Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
14. aug 2010

@zmurkaz faaakt...som to zmazla, že trapošim 😀

zmurkaz
14. aug 2010

@lucia32 ..netrapošíš - mne stačí málo 😅

lucim
14. aug 2010

netraposis, napis to este raz 🙂

zmurkaz
14. aug 2010

😀 😀 😀

lucia32
14. aug 2010

Pre @zmurkaz .... v jednoduchosti je krása a Viktorka krásna bola...aj ty si 😉

lucim
14. aug 2010

jasne, zmur, budeme ti s lu hovorit viki 🙂
a nova tema nie je nova tema, ahaho .. ale je zaujimave si to tam citat. 😉

lucia32
14. aug 2010

Jurko či Zuzanka?

zmurkaz
14. aug 2010

@lucia32 😉 ...ja som viki len v bledom 😀 😀 😀

@lucim ...no len nie je to o tom istom .... lebo ja som bola zvedavnko nie na názory o matkách či dať alebo nie - ale o agentúrach a o tom ako to prebiehalo ... a tak .... 😉
...ale to ja len tak - lebo Juráš sem tam prehodí - že by niečo chcel ..... 😅

lucia32
14. aug 2010

jj zaujimavé....ale asi záleží či ma dieťa "talent" a ako sa využije...pchanie detí za každú cenu neuznávam....

zmurkaz
14. aug 2010

@lucia32 Jurko ...
Ale určite nie modelig!!!!! Ak - tak len na fotos - príp nejaký šotík - 😀 😀 😀 😀 😀 - ale rúbem - čooo???? 😀 😀 😀

zmurkaz
14. aug 2010

@lucia32 - no veď to! Mám rovnaký názor .... 🙂

zmurkaz
14. aug 2010

Babulečky - idem hodiť sprch .... a prídem povedať dobrú noc 😉

lucia32
14. aug 2010

@zmurkaz tak to by chcelo vyzistiť, ktoré agentúry sa tým zaoberajú, prip. skočiť na nejaký casting 😉
Máš odvážneho, sebavedomého syna 🙂 , ja mojej vravím, že pôjde na miss a tá len na mňa čudne kukne 😀
Ale kebyže ju( nás) osloví nejaký " agent " nepovedala by som nie... ak by chcela sama...nemyslím teraz ešte je malá 😝 😀

jajona
14. aug 2010

Ahojte,

tak som kúsok prečítala, na viac nebolo času...

@zmurkaz no nepríjemné, keď muža skolí choroba... tak len obskakuj

@lucim tak nakoniec sa grilovačka vydarila... počasie bolo OK. inak tá búrka nás chytila už o pol noci, takže sme do rána nemuseli ani čakať

@lucia32 ja tiež robievam takýto koláčik, ale plnku nedávam tvarohovú, ale jabĺčkovú. pre zmenu však vyskúšam 🙂

lucim
14. aug 2010

zmur, vsak ked by moc chcel, mozes skusit jeho foto hodit nejakej agenture .. a bud si ho vyberu alebo nie. 😉 bud sa mu to bude pacit, alebo nie . 😉
ja som sa nad tym nikdy nzamyslala, ale keby nastala situacia, ze by ma niekto oslovil, ze moj syn by sa hodil do nejakej reklamy s bola by to fajn reklama, tak by sa mi to pacilo. 😉

lucim
14. aug 2010

@jajona ahoj jajo, ano bolo fajn .. a co vy as jarmok? 🙂

jajona
14. aug 2010

@lucim aj náš jarmok vyšiel na výbornú... bolo dobre. pobehali sme, čo to nakúpili, osviežili kofolou a išli sme domov. Matúško bol veľmi dobrý... takže super

lucia32
14. aug 2010

@jajona ahoooj 😉

jajona
14. aug 2010

@lucia32 ešte ponocuješ? a chlapa už máš doma?

lucia32
14. aug 2010

Tak Natálka by mohla byť len v takej reklame kde sa reve (plače) 😀 ona sa stále bojí cudzích ľudí...aj takých čo párkrát videla...a bradatých ujov tiež 😝

lucia32
14. aug 2010

@jajona hehe si ma odhalila...nemám...šiel na noc do lesa...tak tu machrujem 😀

jajona
14. aug 2010

a zajtra nevarím, ideme k tým našim, tak budem mať trochu oddych, ale v pondelok ma to neminie 😝

zmurkaz
14. aug 2010

@jajona ...super že ste si užili jarmok 😉

...no niečo dobré som počula o agentúre charlie (alebo charlie brown) .... no nerada by som to veľmi silila....a rozposielala fotky ... a obehávala agentúry.... 🙄 ...asi vyskúšame len túto - som chcela v rámci "otázky" využiť že čo by kto napísal - ale zrejme som zostala nepochopená 😅

zmurkaz
14. aug 2010

@lucia32 😀 😀 😉
@jajona - veď si zaslúžiš 😉 ...my máme takto vykryté víkendy 😉

lucia32
14. aug 2010

Môj M je tak antipočitačovo naladený 😝 , vraj večer sa dá aj lepšie stráviť 😀 Ach tí chlapi 😅 😝 😀

jajona
14. aug 2010

@lucia32 myslela som toho menšieho, čo je maród 😀
inak Matúško je v pohode, čo sa týka cudzích ľudí

lucim
14. aug 2010

lu tak to mame podobne ... matko ked pride niekto cudzi , tak je mlcanlivy pozorovatel na dosah maminy ... nebol taky, teraz je. aj dnes, ale potom sa rozkukal a uz bol zase svoj. bradatych sa neboji, ale nema rad vlezle teticky. 🙂
jajo, to bol fajn den. 🙂

lucia32
14. aug 2010

@zmurkaz jedna agentúra, pár foto...skús...aj ked mám skúsenosť...nie osobnú...že len to nestačí 😝
Mladé pekné dievča oslovil agent...nafotili book za 5000 Sk a naslubovali hory doly...už sa dievča videlo v Japonsku a nakoniec NIČ 😲 Asi ak chceš aj tu niekam preniknúť treba pomastiť kapsu...alebo otravovať, či mať styky? Alebo len mala smolu? Neviem, ale sa mi zdá, že dnes nie je nič len tak zadarmo...

zmurkaz
14. aug 2010

Babulečky - idem ja teda of - skontrolujem maróda, Juráška, Zuzanku a hádam odpískam noc 😉
Tak krásnu dobrú nocku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre