Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
14. júl 2010

adka, u nás je vekový rozdiel 7 rokov, a je to veľa, teda u nás,

ani3012
14. júl 2010

@lucia32 tak to ti pekne pospala.Hehe ! teraz sa trápime so zubami a potom príde na rad čo ? 😕
Eva išla hajať o 8 hod a vstala o pol 8. Teraz zase spí už asi hodinku.

No idem ja preč,vypínam PC lebo ako som písala,tak aj z toho mám v byte ešte väčšie teplo.
Pekné kúpanie,na večer príjemný dáždik (pre mňa aj väčšia búrka ) 🙂

monr
14. júl 2010

idem si trošku ľahnúť. v noci som spala 2 hodiny

monr
14. júl 2010

@ani3012 fúkame zúbky
a búrka nech dojde aj k nám, je otrasne vonku

ani3012
14. júl 2010

@monr môžu mať aj chrípku z toho tepla. veď uvidíš,daj potom vedieť.Ja si na večer zapnem počítač,aby som pokukala,čo nové 😉

lucia32
14. júl 2010

@monr tak ak Miška dovolí pekne hajinkajte....všetko bude dobré...a ak nie v nemocke vám pomôžu 😵

traktor
14. júl 2010

ahojte oslavencom gratulujem a posielame cmuk 😵 , miska nech je uz ok, bobatko male 😵 😵 😵 , ani neboli sme este, dokyna ma dovolenku ale urcite pojdem, lebo on takto nespinka len teraz on aj v zime...a mi pride , ze uz je velky..tak radsej nech skontroluje, istota je istota 😉 ...no a teraz som poslala patka nech ide za tatinom do prace a on hovori: idem len v cickoch, bo zo mna kapči jak zo starej renty 😀 😀 😀 😀 to je veta....preklad....idem len v tričku , lebo som spoteny...

traktor
14. júl 2010

zly preklad ..malo byt idem bez tricka lebo som spoteny 😉

jajona
14. júl 2010

Pekný horúci deň 😝 ,

jáj hrozné to je... keby aspoň trošku ustúpilo!!!

Gratulujem rôčikárom a peknú oslavu.

@ani3012 no my ten spánok máme väčšinou jeden. Ale včera už o 13:10 h bol hore a do 21 h bolo strášne ďaleko, tak som ho uložila a zaspinkal. Kedy sa ten spánok upraví??? Už som z toho zúfalá. Dnešná noc zase na "milú Jarmilu". Nič ma nebaví. Ani 2 h v kuse má nenechá vyspať, beťár...

@adka12 no ja by som chcela do tej 30 ešte jedno stihnúť. Uvidíme, lebo to bude asi moc moc náročné. Tak na mysli to mám "naštelované", že na budúci rok by sme mohli začať so snažením. Ale ako píšem uvidíme. A tiež by som chcela takto ako s Matúškom. Cez leto...

@brusinka.pusinka nech sa našej Karamelke čo najskôr uľaví

@brinzulka tak držím päste!!!

simonito
14. júl 2010

Ahojte
😵
@blani2 děkujeme...to já se někdy hecnu a písnu,akurát se zdá,že to nikdo nečte 😔

@ani3012 jééé ty jsi milá,jak na nikoho nezapomínáš 😵 ,mi to udělalo radost a máš ode mně IP 😉
K tomu Metúdovi,on se býček narodil na Cyrila a Metoděje a Metúd je po Valašsky Metoděj,tož tak........a to závěsné houpací křesílko fak tsuper věc,zatím ho máme v jizbě,ale bude časem v pokojíčku i venku bývá -viz foto
A lampionky štěstí...no on ten jeden začal ve vzduchu hořet(prý),já to neviděla,tak sme to raději dál nepokoušeli....
A Šimonek moc děkuje za přání 😵

@monr ...juj,tak ať jste brzo fit 😅
@brusinka.pusinka ..ty brďo,tak to nás taky čeká,až se malá odváží...ufff, no ikdyž ona padá i teď,ikdyž nelítá 😎
@adka12 ...nám se osvědčil ten věkový rozdíl 2roky a oni už si teď spolu hrajou a dovádějí 🙂

A oslavencům vše nej 😲

traktor
14. júl 2010

@simonito jej sim krasne spinka 😵 😵 , a neboj , kazdy cita 😉 a gratulujem k byckovi 😉 ..juj karamelka..sibalka mala, hlavne , ze je v poriadku 😉 , a rozdiel..je jedno v akom veku...zalezi na povahe..niekedy je vyhoda starsie, niekedy mladsie ....to som poradila , ze? 😀 😀 😀 ..fakt zalezi hlavne na povahe..tak ak sa citis..tak sup, sup a ked sa necitis ..tak si trebars zatial citaj knizku 😀 😉

blani2
14. júl 2010

Ahojte 🙂

děkujeme pěkně za milé gratulace a přejeme všem dnešním spoluoslavencům jenom to nejlepší. A Mišce milé hlavně, ať ji opustí ty trable.. 😔

raona
14. júl 2010

Ahojte babule.. vsetko naj oslavencekom..

Po vcerajsej rocnej poradni hlasime 8850 g, cm nevieme ale ratam takych 75 - 76, tazko mi ju je odmerat, bo nevydrzi na mieste 😀 😀 😉
Sme boli prvy krat na kupku vcera, super bolo, Sarinke sa pacilo a dokonca sme tam nahodne stretli ZMURKU, teda ona nas zbadala ako prva, prisla k nam, ze ci sa nahodou nepozname a ci sa nevolam Jarka 😉 😉 zlata bola.. potom sme tam pobudli spolu a Zuzanka so Sarinkou sa spolu pohrali vo vode 😉 😉

Je horuco, pojdeme do bazena... sup sup 😉
Krasny dnik zelame..

nina41
14. júl 2010

Oslavenčekom prajeme vela zdravička,šťastička a lasky 😵 😵 😵

ani3012
14. júl 2010

@jajona máš pravdu bábo na leto je lepšie ako v zime.Môžem posúdiť,lebo Paťko je zimné dieťa.Tak aj vy ste mali stretko so Zuzkou ? Ja som ešte to šťastie nemala.....ale raz to príde ! 🙂

@blani2 ty nezabudni foto z oslavy . Kubíček je veľmi krásny,strašne rada sa na neho pozerám 😵
no povedzte júlovky,však vyzerá ako dievčatko ?

@raona ja keď tak pozerám na váhu ročných detičiek,tak som strááášne rada,že Eva to už všetko dobehla.Ona ma momentálne 8,5 kg.Je pravda,že je skoro o dva mesiace staršia,ale pri jej pôr.váhe som na ňu pyšná. Dnes som ejj dala okoštovať chlebík s domacou masťou.potvorke chutilo ale nemôžem jej to dávať,lebo v septembri by mi doktorka dala-že cholesterol.
Aj tak si myslím,že ho bude mať zvýšený,lebo aj paťko má a vraj je to dedičné...keby radšej peniaze zdedili,ale choroby ? 😠 😀

@simonito no zlatá je jak tam lebedí ! Tuším im to kúpim do izby,ke´d vyhodíme veľkú postel.Máme dvojizbový byt a celkom malý a tak izba bude iba pre deti a my s mm budeme spávať v obývačke.Žiadna slasť,ale hlavne že oni budú mať miesto na hranie a treba spraviť aj školský kútik.Budeme mať prváka 😎

Ináč akože ten Metúd.....no kto by už dal také meno dieťaťu,hlava blbá ?! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Sa hanbím jak pes 😝 😝 😝 😝 😝 keď si napísala býčka,tak som si v tom spomenula že o čom je reč ,
že to nie dieťa !!!!!!!! BOOOOOOOŽE.
To z toho tepla 😀 😀 😀 😀
ale nech rastie krásne a nerobí neplechu 😉

@nykyta
ja nehovorím,že je od havoškou špinavá voda,ale ja sa preto ani na kupku nekúpem,lebo mi vadia tie vlasy. Inak fotky su krásne ,jak sa tam ten jeden "plavý " 😵

@traktor tak to teda máte vy slovník 😀 A že s mojím Paťkom je kopec srandy ? To musím maminke povedať,či zistí o čom je reč.Ona pochádza z východu

@brusinka.pusinka
som v skratke kukla video na fb -ešte nekomentovala ! No fakt roztopašnica !
A už žiadne úrazy ! že odkazuje teta Ani,hej ?

samayka
14. júl 2010

Ahojte

prejeme aj so sýkorkou všetkým dnešným oslávenčekom všetko najkrajšie a najlepšie do ďalšieho rôčku !! hlavne Kubíkovi od @blani2 a Mišulienke od @monr. tej prajeme navyše skoré uzdravenie... chúďatenko malinké..

inak aj my sme si dnes absolvovali doktorskú tortúru.. ale sme ok, tak sa mi o tom lahšie píše. sýkorka nám už od pondelka nechcela nič papať, len sa dudkala.. a aj to tak nejak divno. velmi divno... a včera som jej našla v pusine taký velký, hnisavý vriedok.. letela som doktorke a tá nevedela čo to je. čo ma dosť prekvapilo..nebola tam naša, len ju zastupovala nejaká iná. tá nás poslala k ušno-krčno-nosnej.. tam sme boli dnes. a vriedok medzi tým zmizol.. asi sa zlakol 🙂 a aj papáme... tak sa teším.. ale to vyšetrenie. brrrr.. pozrela jej aj ušká, že keď už sme tam. a aj hlasivky má v poriadku 😀 dala to tam všetkým najavo. ale bola suprová sýkorka. neplakala dlho. sestrička na ňu spravila dve grimasy a už sa smiala.. bábo naše veliké 🙂

ani3012
14. júl 2010

@samayka no fajn že je malá v poriadku. a ten vriedok nemohla byť afta ?

samayka
14. júl 2010

@simonito @ani3012 - som sa na tom Metúdovi dobre pobavila.. super že sa narodil na Metoda, aspoň sa na neho nezabudne. a najlepšie by bolo rovno ho šupnúť do tabuľky, nech vieme kedy mu "blahopřát", @simonito - škoda že nie je Václav 🙂 to by aj "Blaničtí rytíři" vedeli kedy "blahopřát"

samayka
14. júl 2010

@ani3012 - práve že nebola to afta, ani iná výrusová či infekčná vec čo deti bežne majú. dokyna dnes usúdila, že to bola slinná žlaza, ktorá sa mohla buď pieskom, alebo inou nečistotou (ktorú drahá naša cmúlala, v poslednej dobe, ako sa derú von tie stoličky cmúla všetko a všade )dostať do pusy, ucpať sa a zapáliť. vyhnisalo to a ešte včera prasklo asi. a dnes už bolo dobre...

ani3012
14. júl 2010

@samayka tak to je fajn. Sýkorka si poradila sama.A ani si nepísala,že by niečo bolo,teda aspoň som nepostrehla.Niekdy sa mi nechce čítať a prečítam len posledné príspevky zo strany

raona
14. júl 2010

@ani3012 ani, myslis, ze ma malo kg na jej vek?? teda Sara myslim...

ani3012
14. júl 2010

@raona nie,dobre.Ja čo pozerám,tak detičky majú tak ako Sárka.Preto sa teším,že aj Evička už dobehla. Som sem dávala aj link,že koľko by mali vážiť
už ho mám kukaj :
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

nina41
14. júl 2010

@ani3012 no podla toho linku by maly mal mať 8,2 kg a môj ma pod 8kg,

raona
14. júl 2010

ssuper, to som rada, bo dr. sice hovorila , ze to je vaha ok, ale tiez si rada porovnam aj s inymi 😉

ani3012
14. júl 2010

@nina41 tak Riško viac vychodí ako stačí poukladať 😀 ale pokiaľ je zdravý a spokojný,tak sa netreba držať nejakých tabuliek. Ja som bola vždy ako vyžla a ani teraz nemám kila naviac. 😝

@raona človek je akoby spokojnejší ,ako zapadá do nejakej tabuľky,že ? 😀 Ale netreba sa tým nejako extra riadiť. Je obdobie,keď deti priberú viac a potom zasa menej. 😉

lucim
14. júl 2010

Ahojte slniecka a slnecnice 🙂
uz som vas na niekolko krat docitala, a aj mam hlavu deravu, ... co uz so mnou 😒 😉
oslavencom vsetko naaaaaaaaj naaaaj naaaaj, krasne deticky , prenadherne 🙂 🙂 🙂 🙂

nina41
14. júl 2010

@ani3012 beha po byte 😵 a ked mu bratia nechcu niečo dať tak hryzie,

lucim
14. júl 2010

@samayka tak elusik mala boooo, chudatenko , ale to je fajn, ze ste to zvladli a ze sa to vlastne aamo vyrisilo.
@simonito kraasne si nam napisala, prijemne sa to cita a som rada, ze sa mate dajn, a verim, ze aj tvoj synacik bude v poriadku. ... a ja som si pamatala, ze davate prirastkom do stadecka mena podla dna v kalendari. jeeeeeej 🙂 a to zavesne cosi vyzera perfektne, aj dietatko v nom. 🙂

@ani3012 mojko, ty tu krasne vsetkym odpovedas, normalne sa to fajn cita, na nikoho nezabudas. 😉
@raona @zmurkaz neplanovane kupacie stretko ? parada. 😉

lucim
14. júl 2010

a kocicky , mate krasne vahy deticiek 😉

lucim
14. júl 2010

@monr skore uzdravenie drobulke zelam 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre