Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
31. júl 2010

dobruuuuu traky, ... ja si este citam velmi zaujimavu diskusiu v mojom obore. 🙂

traktor
1. aug 2010

Dobre ranko, dnes je nedela 1.8.,narodeninky - 1 rôčik oslavuje slniečko od

@lusia_99 Michal

Miško sa narodil o dva dni neskôr a mal 3550 gramov a dĺžka bola 53 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lusia_99/
K tvojim narodeninam krasnym, prajeme ti vela zdravicka, nech zivot tvoj je naplneny stastim a mas ruzové licka. 😵 😵 😵 a mamina nech prida par slov 😉
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

meninky má:
SR:Božidara, Božidar, Ľudomír, Božica, Kleopatra, Ľudomíra, Penelopa
ČR:Oskar, Kleopatra, Ludomír, Ludomíra, Medea, Pemelopa

VTIP :Príde starká do pohrebnej služby a hovorí:
- Chcela by som rezervovať starkému pohreb, ale trochu diskrétnejšie, je to prekvapenie na jeho narodeniny.
////////////
Janko sa hrá s ružencom, vrtí ho v ruke. Starká ho napomína:
- Janko, ruženec nie je na hranie! Na každom zrnku sedí anjelik a mohol by spadnúť!
Len čo starká odíde a zavrie za sebou dvere, Janko zašepká do ruženca:
- Tak a teraz sa teda držte, uvidíte tú jazdu!
/////////////
Bača, povedzte nejakú veselú príhodu!
- No tak to sa nám raz stratila žena a išli sme ju hľadať desiati. A keď sme ju našli, tak sme ju všetci vytrtkali.
- No tak bača, povedal som veselú...
- No dobre, to sa nám raz stratila jedna ovca a išli sme ju hľadať desiati. A keď sme ju našli, tak sme ju všetci vytrtkali.
- Bača, ale veď toto vôbec nie je veselé, tak dajte nejakú smutnú!
- Tak to som sa raz stratil ja a išli ma hľadať desiati...

kRASNY NEDELNY DEN 🙂

zaba2707
1. aug 2010

dobre ranko priprajame sa a Miskovi prajeme vsetko len to najsamlepsejsie vela zdravicka a usmeviku na tvaricke cmuk

nykyta
1. aug 2010

breee ranecko babulky 😉 😉 😉 miskovi vsetko najlepsie a hlavne vela zdravicka 😉 😉 😉
@traktor vtipcek paradny 😀 😀 😀 ale ja ho poznam aj z inou verziou 😀 😀 😀 😀 len by som ho musela prelozit z talianciny do slovenciny 😀 😀 😀 ale zaver je ten isty 😀 😀 😀

nykyta
1. aug 2010

no ja som ostala sama s trhacmi tak si uzivam volno 😀 😀 mm isiel s macikom na vylet do vrboveho 😀 zobral aj auticko,ze sa tam povozia tak okolo obeda by mali prist 😉 sak som neni zvyknuta,ze tu okolo mna nebeha stale sa pozeram kde lumpaci a on tu neni ☹ 😉 no tak idem si dat kaficko na terasu a uzit si trochu sedenia 😀 😀 zatim papa pekny dnicek

brinzulka
1. aug 2010

Misko vsetko naj 🙂

inneska
1. aug 2010

ahojte 🙂

Miškovi želáme krásny prvý rôčik, nech je stále usmiatučky a hlavne zdravučký a robí len a len samú radosť 😵 😵 cmuk

my sme sa dnes celé poobedie plahočili v bazéne 😎 ale som taká uťahaná, že sa mi aaabsolutne nič nechce 😅 erik nsšťastie spinká, ale to preto, lebo mal dnes len jeden spánok..aj včera...preto sa začínam obávať, že sa prehadzujeme z 2 spaní na jedno 😅 no ešte uvidíme ako cez týždeň bude 😕

a fotečky popozerané, deti ako vždy feši 😉 rastú nám rastú...ach jo, ani sa nenazdáme a budú to velký šuhaji a velké slečny 🙂

lucim
1. aug 2010

dobry vecer, miskovi vsetko naaaaj 🙂

adka12
autor
1. aug 2010

caute baby, chcem sa opýtať, či môžem malej zmeniť mliečko HA na normálne. Nechcem jej ešte dávať kravské, na to má ešte čas, lebo sme s mm obaja alergici, ale rozmýšľam, že aspon zmením z HA na normál. Lebo tie sú aj ochutené aj väčšie balenia.
Inak Saška má 10 zubov a dalšie 2 stoličky sa prerezávajú... o ja že čo je taká mrzutá 😀 😀 😀
Spánok hrôza, pred chvíľúu mi zaspala, som s ňou bojovala od osmej 😖

traktor
1. aug 2010

ahojte..a viete coooooooooo?..aj matko ma gumaciky 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
1. aug 2010

..no , a fotky som nedala 😀 ..tak tu su 😉

majkas
1. aug 2010

@traktor traky perfektne 😀

inac ahojte 🙂 @lusia_99 a Miskovi tiez prajeme vsetko najlepsie k prvemu rocku, nech je zdravy a vzdy usmiaty a robi vsetkym len a len radost 😉

dneska sme si robili poobede toto http://varecha.pravda.sk/videorecepty/mocha-kok...
akoze ina mnamka, uplne super to je 🙂

a este sa idem pochvalit ze som dnesk odskusala novy recpet na chlebik a bol uplne uzasny, take nieco medzi normalnym sendvicom a takym "kolacom" co sa na vychode pecie na sviatky a tu na zapade sa neda kupit. akoze to nie je ozajstny kolac ale my to volame kolac lebo je trosku nasladle to cesto
takze sa vytesujem 🙂

a kupili sme dneska autosedacku, romer king plus. Tamarka si do nej v predajni nechcela vobec sadnut, spustila strasny rev na celu predajnu tak sme mali malu show 🙂 ale ostali sme verni znacke kedze aj vajce sme mali romer a domov sme uz isli pekne v novej sedacke 🙂

majkas
1. aug 2010

bambule bratislavske a zapadoslovenske a vlastne aj vsetky, co tak dalsie stretko tu ?
http://www.hopsasa.sk/

je to aj kaviaren a myslim ze aj nase poklady by to bavilo 🙂

lusia_99
1. aug 2010

ahooj ahooooooooj
dakujeme za gratulky Misko odkazuje PUSINKY prijima osobne tak kto ma cestu okolo kludne sa zastavte... 🙂 torta este ostala...takze suma sumarum: Misulko ma 6 zobkov 2 na ceste hovori mama, tati. deti. Kaťa, (suseda),daj, kde je ,mnam to akoze chce papat co je dost často on luuuubi papat a hlavne mäsko-šak mäsiarov syn 😀 je to naozaj usmievave slniecko neustale sa na nas vyskiera a pusinkuje a robi tuľi tuľi 🙂 uz len Laurajanka a mame 1 rok za sebou... JULOVCIATKA SU NAJSAMKRAJSIE A NAJSUPERNEJSIE A NAJSIKOVNEJSIE DETICKY NA CELOM šIIIIIIIIIROM SVETE 😲 (cmukaci)

lucim
1. aug 2010

traky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
majka mnaaaaaaaaaam 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
a stretko -ideme tam, perfektne miesto ..... kedy? uz? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
kokosova babovka sa pecie v pekarni (snad bude jedla) 😝 , pre nasu elusku a samy na zajtraaaaaaaaaaaaaaaaa ...... hurrraaaa, pride navsteva 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucim
1. aug 2010

@lusia_99 🙂 🙂 🙂

lucia32
2. aug 2010

Ránko.....tak Nataly je majitelka dalšieho zúbka, vyšla nám spodná dvoječka...chvalabohu bez teplotiek a soplíkov...ale mrvenie v noci ju zatial neprešlo 😝
Biankina oslava v pohodke, tortička super, parižsky krem na môj vkus dosť sladký, nabudúce menej cukru....fotečky nie sú žiadne, kedže foťak odišiel do večných lovíšť 😝
Idem počítať...

lucia32
2. aug 2010

Fotečky krásne, detičky úžasné 🙂
Mišinkovi od lusie99 ešte aj tuto gratulka k narodeninkám 🙂

raona
2. aug 2010

ahojte, tak po dlhom case vam troska pisem...
vsetko naj naj oslavencom vsetkym minulym aj buducim 😉 😉 😉

nestiham nic, jedine skocim na fb, co kto nove, to je vsetko.. tak pomaly prazdninujeme, sem tam tu mame aj prazdninarky, takze roboty okolo detíí je viac 😉 bo oni sice povedia, ze budu strazit Sarinku, ale nakoniec strazim ja všetkych 😀 😀
Sárinka furt 6 zubkov, beha lieta skace, blaboce estelen oci otvori.. spava tak vselijak, vacsinou raz za den cca hodku dve... a potom ide spat az vecer.. alebo spi 2x za den.. a to tak ze okolo obeda cca hodku a na vecer si na pol hodku potrebuje zdriemnut a potom ide spat hned aj o jedenastej.. no hroza to my mame s tym spankom... co uz.. hlavne ze sme zdrave a to je najpodstatnejsie... tatinko stale maka na podlhadoch na dome, ide to pomaly ale nevadi... a co este.. rocik sme uspesne oslavili, ale to som vam tusim uz medzicasom pisala.. 😉 vcera sme boli troska na kupku v HC, bolo malicko ludi, ale zato pohodka.. 😉

@majkas to tam fakt uzasne vyzera.. a kedy chcete dat stretko? hm?
@lucim nova foto.. krasna..

@traktor super foto v gumakoch 😉 😉

urobila som si ja zemlovku, tak sa idem najest 😉 😉 a ak sa dieta nezobudi o desat minut, tak aj daco pocitam co ste popisali na par minulych stranach 😉

zatim krasny den zelam vsetkym

raona
2. aug 2010

fiha, vy tu uz vo velkom zimne veci nakupujete ?? 😉

lucianna1312
2. aug 2010

Aj ja sa pripajam ku gratulacii, vsetko naj naj naj Misko!!! 🙂

traktor
2. aug 2010

na..a pondelok...a tu nikde nikoho....tak co?..vsetci dovolenkujete, ci ste zlikvidovany zo svojich cupkacikov? 😀

zuzinaaa
2. aug 2010

ahojte babulky moc vám dakujem za gratulacie k mojej Miške ,ale take 1ve narodeninky som myslelala že budu vesele štasné a namiesto toho ja celi tyžden na pohotovosti s brutalnou migrenou až do kolien vracanie +odpadnutie nikdy som to nezažila teraz rok po porode ked som začala menštruovat neprajem nikomu ! Teraz je už lepšie ,ale stale nejsom vo forme skončila som na antidepresivach mam toho nejak vela ! ale hlavna vec že moje zlatičko je zdravučke a že mam perfektneho manžela na ktoreho sa možem spolahnut moc mu dakujem a Vás všetky pozdravujem .Nech ste zdrave aj vaši drobci neni nad to ! A NAše mieri 12kg 84cm 6 zubkov + prve kroky 😀

lucim
2. aug 2010

dobryyyy veceeeer 🙂
my sme mali paradny den, boli tu samy a eluska a vsetci sme si to perfektne uzili. slnko, voda, piesok, spagety, melon ... nie, nebola to dovolenka v taliansku pri mori, ale na nasom dvorceku. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
2. aug 2010

@zuzinaaa juuuj, to je neprijemne, takto zacat mrchy ... chuuudatko 😒
traky nas cupkacik cakatel sa nam cely den venoval, nemohol pisat na net. 😉

lucim
2. aug 2010

@raona pekny prehlad toho , ako sa mate ... a na fb som citala, ze uzasny spanok .... super. aj si sa nudila, co? 😉 podlahy budete mat dokonale, roman je velky sikovnik. 😉 a sarinke sa po nich bude dobre nahanat. 😉

majkas
2. aug 2010

kuk

@zuzinaaa to mi je luto, dufam ze sa to pomalicky zlepsuje a budes coskoro uplne fit 🙂 a ja neviem ci som gratulovala tak pre istotu Miske dodatocne vsetko najlepsie 😉

luci, jarka stretko moze byt hocikedy 🙂 ale pre istotu pisem ze sa tam plati vstupne tak by sme sa museli nejako casovo asi viac zladit. ale kludne to mozme nechat na september ked uz bude po dovolenkach a bude nas doma viac

majkas
2. aug 2010

@lucim to vam muselo byt super , mat taky dzorno italiano 😉 skoda ze my nemame dvor, uz sme to s mm tolkokrat spomenuli odkedy mame Tamarku... ale co uz, clovek nemoze mat vsetko 🙂

majkas
2. aug 2010

ja osm dneska piekla opitu babovku a super sa mi podarila, tak som sa vytesovala 🙂

lucim
2. aug 2010

@majkas tak mi napadlo, ze ci sme nechceli robit stretko, kym je tu este @riusik ... do kedy si na slovensku?
a posli kusok babovky, vymenim za kusok kokosovo lepkovej. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre