Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
27. júl 2010

@brinzulka peeerfektne ste to v tom bytiku prerobili, krasne, vkusne, napadite ... pochvala za vyber, napady aj realizaciu. som zvedava na uplne hotove ... potom dojdem na tu kavicku 😉 😵 😵
@samayka tak to mate 2x viac zubkov ako my - teda nase deturence 😀 eluske hurrrraaaa 🙂 🙂 🙂 a nech uz netrapia.

@lucia32 tak co? natynke uz je lepsie? dufam, ze hej. 😕 🙂
@jajona krasne vyletikujete, len tak dalej, treba spoznat svet. 🙂
@hathor1231 nam lepsie zaberali tiez bio gaia kvapky, tak snad aj u vas ... matkovi strasne chutili, jazyk mi za flastickou natahoval. 😉
laktobacilky sme este nemali. co je na nich napisane, daju sa rozpustit a tak podat drobcovi? cmulat by som mu to este nedavala.
@zaba2707
@beruska113 ahojte 🙂

lucim
27. júl 2010

crrrn crrrn

ozi
27. júl 2010

@brusinka.pusinka , k dnešnému veľkému dňu vám prajeme všetučko naj 😉

my sme mali včera stretko s babami z BB 😉 , supéééér, konečne som sa zúčastnila a spoznala jennku, adku12 a ich detičky, Dianku a Sašku, akurát leniccku s Lauruškou som už poznala 😉 😉 😉 , počasie nám celkom vyšlo, fotky som nejaké pofotila, tak dodám, aj baby čo to pofotili, tak prihodia, len ja som bola s mojimi všetkými deťmi, tak dúfam, že sa baby nevyplašili, a ešte budú chcieť mať ďaľšie deti 😀 😀 😀 , no ako zlé neboli, len zabrať dali, Maťo nie, ten naopak pomáhal, ale moji dvaja mladší, najmä Saša je riadna čertica, neposedí, ako ich detičky, všade by liezla, už jej nestačí, že vie chodiť, schody už zdoláva, tak sme nemali veľmi čas pokecať, len trošku, ale aspoň som ich konečne videla a dnes som mala zase šťastie na jenn, stretli sme sa v Tescu 😉

ozi
27. júl 2010

@traktor , a dík, dnes som bola kúpiť loptičky do bazénika, už dlhšie som chcela, tak super, že si dala vedieť 😉 a malej som kúpila nádherný pršiplášť Disney, je na ňom Minnie a je podšitý bavlnou, perfektne to vyzerá, malú pofotím ,potom dodám foto a pár vecí pre detičky, a hľadala som aj tú magnetickú tabulku, aj my sme ju mali pri Maťkovi, ale už nemáme, sa tuším rozbila, ale som nikde nevidela, tak možno inokedy

beruska113
27. júl 2010

@lucim
laktobacilky sa iba vysypu do vody, nemusia ale mozu byt v chladnicke, takze v pohode, nema to chut, lebo napr. nutrolin nechcel vobec. Je to od Swiss.

inneska
27. júl 2010

ahojte 🙂
erik od včera hnačkuje,stále má 37,1...dúfam, že sú to len zuby 😒 poslednú noc sa mi aj zobudil s velkým plačom...ponatierali sme dasienka, dali nurofen a spal dalej...dnes som mu aj nasadila diétku(mrkva, banán, ryža, čaj)a od obeda nekakal, tak snád už bude dobre...ak nie, tak to dr istí 🙄

a stále po vonku chodíme, vo vnútri je s erikom na nevydržanie..ked mu vytiahnem topánočky, júj to je radosti, tak sa začne radovať, že už len pre jeho rozradostený výraz sa oplatí ísť von 😵

@ozi fotčky som už okukala na FB u leniccky 😉 parádne stretko ste mali..kurnik, len som tam tvoju sašku nespoznala ☹ fuj, hanba mi... @samayka sami, tak sa budem na vás opäť tešiť 😉 a super, že aj eluš takto pekne zvláda výletovanie...a ked budete chcieť k eluške do páru takého škera ako máme my, tak nech sa M spýta T ako na to 😀

lucim
27. júl 2010

@ozi tak to je super, ze vam to stretko vyslo ... som zvedava na fotecky. a aspon je veselo, ked je viac deti, a decka nemaju sediet, dobre ze sa blaznia 🙂 🙂 🙂 na fotecky sa tesim. 😉

@beruska113 jaj jasneeee, ze swiss, na tie som zabudla. to je kvalitka 😉

inneska
27. júl 2010

@brusinka.pusinka Karamelke našej večnej usmiatej Simonke želáme k 1 rôčiku strááášne vela lásky, zdravíčka a radosti z krásneho detstva 😵 a nech vám robí radoooosť velikúú, cmuk 🙂

a dodatočne ešte želám našej aninke @ani3012 k meninkám všetko naaaaj, hlavne zdravú rodinku a šťastíčko a splnenie všetkých snov a túžob 😵 😵

inneska
27. júl 2010

@lucim a perfiš sú tam tie fotečky, ludia vymyslia aj svatého ako vravievam 😀 vyzerá to krásne 😵

ozi
27. júl 2010

@inneska , moja malá má na nich oblečenú bielu košieľku, ako sa mi podarí nájsť fotky FB od leniccky? 😕

@lucim , dík, foto dodám 😉

inneska
27. júl 2010

@ozi a si ty na FB?? 😕

ozi
27. júl 2010

@inneska , hej, asi pár dní 😀 , brácho mi ukazoval pár fotiek, tak som sa prihlásila, ale som úplný amatér, tak ani neviem, čo a ako 😕 😕 😕

inneska
27. júl 2010

@ozi tak mi hod do IP meno, ja si ťa pridám a pošlem ti pozvanku aby si si pridala aj lenku a mohla vidieť fotečky 😉

inneska
27. júl 2010

a inak chystáme malé stretko s hath cez víkend 😎 kto by si chcel skočiť do Považskej Bystrice, tak je srdečne vítaný 😵

ozi
27. júl 2010

@inneska , keby som bola v Púchove, tak by som prišla 😉 , ale ideme na chalupu, aspoň na pár dní, tam vypustím deti, všetko je ohradené, akurát budem musieť odtrániť svokrovi sekeru, pílu a iné somariny povaľujúce sa kade tade 😝 a bude pohoda, v pondelok deti zozbieram, len neviem, či ich ešte skrotím 😀

battole
27. júl 2010

pekny vecer prajem 🙂

lucim
27. júl 2010

taky bezny den - len sme si ho trosku pofotili 😉

ozi
27. júl 2010

@lucim , perfektného pomocníčka máš, a má krásny úsmevček 😉

lucim
27. júl 2010

tot nedavno som isla cez povazsku - ale nebrzdila som .. ale prisaham, ze som myslela na hath, ze skoda ze na nu nemam mobil, na take par minutove pribrzdenie by sme este nasli silu po ceste domov z martina ... 😉

inneska
27. júl 2010

@ozi verím, žte by si hned šla, aj si ma napadla, ale že asi zrovna tu nebudete, mi bolo hned jasné 😅
@battole aj tebe pekný večer 😉
@lucim krásne zdokumentovaný bežný dník, palec hore 😉

lucim
27. júl 2010

ahoj batt 🙂

lucim
27. júl 2010

inn, posli aj mne lenku na FB , ju este nemam, ozi teba mam ... diiik 🙂

battole
27. júl 2010

kto je tu z vychodu?...idete niekto na stretko ?

battole
27. júl 2010
ozi
27. júl 2010

@lucim , aj ja dík 😉

@battole , hotová modelka 🙂

traktor
27. júl 2010

ahojte 😉
@battole mala je krasna 😵
@inneska tak nech su to len zubky, a nech je ericko ok 😉 ..ten link co si dala mi nejde, aj ja chcem vidiet fotky...a myslim, ze tiez nemam lenicku tak mi ju daj 😉
@lucim no krasneho pomocnika mas, to je radost robit 😉
@ozi som rada, ze sa ti podarilo kupit tie lopticky...stretko v dobrom zavidim, ale nie dlho, vo stvrtok aj nas caka, len nech sa to pocko zmeni a je krasne...

adka12
autor
27. júl 2010

@ozi ahoj Ozi a v Tescu mali detský tovar nový alebo si Saške inde kupovala ten pršiplášť?

battole
27. júl 2010

dik,....to sa mi podarila mobilom taka super momentka 😎

lucim
27. júl 2010

@battole frajerkaaaa, kocica to je. 😉

@ozi
@inneska dakujeme 🙂 som sa rozhodla, ze sa nebudem uhanat stihat domacnost a popritom aj zabavat a strazit a rozvijat a ucit matka, proste to robim s nim a jeho to neskutocne tesi, objavuje nove veci. 🙂 .. jeee , tak mi napadlo, este jednu fotku som zabudla vylovit z fotaku ... ako kuchtime ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre