Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
24. aug 2010

@zmurkaz ze 36 a to ma 7 rokov ja umrem 😀 sak ja mam 27 a mam 38 niekedy len 37😀

zmurkaz
24. aug 2010

@inneska jááááj sa teším - som ti chcela dnes napísať že ako sa máte 🙂 ...supiš že kojíte 😵 😵 😵 .... a som zvedavko či preberie tú dobierku 😠
a aj pre
@zaba2707 ...to akože 36 = 4-ky .... to si kupujem ja ak sú na vysokom opätku 😅

zaba2707
24. aug 2010

no tak do 16 bude mat tak 52 😀 ked mu rasstie nozka takym tempom

zmurkaz
24. aug 2010

@zaba2707 ...ma nestraš 😨 .... ale aj muž má takú menšiu labku 😀 😀 😀

zaba2707
24. aug 2010

😀 😀 😀 tak potom pozor na malu zuzu nech to radsej juras zdedi po tatkovi

adka12
autor
24. aug 2010

Tak hlásim, že tabletky vysadené, bolo mi z nich blééé, aj gyndoš potvrdil, že je to z nich.
Tak nech sa deje, čo sa má 😀 😀 😀

zmurkaz
24. aug 2010
zmurkaz
24. aug 2010

@adka12 ...no kamoška takto odskúšala 3-je .... a bolo jej z nich až od srdiečka zle 😖

a oziky - mám kamošku tehulu - teda asi - má dcérku o 2 mesiace staršiu od Žužu

inneska
24. aug 2010

@zmurkaz včera sme boli celý deň u mamy a večer ked som šla k netu, tak mi zmrzol windows a mm to robil..aj na to pozabudol(a nechcela som ho otravovať, nech nevyzerám ako totál závislák, že ani jeden večer nevydržím bez netu 😝 ) tak som si poupratovla kuchyňu a oddýchla pri telke...asi to bolo tými zubami, dasienka boleli, tak ani piť nechcel..už včera sa pekne chytal...tak to bude mať malé lyže jurko 😀 ale sa mu to postupne ustáli a možno nakoniec nebude lyže, ale len také lyžičky 😀 😀
@zaba2707 my dobreee...len sme teplotovali 39, ale už je dobre, erik ma strašil že sa odstavuje, ale bolo to len dočastné...inak sme v prudkej pohode...a vy ako?? a dodatočne fifkovi všetko naaaj k meninkám 😉 jasličky ako?? už ste asi riadne zabehnutý 🙂

zmurkaz
24. aug 2010

@inneska 😉 ...ale na pobavenie je to fajn ...
inak viete čo sa hovorí - akú má chlap nohu - šlapu - tak také má svoje "bohatstvo" 😝

inneska
24. aug 2010

@hathor1231 no šak ako ináč 😀 erik s maťkom na čele 😀 jasne, o rok budú všetky detičky rovnako behať, džavotať, mať rovnako zubkov(ak si dáke nevybijú 😝 )
@lucia32 krásne miňo dopadol ☹ ale snád jeho kariera nieje až tak úplne v kýbli 😅

adka12
autor
24. aug 2010

@zmurkaz nádherná je na spapanie, teraz sú tie detičky také zlatučké, ked vymýšľajú kadečo. Naša Saška teraz od rána do večera blaboce, sa jej nejdú ústa zatvoriť a fakt, každý deň sa niečo nové naučí.
Inak ja som vyskúšala tých tabletiek až až, ale tieto mi fakt nesadli hned od začiatku. Som ich brala týždeň. A som si povedala, že aj tak chceme druhého drobca ešte, tak čo sa budem pchať tabletkami. Keď to príde, tak to príde a hotovo.

adka12
autor
24. aug 2010

@inneska tak mi už zo zuba odbité máme 😝 😝

zmurkaz
24. aug 2010

@adka12 ...sú to naše poklady .. naša tiež mele a mele .... 😝 😀 😀 😵 😵
...a neboj - možno príde až neskôr ... kamoška prvé mali skoro na 1 pokus a na druhé čakali 6 r. .... ale týmto ťa nechcem strašiť ...ja stále hovorím, že príde keď bude mať prísť 😉

zaba2707
24. aug 2010

@inneska inka ideme ich akurat menit, ani sa tu nemam cas ukazat je toho v poslednej dobe na mna nejako vela, s momentalnymi jaslami som prestala byt spokojna akurat riesim a zajtra idem pozriet nove ... uz sme tam raz s mm boli pozriet ale deturence akurat spali tak sme len pokecali co a ako u nich ake pravidla ake pedagogicky a pod. .... a inak mam aj problemy v zamestnani tak sa odtial ani neprihlasujem na net lebo neviem kedy co cakat

no tak to som rada ze teplotky su za vami a aj ze sa ericko rozkojil 🙂

inneska
24. aug 2010

@zmurkaz krásne fotočky 😵 zuzik je modeločka ako sa patrí 😉 a aj erikov dedo má 11tky(45) tak dúfam, že erik bude mať nohy po tatovi, ten má len 43 😝

adka12
autor
24. aug 2010

@zmurkaz my sme Sašku tiež urobili na prvý krát, ale dávame si pozor zatiaľ, lebo by sme chceli tak o 2 roky. Ale ak bude skôr, nič sa nedeje, predýchame 😀 😀 😀

zaba2707
24. aug 2010

@zmurkaz krasna je mala zuzu 🙂 cmuk princeznicke

zmurkaz
24. aug 2010

@zaba2707 a čo nie ste spokojní žaby? A v robote ten macher machruje? Treba mu jednu dať do zúbku - tu máme s tým skúsenosti a bude kľudný 😉
@inneska 🙂

zmurkaz
24. aug 2010

@adka12 😀 😀 😉
@zaba2707 😉

lucim
24. aug 2010

aaahojte pusinecky, zvladnem vas docitat? 🙂 🙂 🙂

inneska
24. aug 2010

@adka12 my už máme z 2 zubov kúsok odbité 😝 a dobrý postoj, netreba to pchať do seba, ak netreba, teda, ked chcete ešte babulko..ja som síce problémy nemala, ale aj tak to seba nepchám ale zatial sa ešte nezadarilo 😝
@zaba2707 a čož e ste neni spokojní?? ´zlé´ pani učitelky??? 😕 snád druhé budú lepšie..a robota ma mrzí..to na tom novom pracovisku, že?? 😒 nech sa k tebe pekne správajú, bo bude bum bum 😠
@zmurkaz pfúha, ja to poznám s nosom, že podla nosa pozná kosa 😝

zaba2707
24. aug 2010

v jasliach sme mali dlho obdobie ze rano uplny hysak ked tam siel, a menit ich chcem kvoli poskytovanej starostlivosti .... nie som s nou spokojna vobec upne ma sklamali.

v praci mi chceli dat vypoved ale kedze ja som osamelo zijuca matka s dietatom do 3 rokov tak ma zo zakona nesmu vyhodit z organizacnych dovodov iba dohodou a ja som si k tej dohode povedala podmienku ze chcem 12 mes. odstupne na to mi ten buzerant povedal ze je to neslusnej navrh a vyhrazal sa mi ze mi da karne, ze som v tom okamihu prepustena, ze ma da nasud a ja som mu po tom vsetkom povedala, oki podme sa sudit. Potom odisiel ten kar na tyzden na dovolenku a teraz je sefka zo SR na dovolenke tak zostalo ticho ale kazdy den idem do prace s tym co na mna vymyslia (nie sefka tu na sr ale konatelstvo z cr) je to cisty k.... proste

zaba2707
24. aug 2010

nie nejde o toho kolegu ku ktoremu ma preradili ide o konatela z cr je to taky buzerant holky moje to som este nezazila

zmurkaz
24. aug 2010

@zaba2707 😠 😠 😠 😠 😠 ....sa môže hambiť - had - tak ty ideš od Fifa skôr a on takýto!!!!! 😠 😠 😠 😠 Nech si len na tej dovolenke poriadne oddýchne - bo vidno že mu to už na mozoček lezie 😠

zaba2707
24. aug 2010

a tie jasle tak v kocke .... za 4 mesiace sa tam uz vymenilo asi 6 zenskych, pri prebalovani v zivote ani jednemu decku nenatru prdel kremikom hoc som ich tam navlacila, ked dam malemu rano plienku a pridem po neho o 15,40 a ma tu istu plienku co som mu dala rano naviac je posraty, ma zapareny zadok a hovienka su uz normalne uschnute na tej plienke ..... ☹ vychovna metoda na dieta ked place je dat ho do izby kde je same v postielke a reve pokial vladze, poobede ked som po neho prisla tak bol uplne chriptavy, a furt proste nieco .... takze asi tolko

zmurkaz
24. aug 2010

@inneska 🙂

zmurkaz
24. aug 2010

@zaba2707 😨 😨 😨 😨 😨 -žeby - tak ja nevládzem! Rýchlo mente jasličky!!!!

adka12
autor
24. aug 2010

@zaba2707 ty kokso to je úžas, normálne by som ani neverila, že niečo takéto môžu s deťmi v jasliach stvárať. Ja som tiež Sašku prihlásila do jaslí od budúceho septembra, tak som zvedavá...
A povedala si im niečo na to? Ja keby som videla na malej plienku od rána tak ako by som im vyčistila žalúdky a ešte by som im tam hádam aj nejakú hygienu alebo sociálku poslala, nech ich trošku prevetrajú.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre