Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
10. aug 2010

@jajona to chce cas a myslim, ze je to skor o technike, on na to coskoro pride a bude behat ako diablik 😉

adka12
autor
10. aug 2010

baby no ja som bola tiež prekvapená, že sa Saška tak rýchlo pustila chodiť, keďže nám diagnostikovali hypotóniu. Asi sa sekli 😀 😀 😀

jajona
10. aug 2010

@riusik veď viem a potom si budem hovoriť, ako dobre, keď ešte nechodil.

lucim
10. aug 2010

hehe, teraz ma napadlo, ze vyliezanie mame natrenovane ... a ze mu verim ... bo mama potvora neratuje dieta , ale hlada fotak ... kuk 😀

riusik
10. aug 2010

@adka12 sak to je len dobre, ze sa sekli 🙂

riusik
10. aug 2010

@jajona tak tak 😵

riusik
10. aug 2010

@lucim 😀 😀 parada...

lucim
10. aug 2010

@jajona u nas je to trochu inak - matk osilu v nohach ma, ale je prilis opatrny, prilis premeriava kroky , aby sa pustil do prazdneho priestoru, vzdy chce mat na dosah nejaku oporu ... ruku, stenu, trojkolku, kocik ...

jajona
10. aug 2010

@lucim fúúúú 😨

jajona
10. aug 2010

idem...

majte sa pekne. dobrú noc

lucim
10. aug 2010

@adka12 doooobre ze sa sekli , to nas uprimne tesi. 🙂
@riusik Tak tak . doucit. 😀
uz som ten velky reprak a Dvdcka prestahovala inak , nech si z toho krpec nerobi schodiky do neba.

riusik
10. aug 2010

@lucim takyto bol tomasko, on sa sam pustil v 13.mesiacoch, aj to omylom, drzal taku palicku a myslel si, ze sa niekoho drzi, tak zacal chodit.. pochopil, ze to ide a uz neprestal 😎 ale opatrny bol stale, co bolo super, nikdy sa nevrhol na schody alebo dake nebezpecne tereny.. som sa bala, ze bude az prilis opatrny, bojazlivy, ale preslo ho to... niekedy az lutujem, ked ho vidim na preliezkach alebo visiet zo stromu...

lucim
10. aug 2010

@jajona dobru nocku 🙂

riusik
10. aug 2010

@jajona dobru nvocku a krasne snicky 😵

adka12
autor
10. aug 2010

tak sa majte pekne baby, saška je už hore a behá tu s loptou po obývačke, dobrú 😉

lucim
10. aug 2010

@riusik matko tiez uz omylom presiel par krokov, lebo u kamosky videl a tlacil prvy krat pokazeny detsky kociarik a vlastne ho niesol, len sa mu kusok opieral o koleno ... a kracal ... ale nevie o tom, ze isiel. ... tak vravis, ze opatrnost je len docasna zalezitost? 😖 😀

riusik
10. aug 2010

@adka12 vy mate rano? 😉 dobruuuu

lucim
10. aug 2010

@adka12 saskaaaaa, haji haji, lopta do zajtra pocka, a dobruuuuu 😉

riusik
10. aug 2010

@lucim u nas bola.. akoze to dolezite obdobie bol opatrny tak akurat dost. i ked ma niekedy stvalo, ze sa zastavil vzdy, ked videl nebezpecenstvo - napr. mriezka na vodu odtekajucu, na tu sa nepostavil dlho, vzdy dal ruku.. ale teraz je to fajn, je z neho chalan, aky ma byt.. vylezie na strom, prelezie plot (i ked su pol metra od neho otvorene dvierka...), postavi sa na korcule a ide, kolieska nekolieska 🙂

majkas
10. aug 2010

my sme tiez taki opatrnaci, vonku ked sme tak si vacsinou pyta ruku az tak si vykracuje 🙂 len skoda ze sme opatrni aj napr. v jedle, uz nezje vsetko co jej dam... ci to uz zacina preberat? 😅

majkas
10. aug 2010

jajo, adka dobru nocku

lucim
10. aug 2010

@majkas jedlo? matko prebera odjakziva,, najprv nechcel mrkvove, potom mixovane, potom zemiaky, jogurt, kasu, teraz by len spagetoval a kuriatkoval ....

riusik
10. aug 2010

alexandra zje vsetko, co vidi jest niekoho ineho a najma tatinka 😉

lucim
10. aug 2010

rius tak sa aj s majkou mame na co tesit do buducnosti. 🙂

riusik
10. aug 2010

ak pojdu vase deti podla vzoru "tomas", tak zarucene 😎 😀 ale je to fajn..

majkas
10. aug 2010

hej aj Tami si pyta ked vidi ze ja jem, ale niekedy po ochutnani ani to nechce
zato vcera praskala do seba moj bezlepkovy keksik (oblatka s vanilkovym kremom) jedna radost 🙂

ale dneska pekne jedla, so jej robila morcacie s mrkvou a kukuricou, priloha ryza a to islo pekne. ale masko musi byt na mini kusky pokrajane lebo inac mi to pluje

majkas
10. aug 2010

@riusik a to je aky? akoze vysklonujem resp. vycasujem slovo nejest? 😝 😉

riusik
10. aug 2010

nie o jedeni, ale o opatrnosti som pisala...
alexandra je momentalne dobre, ale musi mat velke kusy.. takze polievka u nas funguje tak, ze vylozim zemiak, hrach a pod. na tanierik, ona si dava rukou a medzitym ja striehnem a rychlo sup lyzicku do ust.. niekedy zje cely tanier normalne, niekedy musim takto saskovat.. ona mala daky problem s ovocim, ale aj to sa zmenilo, stale som ponukala a jedneho dna zacala, zrazu zjedla dve nektarinky naraz...

lucim
10. aug 2010

majka ja som sa predvcerom potesila, ze matko sa tesi na jedlo - vravim - matko, ides papat?, a on pristvornozkoval rychlostou blesku, za radostneho pokriku mnam mnam , posadila som ho do stolicky a dal si 3 mini susta. odvtedy sa to opakuje podobne, obcas zje viac, obcas menej, dnes si sam pritiahol misku s polievkou, kym som sa blizila s lyzickou a vypapaval rezance. 😉

lucim
10. aug 2010

u nas co sa da, tak dam pred matka na tanierik alebo priamo na tu dosku na stolicke, pokuskovane, on si to vypapava a pomedzi to mu ja davam lyzickou alebo rukou do pusy.
a urcujeme hranice - ked nechce, zvykol si kusky jedla aj lyzicky hadzat na zem, ze Neni, tak uz mu to zakazujeme, aj po ruke dostal od tatina, potom aj odo mna ... uz sa to zlepsilo ... hadze mi to na stol vedla. 😀 ale menej. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre