Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
21. okt 2010

@traktor keď prídem do KE tak mám ti priniesť koláčik a kytičku stará mama ?

traktor
21. okt 2010

@ani3012 aj keby mal pricinu..preboha , vsak je to doktor...ale tak je to pravda, ak sa niecoho takeho dockas, tak nevies reagovat, lebo skratka na to nie si pripravena...ja som az v aute bola...a som si zanadavala...ze kurnik...tak sme tolko cakali a toto mi povie...ale tak co uz.....a teraz som si pozerala, ze ako sa vola a tak-..apise tam ze je radiolog..tak take prvy krat pocujem..som nevedela, ze sa to tak vola...

traktor
21. okt 2010

@ani3012 kyticku mi prinesies, ked ma prides opatrit na cinter 😀 😝 ..kolacik môzes..ale len taky mäkky, bo uz zubky dosluhuju...ale novu bakulku mi môzes doniest...dievka moja..nech ta nou vyobsiiiivavam 😀 😀 😀 😀

ani3012
21. okt 2010

😀 😀 😀 😀 😀

traktor
21. okt 2010

@ani3012 zo starej zeny si srandu robiť..ta dnesna mladez..ta dnesna mladez 😀 😀

laurajana
21. okt 2010

@traktor tak držím palce, určite to nebude nič zlé...ty máš na to aký názor? Tiež tie dr. tak strašia niektoré

traktor
21. okt 2010

@laurajana za tymto co je u nas idem sama...sama som prosila doktorku o vysetrenia..skratka sa mi nepaci hrcka a nemalo ju ziadne moje dieta....verim, ze je to ok...ale chcem to mat aj na papieri..ked chapes...aby som bola spokojna, ze je to fakt ok....lebo furt je tam ten cervicek, ze co ked...

zmurkaz
21. okt 2010

Ahojky
@ani3012 ...tak toto praktizujem aj ja - do školy ráno ponádľame ale zo školy si to slečna dá peši ... a cca o 10 je to tak isto - ideme peši - a aj tak dá max. 1,5 hodky a aj to čiastočne so mnou ... ale som zmierené - hold nemôžu byť všetci rovnakí 😉
@jajona 😖 ...no nič - je to asi obdobím ... aj je menej slniečka .....
@traktor - to čo za doktorku? To asi na margo toho že má Maťko zlú skúsenosť s doktormi.... Ale asi by som aj ja chcela iné vyšetrenie.....

... tak naše veci sa nejako kašlú ďalej .... dnes dala Zuzi tak 40 min (sme sa chamrali že do obchodu s mm .... tak sa nám to vymstilo bo zaspala v aute ....) - a zobudila sa o 11:35 a odvtedy nespala až teraz som ju uložila že bohužiaľ - ale ide sa spať ....
...a Jurko tiež na figu drevenú v škole - furt si nesedí s učiteľkou .... 😖 ...zajtra idem do školy - už ma to takto nebaví 🙄

traktor
21. okt 2010

@zmurkaz snad sa to z jurkom da do poriadku..nech uz je spokojny 🙂 ...inak matko mi spinka od pol siestej...chudak..tento tyzden som mu cely prevratila...aj vcera prespal krasne do rana, a rano sme vstavali 6,25...sme zaspali, lebo inak vstavame o 6tej..ale aj prsalo, tak sa dobre spinkalo

zmurkaz
21. okt 2010

@traktor 😉 .... ja idem vytiahnuť Jurka od našich - mamina nebola týždeň doma tak sa jej nevie nabažiť....

laurajana
21. okt 2010

@traktor jasné moja držím päste...určite je všetko ako má byť...pekný večer

traktor
21. okt 2010

@ani3012 ta skakacia tyč je super..aj nasmu patkovi by sa pacila...len baby by asi chceli tiez..a mat doma tri skakacie deti...to nem dobra predstava 😀 ..matko a vstavanie....rano vstava väcsinou o 6tej..vtedy baby vstavaju do skoly...potom ked odidu, este sa napapa a polehava, az kym nezaspinka a potom este spinka na obed.....a podla toho, co cez den robime tak niekedy na tu hodku si este schrupne aj neskor..tento tyzden som mu to cele prevratila, tak chodi spinkat takto skoro...inak matko ma svoju postielku, bez celej prednej mriezky..tu sme dali dole...tak cez den sa tam rad vala..ale zasadne spinka na zemi...a vecer ho prekladam do postele...ma klasicku velku postel,...on sa v spanku uz nemrvi, takze je to v pohode....
@lucim aky ty zhanas darcek?..som asi prehliadla.. 😅
@ani3012 a ani...sup k lekarovi....tabletky nie su riesenie 😠 😠 😠 😠 som zla na teba ..nononono....ale to z lasky 😀 😉 😵

traktor
21. okt 2010

@laurajana a u vas uz vsetko ok?..a dakujem a tiez pekny vecer 😉
@zmurkaz 🙂 ..tak si uziva babku....a nech to zajtra vyriesis...jaj nemam rada take...len nervy s toho mam...

zmurkaz
21. okt 2010

@traktor ...áno užíva 😉 ...ani ja také nemám rada - ale dnes ma riadne najedovala a nehodlám to nechať len tak 😠

zmurkaz
21. okt 2010

@traktor ...kuk do školákov 😉

lucia32
21. okt 2010

Moje krásne dcéry v maminých čapicách 😉

zmurkaz
21. okt 2010

@lucia32 ...jééééé malá Naty je krááásna! aj my také chceme!!!! ☹

lucim
21. okt 2010

@lucia32 naaaadherne ciapocky a nadherne dcery v nich .
prave som to ukazovala mm v tvojom albume a ono to tu uz je 🙂
vzmurkaz 🙂 ajoooooooooooooooj 🙂

zmurkaz
21. okt 2010

@lucim ahoooooooj pozitivistka 🙂

lucim
21. okt 2010

@ani3012 😀 😀 😀 mas uctu voci nasej babke julovke @traktor -ke? 😀 😀 a s tou nozkou radsej chod, ked to hned nepreslo, nech to kukne nejaky odbornik, mozno ti tiez predpise svatenu vodu. 😝

zmurkaz
21. okt 2010

@lucim 😀 😀 😀 😝

lucim
21. okt 2010

juj padol mi net ... .zmur, nevies, co som ti pisala ?

traktor
21. okt 2010

@lucia32 no krasne baby v krasnych ciapkach 😉
@lucim 😀 😀 😀 si robíte srandu zo starej damy? 😀 😀 😀 😀 ...ale mam sumneho vnucika 😀 😀 😝

lucim
21. okt 2010

aha uz viem ... ze ma mrzi, ze ma jurko blbu prvu ucku (teda , ak sa tam mozem pred tebou vyjadrovat.
si spominam, ze moj bratranec mal kedysi takto problem a pomohlo az preradenie do inej skoly.
nech je dobre. 😨 😕 😵 😵
a žužu co to? rezim cica rezim, aj haji haji treba. ale viem o com pises ... matko ked mi zaspi skor v aute, tak potom davam do poriadku jeho spanok minim. dalsie 2 dni. ako napr. tento tyzden. dnes som sa rozhodla, ze vybavovat a nakupy budeme chodit bud hned rano. po zobudeni alebo az po poobednom zobudeni.

lucim
21. okt 2010

@traktor traky aku srandu? setrime ta 😀 😀 😀 a aj vnucik ma voci tebe ohlad, ked tolko pekne spinkava, aby si si aj ty oddychla, v tvojom veku uz musis davat pozor na kosti . 🙂

zmurkaz
21. okt 2010

@traktor no no no !!!!! 😠 ...šak ten asi zle trafil - si mu mala povedať že UJO - očné je inde 😅 😀 😀
@lucim ...jáááj tak to ja by som aj inak - ale každý má právo fungovať na nejaký spôsob .... ja už pokukujem v ktorje triede je najmenej detí ... že by som ho šupsla tam 😅 - ak by bolo najhoršie 😔

lucim
21. okt 2010

@zmurkaz a co sa vlastne deje? sak mozes aj tu tak strucne, aspon vam urobim luty luty. 😨

traktor
21. okt 2010

@lucim si poziciam od svokrusi bakulku 😀 ..nech som in 😀 😝
@zmurkaz ty , ja som bola cervenaaaa...a ani ma nic nenapadlo, ze ako muodpovedat...som mu mohla povedat, ze som nie babka ale dedko...ze to sami len vsetko zdulo..ako som ho videla....

traktor
21. okt 2010

@zmurkaz tak uvidis co zajtra..a ak ho chces preradit, tak cim skôr, nech to nema este viac tazke..hoc budem mat ale predsa....

zmurkaz
21. okt 2010

@lucim ...no akosi nevieme s pani učiteľkou nájsť spoločnú reč .... píšem IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre