Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
12. júl 2010

@traktor dnes sme boli len doma - 2 pracky sme vyprali a spolu na zahrade vyvesali, bol tu pokus o upratanie kuchyne , obyvky a kupelne, nevysiel celkom, clapkali sme sa v bazene , spanok poobede bol, matko bol dnes kuuuzelny, po zobudeni mi prisiel dat pusu na usta a cely den ma mojkal. 😵 len sa mu teraz tazko zaspava, ale podarilo sa. a skusali sme si spomenut na pouzivanie serblika, zatial marne. a vy?

katkah
12. júl 2010

no v rychlosti som vas docitala, krasne fotecky mate..deticky su uchvatne. aj my sa chodime cvachtat do velkeho bazena ku starym rodicom, zajtra ideme tiez. A mala sa mi uz nechce v malom bazeniku vobec kupat, uz len velky a plavat 😉 No vidiet, ze su to letne deticky 😉 V nedelu sme sa boli okupkat vo Vincovom lese a mala vobec nechcela byt v detskom bazeniku, tak sme chodili do velkeho a tam taka spokojna, vyrehotana...vsetci naokolo len pozerali, ze aha ako sa ta mala tesi z tej vody 😅

traktor
12. júl 2010

my sme dnes pol dna stravili v bazene ..velkom...naco sme kupovali maly?...pre zabky 😀 ...pretoze sme tam jednu nasli.. 😉 ...ale velky sme dnes trosku spustili, lebo matko nechce aby ho niekto drzal,tak aby mohol sam chodit...ale vam poviem, dnes bolo riadne teplo...a u nas dnes aj sprchlo...a som robila mafinky..a zajtra musim zas 😎

lucim
12. júl 2010

katka, som ti malu premenovala, sorry, ninka. 😉 s tym bazenom u nas podobne, matko sa rozpacmal na velku vodu, dnes som ho spociatku musela presviedcat, ze aj nas bazen je dobry, aj ked sa v nom neda plavat, alwe ked sme sa zacali navzajom spliechat vedierkom, tak sa zacal bavit. 😀

katkah
12. júl 2010

@lucim som si ani neuvedomila, ze si mi ju premenovala..nevadi 😀 ked nas ani to spliechanie nebavi, hned mi z neho zacne vyliezat...a potom dokola do bazena a von....

lucim
12. júl 2010

@nykyta
@traktor jaaaj kocicky, silna mozno som, ale tiez mam traumu zo zakladnej skoly zo sadistickej zubarky, co vrieskala po detoch ... som potom nosila domov listocky, ze odmietla zubne vysetrenie, pridte s rodicom. 😝 😒 ale vdaka, budem na vas mysliet, ze na mna myslite.

nykyta
12. júl 2010

babulky aj my mame bazenik na okrasu 😀 😀 😀 macik je zvyknuty na velky s plavania tak maly asi zlikvidujeme aby nezavadzal 😀 😀 😀 😀 a nocnik lu asi az od dvoch rokov bo teraz je to zbytocne pre nas 😀 😀 😀

nykyta
12. júl 2010

jaj to povedak aj mm ze ma traumu z detstva 😕 tak som asi jedina co mala dobreho zubara bo ja sa vobec zubarov nebojim pre mna je to oddych na kresle 😀 😀 😀 sice teraz nadavam ze mam modrinu a som opuchnuta,ale bolest ziadna 😀 😀 az potom doma ale to si dam tabletku a ficim dalej 😀 😀

traktor
12. júl 2010

nocnik...no sedi a cita knizku...len mala chyba krasy...ma pritom plienku 😀 ..inak skoro cely den sme dnes boli bez plienky, vsak je vonku...tak opisal , garaz, pieskovisko, chodnik, hojdacku...skratka si vsetko oznackoval...

traktor
12. júl 2010

@nykyta ..u nas nedaval doky papieriky, jednu na nas zreval,dal ti po papuli a bola si spokojna , ze az...a potom pomna furt mama musela prist, bo mi bolo na odpadnutie...

lucim
12. júl 2010

@nykyta ja to este mozno skusim s tym serblikom,uz len kvoli tomu, ze to pol roka v pohode islo tak nejak samo automaticky a zrazu nie. a keby stale nie, tak ho odlozime na potom..
a bazen - zatial sme kupili bazen c.2, taky mezistupen, velky c.3 snad o rok .... keby sa mi chcelo naciahnut po mobil a kabel, tak aj ukazem ....

nykyta
12. júl 2010

@katkah sak pre to bazenik zmizne bo si ho vobec neuziva a vo velkom tak to je radosti a vyskania a smiechu 😀 😀 😀 a ked este vidi trhacov v bazene tak duplom sa tam zdrziava 😀 😀 on ich ma strasne rad 😀 😀 😀 sice ich osklbava a oni prchajuuu 😀 😀 😀 ale je to laska 😀 😀 😀

lucim
12. júl 2010

traky, ale ja som bola uz ako decko tvrdohlava. ja ked som sa zatala, tak sa mi do tych ust proste nedostala, ani bitka by jej nepomohla . 😀

katkah
12. júl 2010

no ani ja sa zubara nebojim 😉 a nocnik my uzpouzivame, kazde rano donho kakame a ked sme doma aj pocas dna, tak ju davam po jedle aj cikat, sem tam sa zadari sem tam nie. A uz sme tak naucene po ranajkach kakat, ze sme boli teraz na chate a nemala som nocnik, tak sa vykakala aj do velkeho zachoda, takze super..tesim sa, lebo zo zaciatku ked zbadala serblik, tak strasny plac....takze sme dlho ani neskusali, az teraz posledny mesiac a pol takto fungujeme 😉

nykyta
12. júl 2010

@lucim natiahni sa 😀 prosim 😉 😉 😉 chceeme vidiet c.2 😉 😉 😉

lucim
12. júl 2010

traky 😀 😀 😀 , mne matko domov doniesol ... na zahrade nic, vosli sme do domu, som ho postavila do chodbicky, tam ocural botnik. .. jo, vlastne, altanok este. 😀
nyky 😀 😀 😀

lucim
12. júl 2010

nyky tvoje zelanie sa prave plni, lezim na gauci, kabel na dosah, mobil mi prave podal mm 😀

nykyta
12. júl 2010

@katkah tak gratulko 😉 😉 😉 ja ho nesilim bo aj tak kakame vselijak takze sa to este odhadnut neda 😉 😉 😉 sak mame cas 😉

nykyta
12. júl 2010

@lucim ooooo dakujem 😉 😉 😉 aj mm 😉 😉

lucim
12. júl 2010

takze c.2 .... mavam tam aj zahradnu hojdacku, ale drahy mi ju odvliekol kvoli polievaniu

lucim
12. júl 2010

katka tak to gratulujeme 🙂 , my sme to tak mali od vianoc, ranne kako do serblika a ak sa zadarilo, tak aj po jedle, alebo cik .. a uz 3 tyzdne nic. matko ma dolezitejsie veci teraz na praci a na objavovanie, ako nieco nakladat do modrej nadoby.

traktor
12. júl 2010

jej lucim supeeeeeeeer 😉 ..nad tym altankom ci co to je, sme aj mi uvazovali....ale furt sme len pri tom ostali...je to dobre?.....ze info z prvej ruky..

katkah
12. júl 2010

@nykyta ani ja som nesilila, ked mala 6 mesiacov, tak mi len tak na nom sedavala, potom zrazu ked ho zbadala velky plac, tak som ho schovala a teraz asi pred mesiac a pol som skusila a ona v poho a kedze sme mavali strasne tvrdu stolicu a musela som jej velakrat pomahat tlacit, tak takto nam to vyhovuje, lebo do serblika sa jej tlaci lepsie a aspon neni cela cervena, ked tlaci...akosi to ide samo a stalo sa nam ritualom, ze vzdy po ranajkach....a teraz to mame pravidelne, vzdy rano 😉

nykyta
12. júl 2010

lu matko je aky zlaty 😉 😉 sam opusteny len voda a travicka aaa auticko? 😉 😉 😉 nevidim mu do tvaricky,ale urcite si to uziva 😉 😉 😉 je tam do niecoho zahladeny 😉 😉 asi umyva bazenik 😉 jaj az ma pri srdiecku pichlo ked tak naneho pozeram 😉 😉 😉 aky je stastny 😉 nadhera tie nase deturence 😉 😉 😉

lucim
12. júl 2010

traky co ti ja viem? my mame vlastne celu zahradu teraz na slnku ... vidis ten tien za bazenom? tak taky stvorec putuje po zahrade pocas dna ... dreveny altanok urobi viac tiena aj viac udrzi chladnejsie, toto je len taka pomocka. akoze - bolo to prudko lacne v akcii v tescu, takze som rada, ze som to kupila, ale na prave poludnie tam aj tak nechodime.

lucim
12. júl 2010

nyky diiiik, to prave vymyslal, ci sa ten okraj da preliezt smerom k autu. a dlho tam sam nebol, asi za sekundu som mobil polozila do vlecky auta a supla sa k nemu 😀

traktor
12. júl 2010

@lucim lebo u nas prudko svieti slniecko ...a vlastne ani tien nemame...tak preto sa pytam..a tiez som to okukovala v tescu, maju za dakych 900 korun

lucim
12. júl 2010

traky mna to tusim stalo 14€ ... ked potrebujem pridavny tien, tak sa pokusam zavrtat do zeme slnecnik, este musim kupit tu blbinu, co sa do toho voda leje - stojan na slnecnik .

traktor
12. júl 2010

@lucim tak to super....musim lepsie pokukat tesco..abo podam staznost? 😀 😀

katkah
12. júl 2010

no dievcata idem ja spat, takze dobru nocku a zajtra si zase uzite horuci den 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre