super,a to je niekde blizko vas?keby tu niečo take spravili v kubine,

hathor1231
5. júl 2010

@ani3012 zajtra nam to letiii 😵 hruuuza kolko toho mala "potrebuje" 😅 3x viacej ako ja 😀 este musim dokupit nejake veci a mozem to vse pobalit 😝 drzte palce 😉

ani3012
5. júl 2010

@hathor1231 držíme a myslím na teba ! keď doletíš,tak daj vedieť či ste v poriadku

@nina41 ďakujem za radu...my sme k nej chodili už pred rokom,to mal to oko len jedno a malé a liečila mu to mastičkami a potom aj tým lakom Verual ,vraj ho vypalovaním nechce trápiť.A teraz bude treba možno aj chirurgicky rezať 😝

nina41
5. júl 2010

@ani3012 ale lepšie je to vypaliť,menej to boli ako rezať,a skusila si tu bylinku,ma biele kvietky,a v nej je žlte,ja som si na nohe stym potierala a zmizlo mi to

nina41
5. júl 2010

@ani3012 skus sa spytať aj v lekarni,minule ukazovali v telke ,že je niečo na to,opytaj sa

traktor
5. júl 2010

@ani3012 simonka chodi dobrovolne 😀 😀 😀 ...aj ked chodime ako sardinky...mame auto? 😀 skodu favorit..uz by sme tak nemali chodit...ale co ked na druhe nie je...budeme veeeelmi zmurkat na pana policajta keby daco.. 😉 , bazen bol kueny po uvazeni.ze mm ma v lete sezonu, takze je furt v praci, aja sama s tolkymi detmi na kupko nepojdem, takze jednak nas to vyjde financne lacnejsie / mame studnu/ a aj deti si uziju kupania dost 😉 ..a anicka perfektna...je to v meste..teda kto vie kde je hypertesco, ...splav...my sme tam chodili stale , predtym bol vstup 5 korun, tak nechod 😀 , teraz 9, ale je to fakt krasne a este len bude..pre dospelych je tam aj minigolf...kebyze vedia baby kde to je tak stretko rozhodne tam...ale ja si netrufnem ich navigovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 ...a stretla som tak aj jednu konikovku z malou...len tak medzi recou a ze tiez je z konika...ten svet je maly 😀 😀 😀

traktor
5. júl 2010

@hathor1231 davajte na seba pozor a stasnu cestu 😉 😵 😵 😵

ani3012
5. júl 2010

idem ja preč,ešte neviem kam 😅 ...auto mám doma,tak možno aj sesternice skočím -býva 10 km od nás.
Majte sa krásne maminky, nesedzte za PC a bežkajte na aničku,bazénov robotu nechajte tak-neutečie 😉

traktor
5. júl 2010

@ani3012 a ako bolo v skolke v prirode?,,,nasi skolkari nemali ale miskamali skolu v prirode, ale nesla ☹ ...ale mozno aj dobre...oni to mali spojene s plaveckym vycvikom a ked dosli domov, deti mali normalne po nohachsmuky...ten co ich ucil plavat ich bil po nohach , ked nieco zle robili...myslim v plavani 😠 😠 😠 a nikomu z rodicov to nevadilo 😅 ..si nechcem ani predstavit, kebyze tam je miska tak asi skolabuje, ona je veeeelka citlivka....a potom aj sa vratili velmi chori...takze to bol vyled na prd

traktor
5. júl 2010

@ani3012 ani uzite si pekny den....vodicak zavidim, ale u mne net sanca 😀

ani3012
5. júl 2010

@traktor to čo za ko..ta ? 😕 😠
Paťko dobre,p. učiteľky dobre,všetko dobre,prišiel bez baterky čo som mu kúpila za 10 eur...hlavne že on je celý . Páčilo sa mu to a zajtra ide na denný tábor-môžeme si vybrať dni ktoré chceme,bude sa starať o koníkov a nejaké hry a opekačky...skoro ako škôlka od 8- 16 hod.

traktor
5. júl 2010

@ani3012 noo 😠 presne slovo si pouzila....a ten tabor super....koniky su perfektne, tak si krasne uzije prazdniny 😵 😵 😵 ...aj matko bol s konika uneseny..akuratmu stale hovoril havo 😀

traktor
5. júl 2010

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=4195 tuto stranku si videla? mrkni ci ti nepomoze
@ani3012

traktor
5. júl 2010

odchadzam dovarit, a potom von...uz sa nam vyjasnilo 😉 , pekny den vsetkym

nina41
5. júl 2010

@traktor čo dobre variš?

traktor
5. júl 2010

@nina41 kuracie prsia a cibulkove zemiaky + slivka kompot, a kolacik z listkoveho cesta a ty?

nina41
5. júl 2010

@traktor my mame od včera kuraciu polievku,kôprovu omačku a ryžu,a piškotovu tortu

hathor1231
5. júl 2010

@traktor
@ani3012 vkuse lietam po obchodoch,stale niecho chyba,zabudnem... tolkym ludom kupit darcek a uz som na to kaslala,lebo fakt nestiham, ved pridem s tym najvacsim darcekom 😵 za tie nervy mi to nestoji... od rana sme behali po obchodoch a zastavili sme sa ulozit malu,navarit a ked sa zobudi,tak este obeham darceky pre zverstvo a konciiiim 😝 uz ani neviem,co ma neboli 🙄 uz nech som doma a kazdy ma obskakuje 😎

rano mi mala zjedla kusok zoznamu co mam kupit 😕 ani neviem,kedy to stihla,hrala sa s nim a ked som ju zobrala,tak uz kusok chybal a mala usta prazdne 😅 asi mi chcela vyskrtnut nejake veci,ze netreba, a som ho aj tak zabudla doma 🙄

letim dovarit a do toho shopu a vecer uz to nahadzem do tasiek a kaslem na tooooo 😀 hlavne nech nas pustia do lietadla a o ostatok mam postarane 😀

@nina41 ja som nahadzala vsetku zeleninu (brokolicu,karfiol,hrasok,atd) co som nasla doma do hrnca na polievku az to tu nezhnije lebo isto sa mara nebude trapit s varenim zeleniny 😀 kym to nie je paprika alebo rajcina,tak si to ani v chladnicke nevsimne 😝 a este som urobila spagety..
mala ma vajickovy den-takze vajicko,cervenu cocku,dynu,mrkvu

lucim
5. júl 2010

dobry vecer,
uz sme prisli z vyletu , z vyletu, z vyletu, nezmokli sme uz sme tu, uuzzz smeeee tuuuuu 🙂 🙂 🙂
kukam, ze ste toho moc nepopisali, a to co toto? 😉
aspon to stihnem docitat. 😉

ani3012
5. júl 2010

@lucim teplo 😝 ešte aj počítač kúri .-D

lucim
5. júl 2010

ahoj aniiiiiiiiiiiiiiiii, daj si nozky do lavoru a cuckaj nieco s ladom. 😉

ani3012
5. júl 2010

malá nespi...sa z nej zbláznim 😠 včera zaspala až o štvrť na 12 a aj teraz...je síce unavená,ale ako ju položím,tak reve.Ani na rukách,ani v ohrádke,ani vo voľnom výbehu......

ani3012
5. júl 2010

@lucim a ako bolo ? Rozprávaj a preháňaj ! 🙂

lucim
5. júl 2010

vyborne, porozpravam, en co ulozim nezmarka 🙂
@ani3012

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre